Shoparena.sk zľavové kupóny a akcie

Využite aktuálne zľavy

  • Platí do 31.10.2019
  • Ešte nikto nevyužil
Využiť akciu

Portál shoparena.sk je zameraný na bezkonkurenčnú ponuku s výraznou zľavou. Využívajú silu hromadného nakupovania, vyjednávajú pre vás tie najlepšie akcie v meste so zľavami až do 95 % v reštauráciách, baroch, beauty salónoch, na wellness, zábavu, víkendové pobyty, športové akcie a iné zaujímavé služby, ale i na tovar. Ide o prvý portál v SR, ktorý sa zameral na celo geografické pokrytie zliav vo všetkých mestách SR.

Splnené želania so shoparena.sk

Prvý portál v SR, ktorý je zameraný na vyjednávanie najlepších akcií so zľavami až do 95 % v reštauráciách, baroch, salónoch krásy a iných služieb, ale aj tovaru.

Ide o dynamický tím skúsených ľudí pôsobiacich v oblasti marketingu, ktorý chce priniesť komfort, radosť a zábavu z nakupovania cez internet. Cieľom je spokojnosť zákazníkov, ktorí si budú plnohodnotne užívať to, za čo si zaplatili.

Portál shoparena.sk ponúka zákazníkom výrazné zľavy za služby či tovar. Osobne navštevujú poskytovateľov služieb a preverujú ponúkané služby, aby bol zákazník skopojný.

Za každý nákup vás odmenia kreditmi, ktoré môžete využiť na ďalší nákup. Garantujú vám služby v dohodnutom termíne, inak vám vrátia peniaze.

Napíšte, po čom túžite a shoparena.sk sa vám bude snažiť vaše túžby splniť.

Výhody eshopu shoparena.sk

  • široká ponuka
  • výhodná cenová ponuka
  • prehľadnosť obchodu

Nevýhody eshopu shoparena.sk

  • nedodržanie termínu dodania
  • zlá komunikácia

Čo hovoria o shoparena.sk zákazníci?

Zákazníkom sa páči najmä široká ponuka tovaru za výhodné ceny, a vďaka dobrej prehľadnosti eshopu si každý nájde, čo potrebuje.

Negatívne hodnotenia sa týkajú najmä zlej komunikácie so zákazníkom a nedodržania termínu dodania.