Zľavy, kupóny a zľavové kódy Adrop.sk

Internetový portál Adrop.sk sa právom radí medzi jednu z najväčších spoločností na predaj zážitkov na Slovensku. Ak hľadáte netradičný darček plný adrenalínu, ste na správnom mieste. V ponuke nájdete viac ako 150 zážitkov, z ktorých si vyberie skutočne každý.

Adrop.sk je pripravený zabezpečiť nezabudnuteľné chvíle nielen pre nadšencov netradičných športov, gurmánov, milovníkov relaxu, lietadiel či áut. Svojim blízkym, partnerovi, zamestnancom ale aj obchodným partnerom môžete rovnako darovať univerzálny darčekový poukaz, ktorý môže obdarovaný využiť presne podľa svojich predstáv, kedykoľvek počas 12 mesiacov, po dobu jeho platnosti. Adrop.sk ponúka svojim zákazníkom okrem množstva akcií a zliav i možnosť výmeny zážitku zadarmo alebo rôzne typy dopravy. 

Zážitky ako originálny darček

Neviete sa rozhodnúť, s akým typom zážitkového darčeku vyčaríte obdarovanému úsmev na tvári? Internetový portál adrop.sk vám poradí. Stačí, ak využijete darčekového sprievodcu a „kliknete“ na typ povahy. Je váš partner či kamarát pohodár, drsniak, gurmán, gentleman či pirát ciest? Pre každú povahu nájdete hneď niekoľko zážitkov. Lákadlom je prehliadka pivovaru s degustáciou, lekcia golfu, tandemový zoskok padákom, kurz prežitia, jazda na ferrari či formule, zimný vyhliadkový let balónom v Alpách ale aj lukostreľba či streľba v krytej strelnici. Adrop.sk splní vaše najtajnejšie sny a túžby. Zážitky môžete vyberať podľa regiónu, ročného obdobia, počtu účastníkov, času trvania a samozrejme ceny. Už samotné rozbaľovanie darčeku môže byť zážitkom. Vybrať si môžete až troch verzií – darčeková obálka, v ktorej je vložený poukaz, luxusné darčekové balenie vo forme kartičky alebo chlapské darčekové balenie v podobe toaletného papiera, ktoré nenechá obdarovaného na pochybách, že pôjde oveľa. Už teraz viete, že jeden zážitok bude málo? Po objednaní poukazu dostanete zľavovú poukážku na ďalší nákup v hodnote 4 EUR, ktorá je platná 6 mesiacov. Tak smelo za novými dobrodružstvami!

Výhody e-shopu adrop.sk

  • široký sortiment zážitkov
  • výhodné ceny
  • výborná komunikácia
  • univerzálne darčekové poukazy
  • viacero možností platby
  • kreatívne balenie poukazov
  • expresné doručenie
  • platnosť poukazu 12 mesiacov

 

Nevýhody e-shopu adrop.sk

  • žiadne

Ako hodnotia e-shop adrop.sk zákazníci?

Internetový zážitkový portál sa medzi zákazníkmi teší veľkej obľube, o čom svedčí aj ocenenie v súťaži SHOPROKU 2016 a 2017. Zákazníci sú nadšení najmä zo širokej ponuky, v ktorej sa vedia prehľadne orientovať a „ušiť“ darček presne na mieru obdarovaného. Kladne je hodnotená rýchlosť objednania a doručenia, prípadná výmena či možnosť využitia poukazu počas 12 mesiacov od zakúpenia.