Zľavy, kupóny a zľavové kódy 1autodiely.sk

Akciové produkty a sady

  • Neobmedzená platnosť
  • Využilo 48 ľudí
Využiť akciu

Internetový obchod 1autodiely.sk ponúka široký sortiment autodielov za bezkonkurenčné ceny. Nájsť tu môžete rôzne autosúčiastky, plastické mazivá, kvapaliny, autodoplnky, ale aj batérie, nosiče a príslušenstvo. K dispozícií sú i diely pre motocykle. Pri nákupe tovaru nad 45€ máte dopravu zadarmo.

Náhradné diely pre automobily a motocykle

V ponuke tohto internetového obchodu nájdete široký výber náhradných dielov pre automobily ako aj pre motocykle. Nájsť tu môžete napríklad autodiely pre brzdový systém, tlmiče, filtre či brzdové kotúče a mnoho iného.

Nákup cez autodiely eshop je rýchly a jednoduchý, pretože máte k dispozícií vyhľadávanie autodielov podľa typu vozidla.

 

Autorohože, batérie a mnoho iného

Okrem širokej ponuky náhradných dielov môžete nájsť v ponuke tohto internetového obchodu auto-rohože, rôzne oleje, kvapaliny a prísady, stierače a iné produkty pre auto. Nachádzajú sa tu aj autožiarovky, napríklad halogénové, klasické, LED či xenonové výbojky.

V ponuke nájdete široký výber batérii pre auto, motocykel, nákladný automobil, karavan či dokonca loď. K dispozícií sú aj nabíjačky pre osobné automobily.

Pri nákupe môžete využiť autodiely zľavové kupóny, ktorý sú určené pre vybraný druh tovaru. Nechýba ani vernostný program, ktorý ponúka množstvo zliav a výhod.

 

Výhody e-shopu 1autodiely.sk

  • široký výber náhradných dielov
  • kvalitné autodiely
  • dostupnosť tovaru
  • bezkonkurenčné ceny
  • rýchlosť vybavenia objednávky
  • výborná komunikácia
  • vernostný program

 

Nevýhody e-shopu 1autodiely.sk

  • tovar uvedený skladom reálne skladom nebol

 

Čo hovoria na 1autodiely.sk zákazníci?

Recenzie internetového obchodu 1autodiely.sk hovoria jasne – nakupovanie je bezpečné a výhodné. Mnohým zákazníkom sa páči široký výber náhradných dielov pre automobily i pre motocykle. Kvalita ponúkaného tovaru je veľmi dobrá. Čo sa týka cenovej hladiny tovaru, ten je za bezkonkurenčné ceny. Komunikácia s e-shopom je na úrovni. Objednávky sú vo veľkej miere vybavované veľmi rýchlo.

Našlo sa aj pár negatívnych skúseností. Medzi tie napríklad patrilo to, že tovar uvedený skladom reálne skladom nebol. E-shop však promptne reagoval, že expedovanie tovaru nebolo možné, pretože sa daný tovar v tom čase vypredal. Pri podobných situáciach a nespokojnosti zákazníkov sa predajca snaží podobné situácie riešiť k plnej spokojnosti svojich zákazníkov.