Zľavy, kupóny a zľavové kódy Aphrodisia.sk

Všetky kupóny

Akcia

Aphrodisia V pre ženy 10 kapsúl + Aphrodisia G krém

 • Platí už len 3 dni
 • Využil 1 človek
2€
Zľava

Zľava 2 Eurá na Váš nákup + poštovné zadarmo

 • Platí do 2. 8. 2021
 • Ešte nikto nevyužil
2€
Zľava

Aphrodisia zľavový kupón so zľavou 2€

Zľavový kód je platný na všetky produkty (aj zľavnené).

 • Platí do 31. 12. 2021
 • Využilo 7 ľudí

Ako použiť kupón na Aphrodisia.sk

 1. Výber zľavového kódu

  Vyberte si konkrétny zľavový kód, ktorý chcete využiť v eshope Aphrodisia.sk a kliknite na políčko „Chcem kupón“.

 2. Skopírovanie zľavového kódu

  Skopírujte alebo odpíšte zľavový kód.

 3. Vloženie zľavového kódu

  V nákupnom košíku vložte zľavový kód do políčka „kód kupónu“ a potvrďte tlačidlom „POUŽIŤ KUPÓN“.

Najčastejšie otázky pre Aphrodisia.sk

 • Aké možnosti platby mám na výber?
  Platiť môžete na dobierku priamo pri prevzatí tovaru do rúk kuriérovi v hotovosti, ale aj platobnou kartou. Vopred môžete zaplatiť online platobnou kartou cez zabezpečenú platobnú bránu GP Webpay. Je to najrýchlejší spôsob platby. Ďalšou možnosťou je platba bankovým prevodom na účet, číslo ktorého dostanete v emaile o potvrdení objednávky.
 • Aké spôsoby dopravy môžem využiť?
  Objednávky posielame prostredníctvom Slovenskej pošty a konkrétne službou Balík na poštu. Vybrať si môžete tiež doručenie kuriérskou službou UPS. Možný je aj osobný odber v sídle našej spoločnosti.
 • Ako dlho trvá doručenie?
  Slovenská pošta vám za normálnych okolností tovar doručí do 2 pracovných dní. Podobne aj kuriér UPS. Tovar objednaný do 14:00 hod expedujeme ešte v ten istý deň. Objednávky doručujeme iba v pracovných dňoch. Všetky sú v diskrétnom balení.
 • Ako a kedy môžem vrátiť tovar?
  Vrátenie tovaru, teda odstúpenie od kúpnej zmluvy, môžete oznámiť do 15 dní od prevzatia tovaru. A to bez udania dôvodu. Musíte to oznámiť písomnou formou. Musí obsahovať vaše identifikačné údaje, dátum objednávky, špecifikáciu tovaru a spôsob výmeny či vrátenia peňazí, teda číslo účtu. Nepoškodený a nepoužitý tovar so všetkým príslušenstvom a dokumentáciou v originálnom obale doručte v stanovenej lehote na našu adresu Imperial VITAMINS, s.r.o., Horná 13, 038 61, Vrútky.
 • Ako postupovať pri reklamácii?
  V prípade, že sa v záručnej dobe rozhodnete uplatniť si právo na reklamáciu, využite na reklamačný formulár, ktorý nájdete na našom webe (http://superprsia.sk/wp-content/uploads/2016/10/reklamacny-formular.pdf). Tovar zabaľte so všetkou dokumentáciou a dokladom o kúpe, pripojte k nemu vyplnený formulár a doručte ho na našu adresu Imperial VITAMINS, s.r.o., Horná 13, 038 61, Vrútky. Záručný servis vybavíme do 30 dní a budeme vás o výsledku informovať. Ak produkt nebude možné opraviť, vrátime vám peniaze.
 • Ako vás môžem kontaktovať v prípade ďalších otázok alebo problémov?
  V prípade otázok alebo problémov je vám k dispozícii telefonická linka na čísle 043/400 10 82 alebo 0917 801 801. Môžete nám tiež napísať email na adresu info@aphrodisia.sk. Využiť môžete aj náš online kontaktný formulár, ktorý nájdete na webe v časti „Kontakty“ (https://aphrodisia.sk/kontaktne-informacie/). Niektoré užitočné informácie sa dozviete aj v našom blogu (https://aphrodisia.sk/novinky/).

