Zľavy, kupóny a zľavové kódy Adidas.sk

Tento obchod teraz neponúka žiadne kupóny ani akcie

Internetový obchod adidas.sk ponúka zákazníkom športové oblečenie a obuv pre rôzne typy športov ako futbal, beh, vychádzkovú obuv, fitness oblečenie, basketbal, ale aj golf, box, hádzanú, volejbal, plávanie, tenis, cyklistiku, skateboarding, pozemný hokej a rugby. Športové oblečenie a obuv v online obchode adidas.sk nie je určené len pre dospelých mužov a ženy, ale nachádza sa tu aj tovar pre deti a batoľatá. Zákazníci sú s obchodom adidas.sk spokojní najmä čo sa týka kvality tovaru a rýchlosti vybavenia objednávok. V e-shope si tí, ktorí tu nakúpili tiež pochvaľujú časté výpredaje a výhodné ceny.

Športový tovar pre deti aj dospelých

Online obchod adidas.sk ponúka pre ženy výber športového oblečenia ako tričká a polokošele, legíny,  teplákové súpravy, mikiny, bundy, sukne a šaty, mikiny s kapucňami, nohavice, kraťasy, futbalové dresy, plavecké oblečenie a tiež športové rukavice, ruksaky, tašky na tréning, slnečné okuliare, športové šály a rukavice. Muži si tu môžu tiež okrem klasického športového oblečenia nájsť aj spodky, chrániče predkolenia a popruhy, čiapky a ďalšie doplnky. Pre deti sa v e-shope adidas.sk sortiment delí do kategórií podľa veku, pričom je v ponuke športové oblečenie a obuv aj pre batoľatá.

Športové a módne kolekcie adidas

Adidas.sk predáva sortiment v niekoľkých kolekciách známych ako adidas originals, adidas athletics, adidas terrex, Y-3 Yohji Yamamoto a udržateľné oblečenie a obuv z recyklovaných materiálov v kolekcii For the ocean.

Výhody nakupovania v obchode adidas.sk

  • Veľký výber
  • Kvalita tovaru
  • Dostupná cena dopravy
  • Možnosť uplatnenia zľavových kupónov

Nevýhody nakupovania v obchode adidas.sk

  • Niektoré oblečenie a obuv sú tu drahšie v porovnaní s konkurenciou

Čo hovoria na nákup v obchode adidas.sk zákazníci?

Zákazníci, ktorí v minulosti nakúpili v internetovom obchode adidas.sk boli spokojní najmä s rýchlosťou dodania tovaru, kvalitou tovaru, ochotou personálu, reklamačnými podmienkami a rýchlosťou vybavenia reklamácií. S negatívnymi recenziami sa na internete veľmi nestretneme, no v niektorých prípadoch boli sťažnosti týkajúce sa dodania poškodeného tovaru alebo nekompletnej objednávky. Celkovo však možno obchod označiť ako spoľahlivý.