Recenzie zákazníkov

Na Alze nájdete prakticky všetko. Napriek obrovskému množstvu tovaru je eshop mimoriadne prehľadný. Predajca ponúka nadštandardné servisné služby, bezproblémovú možnosť vrátenia tovaru, jeho poistenia a výhodou je aj to, že si môžete zakúpiť zánovný alebo rozbalený tovar za výhodnejšie ceny. V drvivej väčšine prípadov môžete tiež rátať s expresným doručením tovaru. Napriek tomu sa však na Alzu valí kritika kvôli predraženým cenám. Čo hovoria zákazníci?

Heureka

Službu „Overené zákazníkmi“ a jej štatistiky tu síce nenájdeme, ale napriek tomu si môžete prečítať veľké množstvo recenzií. Zákazníci vo všeobecnosti najviac vyzdvihujú práve spomínané plusy ako prehľadný web, veľký výber, nadštandardné služby či rýchle doručenie. Lenže mnohí poukazujú na príliš vysoké ceny. Negatívne recenzie sú od nahnevaných zákazníkov, ktorým tovar dlho meškal alebo im vôbec nebol doručený.

Facebook

Na sociálnej sieti má obchod priemerné hodnotenie iba 3,3 z 5 možných hviezdičiek. Zákazníci sa sem často prichádzajú posťažovať ohľadom tovaru, ktorý napriek informácii na stránke nebol skladom, ohľadom meškajúcich objednávok i problémov s reklamáciou či stornovaním. Tí spokojní, samozrejme, tvrdia presný opak.

Google

O niečo lepšie priemerné hodnotenie ako na Facebooku. Viac ako 4 hviezdičky. Kupujúci tu pozitívne hodnotia kamenné predajne, odberné miesta aj eshop. Navyše chvália bleskovú obsluhu a prístup personálu. Nájdeme tu však aj sťažnosti ohľadom vybavenia reklamácií a meškajúcich objednávok.


Celkové hodnotenie zákazníkov e-shopu Alza.sk

0%


Pozitívne hodnotenie: 0
Negatívne hodnotenie: 0
Dodacia doba (dni): 0

Vaša recenzia na e-shop Alza.sk

Ďakujeme za vašu recenziu e-shopu Alza.sk.
Rezenicu na e-shopu Alza.sk sa nepodarilo odoslať

Táto stránka je chránená protokolom reCAPTCHA a platia pravidlá ochrany osobných údajov a zmluvné podmienky spoločnosti Google.

Obľúbené kupóny a akcie pre Alza.sk

Akcia

Rozbalený, zánovný a použitý tovar za výhodne ceny

  • Neobmedzená platnosť
  • Využilo 91 ľudí
Akcia

Alza pre študentov. Zapojte sa do programu a využívajte študentské zľavy.

Stačí vám len aktívny účet na Alza.sk a platný ISIC / ITIC preukaz.

  • Neobmedzená platnosť
  • Využilo 67 ľudí
Akcia

Doprava zdarma na vybrané chovateľské potreby pre psov a mačky

  • Neobmedzená platnosť
  • Ešte nikto nevyužil