Popis obchodu Aphrodisia.sk

Eshop Aphrodisia.sk predáva produkty na podporu sexuálnej túžby, potencie, kvality a predĺženie erekcie, či zvýšenie celkovej sexuálnej výkonnosti.

Základným produktom v ponuke je Aphrodisia V. Predáva sa v samostatnej verzii pre mužov aj pre ženy. Tento výživový doplnok je určený na krátkodobé aj dlhodobé užívanie. Obsahuje špeciálnu formulu, ktorá zaručene zlepší váš sexuálny život a zážitky.

Internetový obchod spoločnosti Imperial VITAMINS predáva produkty Aphrodisia V pre mužov, Aphrodisia V pre ženy, Aphrodisia V Ultrarapid, Aphrodisia krémy a Aphrodisia V Rabbit.

Aphrodisia V pre mužov - výživový doplnok s obsahom špeciálnej formuly, ktorá pomáha mužom dlhodobo skvalitniť erekciu.

Aphrodisia XL krém pre mužov – skvalitňuje a predlžuje erekciu

Aphrodisia V pre ženy – výživový doplnok pre zvýšenie sexuálnej túžby a apetítu pre ženy

Aphrodisia G krém pre ženy – zvyšuje citlivosť a pôžitok pri sexe

Aphrodisia V Ultrarapid – výživový doplnok so zvýšeným obsahom L-arginínu, ktorý s rýchlym účinkom skvalitňuje erekciu

Aphrodisia V Rabbit – erekčný krúžok s vibračným vajíčkom, ktorý urýchľuje a zlepšuje erekciu, oddaľuje vyvrcholenie a pri styku vzrušuje aj partnerku

Web aphrodisia.sk je pomerne jednoduchý, keďže propaguje a predáva iba niekoľko produktov. Avšak za to mimoriadne obsažný a kvalitný. Delí sa na niekoľko hlavných častí.

„Aphrodisia V“ propaguje základné produkty v ponuke s jednoduchým rýchlym spôsobom nákupu. Časť „Eshop“ obsahuje prehľad všetkých produktov. V časti „Záruka spokojnosti“ nájdete informácie o produktoch a ich účinkoch, podrobný popis certifikátov a kvality, no a tiež názor odborníka.

V časti „Poradňa“ sa prostredníctvom online formulára môžete odborníka opýtať na jeho názor na vaše problémy a nájdete tu aj skúsenosti či odporúčania iných zákazníkov. V „Blogu“ nájdete články o aktuálnych zľavách a ponukách, odporúčania pre zlepšenie sexuálneho života a rôzne ďalšie tipy.

Napokon v časti „Kontakty“ sú všetky kontaktné údaje a tiež informácie o diskrétnom spôsobe balenie a doručenia produktov aj s príkladnými fotografiami.

Výhody eshopu Aphrodisia.sk:

-          Jednoduchý a prehľadný web s množstvom informácií

-          Cenovo zvýhodnené balenia

-          Vysoko kvalitné a certifikované produkty

-          Autentické odporúčania a skúsenosti zákazníkov

-          Zaujímavý blog

-          Poradňa s odborníkom

-          Diskrétne balenie a doručenie

Nevýhody eshopu Aphrodisia.sk:

-          Žiadne známe nevýhody

Čo hovoria o eshope Aphrodisia.sk zákazníci:

Zákazníci, ktorí produkty z tohto eshopu vyskúšali, referujú o ich skutočných účinkoch a kvalite. Žiadne sťažnosti ohľadom nákupu či užívania produktov nie sú zaznamenané.