Recenzie zákazníkov

Obchod AjProdukty.sk sa pýši najmä veľkým výberom sortimentu za dostupné ceny. Medzi silné stránky patrí aj dodržiavanie termínu dodávok. Napriek tomu, že vrátenie tovaru je často jednoduché, naraziť môžete na nie celkom ideálny spôsob komunikácie v prípade problémov.

Komplexné recenzie od zákazníkov nenájdeme ani na Heureke. Niečo nám napovie Google, kde máme asi 20 recenzií s priemerným hodnotením 4,2 z 5 možných hviezdičiek. Čo znamená, že drvivá väčšina zapojených je spokojná. Ľudia referujú o dobre kvalite, veľkom výbere a primeraných cenách. Nájdu sa však aj negatívne hodnotenia servisu a komunikácie so zákazníkmi.

Ďalšie názory pozbierané z rôznych roztrúsených zdrojov na internete nasvedčujú tomu, že zákazníci si na obchode pochvaľujú predovšetkým kvalitný výber tovaru, dobré ceny aj rôzne dodatočné zľavy. Tiež doručenie zadarmo pri nákupe nad 30 eur.

Menej sa už hovorí o kvalite produktov, čo však neznamená, že je nízka. Práve naopak, žiadna kritika na vyhotovenie výrobkov. Problematické však býva riešenie problémov zo strany zákazníckeho servisu. Na to sa sťažuje viacero kupujúcich.


Celkové hodnotenie zákazníkov e-shopu AJprodukty.sk

0%


Pozitívne hodnotenie: 0
Negatívne hodnotenie: 0
Dodacia doba (dni): 0

Vaša recenzia na e-shop AJprodukty.sk

Ďakujeme za vašu recenziu e-shopu AJprodukty.sk.
Rezenicu na e-shopu AJprodukty.sk sa nepodarilo odoslať

Táto stránka je chránená protokolom reCAPTCHA a platia pravidlá ochrany osobných údajov a zmluvné podmienky spoločnosti Google.

Obľúbené kupóny a akcie pre AJprodukty.sk

Akcia

Doprava zdarma pri nákupe produktov nad 30€

  • Neobmedzená platnosť
  • Využilo 154 ľudí
Akcia

Objednajte AJ katalóg zadarmo

  • Neobmedzená platnosť
  • Využilo 57 ľudí
2%

AJprodukty zľavový kupón 2%

Kupón neplatí na už zľavnené produkty

  • Neobmedzená platnosť
  • Využilo 119 ľudí