69shop.sk zľavové kupóny a akcie

Aktuálne zľavy a akciový tovar.

 • Neobmedzená platnosť
 • Využilo 5 ľudí
Využiť akciu

Doprava nad 39€ zadarmo!

 • Neobmedzená platnosť
 • Využilo 5 ľudí
Využiť akciu

Internetový sexshop 69shop.sk ponúka široké portfólio erotického tovaru, ktoré sú určené ako ženám, tak aj mužom. Vďaka týmto erotickým pomôckam sa vaše intímne chvíle stanú ešte jedinečnejšími a intenzívnejšími. Doprajte si trošku erotiky, osviežte si romantické chvíle so svojím partnerom alebo sa zabavte sami so špeciálnymi erotickými prístrojmi a pomôckami.

Erotická fantázia pre ženy

Každá žena potrebuje chvíľky pre seba. Môžete si ich okoreniť niektorým z množstva produktov sexshopu 69shop.sk. V ponuke sú erotické pomôcky od základných až po pokročilejšie vibrátory určené na špeciálne príležitosti a dildá rôznych tvarov a veľkosti pre vašu maximálnu spokojnosť. Taktiež môžete prekvapiť svojho partnera s novým sexi erotickým prádlom, ktoré určite ocení. Okrem týchto klasických erotických pomôcok má sexshop na výber venušine guličky, ktoré majú aj zdravotnú funkciu a pre odvážnejšie máme vákuové pumpy. Chýbať nemôže erotická kozmetika a produkty určené na intímnu hygienu.

 

Erotická fantázia pre mužov

Aj muži majú šteklivé sny, ktoré sa s erotickými pomôckami od 69shop.sk môžu stať realitou. Pre pánov majú nafukovacie panny v rôznych prevedeniach podľa fantázie každého z nich. Svoje erotické sny môžu zrealizovať aj s pomocou masturbátorov či umelých vagín. K dispozícii sú aj produkty bežnej spotreby ako kondómy alebo erotická kozmetika. Pre splnenie aj tých najtajnejších túžob sú v ponuke rôzne pomôcky na tvrdú erotiku ako sú púta alebo bičíky.

Sexshop 69shop.sk ponúka množstvo akcií a zľavových kupónov, vďaka ktorým nakúpite erotický tovar naozaj výhodne.

 

Výhody eshopu 69shop.sk

 • Diskrétnosť pri dodaní
 • Veľký výber sortimentu
 • Množstvo tovaru skladom a jeho rýchle dodanie
 • Prehľadnosť sexshopu, možnosť rýchleho filtrovania hľadaného tovaru

 

Nevýhody eshopu 69shop.sk

 • Horšia komunikácia so zákazníkmi v prípade otázok alebo problému
 • Niekedy poškodený obal alebo priamo dodaný tovar
 • Chybné informácie o tom, ktorý tovar je a ktorý nie je na sklade

 

Čo hovoria na 69shop.sk zákazníci?

Celkové hodnotenie sexshopu na internete je na vysokej úrovni. Zákazníci ho obľubujú a má vytvorenú svoju stálu klientelu. Väčšina recenzií je pozitívnych. V nich zákazníci vyzdvihujú najmä široký výber erotických pomôcok a príslušenstva, prehľadnosť eshopu, v ktorom vedia rýchlo nájsť presne to, po čom túžia a najmä diskrétnosť nie len pri objednávaní, ale aj pri preberaní tovaru. Ten je zabalený v neurčitom obale, aby nebolo poznať, že sa jedná o erotický tovar. Výhodou tohto eshopu je aj množstvo tovaru priamo skladom, čo spôsobuje znižovanie čakacej doby zákazníkov.

Zlé skúsenosti zákazníkov s týmto sexshopom sú zriedkavé. Vo väčšine prípadov sa jedná o horšiu komunikáciu v prípade, že tovar meškal alebo sa chceli zákazníci opýtať na dostupnosť tovaru. Vyskytol sa taktiež problém s poškodeným tovarom alebo jeho obalom, čo je pri tomto druhu produktov nežiadúce. Sexshop 69shop ale aj v týchto prípadoch reaguje na recenzie robí maximum pre vyriešenie každej nepríjemnej skúsenosti zákazníka.