Zľavy, kupóny a zľavové kódy Alza.sk

Najväčší e-shop alza.sk má pre vás širokú ponuku elektroniky a spotrebičov na trhu. Či už hľadáte nové spotrebiče do domácnosti za dostupné ceny alebo si potrpíte na špičkovú elektroniku pre profesionálov, v internetovom obchode alza.sk ste na správnom mieste. Ak hľadáte hodnotný darček pre mamu, dcéru, syna, otca alebo kohokoľvek z vašich rodinných príslušníkov, v ponuke elektrospotrebičov nájdete určite to pravé prekvapenie. Ak by sa aj stalo, že darček sa obdarovanému páčiť nebude, s alza.sk máte možnosť vrátenia tovaru do 60 dní. V ponuke služieb je tiež okamžitá výmena tovaru, servisné služby, predĺženie záruky a poistenie proti rozbitiu a krádeži. Zákazníci považujú služby e-shopu alza.sk za nadštandardné.

Na alza.sk nájdete všetko, čo potrebujete

V najväčšom internetovom obchode alza.sk, kde nájdete nielen počítače, notebooky a elektroniku, ale aj výbavu do domácnosti, hračky a kozmetiku, sa môžete spoľahnúť na najrýchlejšie dodanie. Pre členov alza premium klubu je hlavným benefitom doprava zadarmo, zľavy a zľavové kupóny, prednostný výdaj, Black Friday o deň skôr, okamžité vybavenie reklamácie a ďalšie benefity. Alza.sk vám ponúka najširší sortiment elektroniky a spotrebičov ako sú smart vybavenie domácnosti, smart hodinky, drony, notebooky, počítače, mobilné telefóny a smartphony za skvelé ceny a ich príslušenstvo, televízory, domáce kino, reproduktory, tlačiarne, kopírky a tiež elektro spotrebiče do domácnosti ako chladničky, mrazničky, umývačky riadu, práčky, klimatizácie, ale aj kosačky, kolobežky, kozmetiku, parfémy a ešte oveľa viac. Neváhajte využiť časté výpredaje a nadštandardné služby, nech už hľadáte čokoľvek.

Výhody e-shopu

  • Široký sortiment
  • Servisné služby
  • Okamžitá výmena tovaru
  • Zákaznícky klub premium
  • Možnosť vrátenia tovaru do 60 dní
  • Poistene tovaru proti krádeži alebo poškodeniu

Nevýhody

  • Občasné omeškanie dodania objednávky
  • V prípade niektorých produktov vyššie ceny oproti konkurencii

Čo hovoria o alza.sk zákazníci?

Zákazníkom sa páčia najmä nadštandardné služby a možnosť získať objednaný tovar už v deň objednávky tovaru. Pomer kvality služieb a cien hodnotia zákazníci ako optimálny. Za veľkú výhodu možno považovať otváracie hodiny aj cez víkend. Čo sa týka samotného e-shopu je hodnotený ako veľmi prehľadný a je jednoduché sa v ňom zorientovať. V niektorých prípadoch boli zákazníci nespokojní s chybným vybavením objednávky, čo je však možné považovať ako zlyhanie ľudského faktora.