Zľavy, kupóny a zľavové kódy 69shop.sk

Aktuálne zľavy a akciový tovar.

 • Neobmedzená platnosť
 • Využilo 21 ľudí
Využiť akciu

Doprava nad 39€ zadarmo!

 • Neobmedzená platnosť
 • Využilo 21 ľudí
Využiť akciu

Internetový sexshop 69shop.sk ponúka široké portfólio erotického tovaru, ktoré sú určené ako ženám, tak aj mužom. Vďaka týmto erotickým pomôckam sa vaše intímne chvíle stanú ešte jedinečnejšími a intenzívnejšími. Doprajte si trošku erotiky, osviežte si romantické chvíle so svojím partnerom alebo sa zabavte sami so špeciálnymi erotickými prístrojmi a pomôckami.

Erotická fantázia pre ženy

Každá žena potrebuje chvíľky pre seba. Môžete si ich okoreniť niektorým z množstva produktov sexshopu 69shop.sk. V ponuke sú erotické pomôcky od základných až po pokročilejšie vibrátory určené na špeciálne príležitosti a dildá rôznych tvarov a veľkosti pre vašu maximálnu spokojnosť. Taktiež môžete prekvapiť svojho partnera s novým sexi erotickým prádlom, ktoré určite ocení. Okrem týchto klasických erotických pomôcok má sexshop na výber venušine guličky, ktoré majú aj zdravotnú funkciu a pre odvážnejšie máme vákuové pumpy. Chýbať nemôže erotická kozmetika a produkty určené na intímnu hygienu.

 

Erotická fantázia pre mužov

Aj muži majú šteklivé sny, ktoré sa s erotickými pomôckami od 69shop.sk môžu stať realitou. Pre pánov majú nafukovacie panny v rôznych prevedeniach podľa fantázie každého z nich. Svoje erotické sny môžu zrealizovať aj s pomocou masturbátorov či umelých vagín. K dispozícii sú aj produkty bežnej spotreby ako kondómy alebo erotická kozmetika. Pre splnenie aj tých najtajnejších túžob sú v ponuke rôzne pomôcky na tvrdú erotiku ako sú púta alebo bičíky.

Sexshop 69shop.sk ponúka množstvo akcií a zľavových kupónov, vďaka ktorým nakúpite erotický tovar naozaj výhodne.

 

Výhody eshopu 69shop.sk

 • Diskrétnosť pri dodaní
 • Veľký výber sortimentu
 • Množstvo tovaru skladom a jeho rýchle dodanie
 • Prehľadnosť sexshopu, možnosť rýchleho filtrovania hľadaného tovaru

 

Nevýhody eshopu 69shop.sk

 • Horšia komunikácia so zákazníkmi v prípade otázok alebo problému
 • Niekedy poškodený obal alebo priamo dodaný tovar
 • Chybné informácie o tom, ktorý tovar je a ktorý nie je na sklade

 

Čo hovoria na 69shop.sk zákazníci?

Celkové hodnotenie sexshopu na internete je na vysokej úrovni. Zákazníci ho obľubujú a má vytvorenú svoju stálu klientelu. Väčšina recenzií je pozitívnych. V nich zákazníci vyzdvihujú najmä široký výber erotických pomôcok a príslušenstva, prehľadnosť eshopu, v ktorom vedia rýchlo nájsť presne to, po čom túžia a najmä diskrétnosť nie len pri objednávaní, ale aj pri preberaní tovaru. Ten je zabalený v neurčitom obale, aby nebolo poznať, že sa jedná o erotický tovar. Výhodou tohto eshopu je aj množstvo tovaru priamo skladom, čo spôsobuje znižovanie čakacej doby zákazníkov.

Zlé skúsenosti zákazníkov s týmto sexshopom sú zriedkavé. Vo väčšine prípadov sa jedná o horšiu komunikáciu v prípade, že tovar meškal alebo sa chceli zákazníci opýtať na dostupnosť tovaru. Vyskytol sa taktiež problém s poškodeným tovarom alebo jeho obalom, čo je pri tomto druhu produktov nežiadúce. Sexshop 69shop ale aj v týchto prípadoch reaguje na recenzie robí maximum pre vyriešenie každej nepríjemnej skúsenosti zákazníka.