Najčastejšie otázky pre 101 Drogerie

 • Ako nájdem najbližšiu dostupnú pobočku vo svojom okolí?
  Na našom webe nájdete v časti „Pobočky“ nájdete prehľadnú interaktívnu mapu všetkých našich pobočiek po celom Slovensku. Orientovať sa môžete priamo na mape, alebo vyhľadať mesto alebo PSČ vo vyhľadávači.
 • Ako mám postupovať v prípade reklamácie?
  Záručná doba na náš tovar je 24 mesiacov, ak teda nie je uvedené inak, a počas nej máte právo uplatniť si nárok na reklamáciu, ak vada na výrobku spĺňa podmienky reklamácie. Pri reklamácii ste povinný predložiť doklad o kúpe, záručný list a, samozrejme, výrobok v jeho originálnom obale. My reklamáciu posúdime, určíme spôsob jej vybavenia a najneskôr do 30 dní reklamáciu vybavíme. Viac o podmienkach reklamácie sa dočítate na našom webe v časti „Reklamačný poriadok“.
 • Kam sa môžem obrátiť v prípade otázok?
  Ak máte akékoľvek otázky, oznamy alebo čokoľvek, čo potrebujete vyriešiť, na našom webe v časti „Kontakt“ je formulár, kde zadáte svoju emailovú adresu, meno, priezvisko, predmet správy a potom už len obsah vašej pripomienky, otázky, problému. K dispozícii je vám aj telefónne číslo +421 034 694 0611 alebo emailová adresa 101drogerie@101drogerie.sk.
 • Ako sa môžem prihlásiť na odoberanie noviniek či letákov?
  Kliknite na našom webe na „Novinky & magazín“, potom nájdete zoznam článkov z magazínu a zároveň aj formulár na prihlásenie sa k odberu. Stačí len vaša emailová adresa, meno, priezvisko, zaškrtnúť súhlas a potvrdiť kliknutím na tlačidlo „ODOBERAŤ NOVINKY“.

Popis obchodu 101 Drogerie

Sieť predajní 101 Drogerie ponúka asi 6000 druhov tovaru bežnej, sezónnej aj inej špecifickej spotreby.

História 101 Drogerie sa začala písať na Slovensku v roku 1994, kedy v Novom Meste nad Váhom vznikla prvá predajňa. Názov 101 Drogerie sa začal používať v roku 1999.

V sortimente je kozmetika pre ženy i mužov, produkty ústnej hygieny, dámskej hygieny, výrobky pre starostlivosť o deti, okrem tu nájdete tiež pracie prášky, rôzne čistiace a umývacie prostriedky, no a tiež rôzny doplnkový tovar.

Predajca sa snaží svoj sortiment neustále inovovať, dopĺňať a prispôsobovať potrebám a trendom medzi zákazníkmi. Pravidelné akcie sa každé dva týždne vzťahujú až na 1000 druhov tovaru, ktorý vtedy môžete nakúpiť za mimoriadne výhodné ceny.

Obchod roznáša letáky s aktuálnymi novinkami, zľavami a akciami po celom Slovensku a newsletter do emailových schránok.

Výhody nákupu v 101 Drogerie:

-          Nízke ceny

-          Široký sortiment

-          Pravidelné akcie a zľavy

-          Dobrá dostupnosť v regiónoch

-          Pravidelne aktualizovaný tovar

 

Nevýhody nákupu v 101 Drogerie:

-          Miestami neprofesionálny personál

-          Absencia eshopu alebo možnosti online objednávok

 

Čo hovoria o 101 Drogerie zákazníci

101 Drogerie si získavajú zákazníkov na dostupné ceny a veľký výber tovar pravidelnej dennej spotreby. Keďže predajne sú rozmiestnené v regiónoch veľmi dobre, zákazníci majú do obchodu prakticky stále blízko. Sortiment je dostatočne široký, sťažnosti ohľadom výberu produktov nie sú zaznamenané. Existujú však sťažnosti ohľadom výberu zamestnancov v niektorých prevádzkach. A to vie nejedného zákaznícka či zákazníčku odradiť.