Akciové letáky ASKO nábytok

Najčastejšie otázky pre ASKO nábytok

 • Je možno si objednať tovar aj telefonicky?
  Ak máte záujem o objednávku v eshope, môžete tak urobiť aj telefonicky. K dispozícii vám je linka 0322 90 29 02 od pondelka do piatku v čase od 08:00 do 18:30 a cez víkendy medzi 09:00 a 19:30.
 • Aké platobné metódy mám vo vašom eshope na výber?
  Platiť môžete online platobnou alebo kreditnou kartou, taktiež prostredníctvom internet bankingu, čiže prevodom na účet cez 24-pay, no a samozrejme si môžete vybrať aj možnosť zaplatiť na dobierku až pri prevzatí tovaru od kuriéra. Okrem toho máte tiež na výber nákup na splátky cez Quatro. Akontáciu uhradíte formou dobierky a zvyšok splácate podľa dohodnutých pravidiel.
 • Akým spôsobom doručujete tovar?
  Na doručovanie objednávok k vám domov využívame kuriérsku spoločnosť Geis, ktorá pracuje v čase od 08:00 do 17:00 hod. V deň expedície dostanete emailom potvrdenie o odoslaní zásielky s číslom zásielky. Vtedy už obvykle môžete očakávať doručenie tovaru nasledujúci pracovný deň.
 • Môžem si objednať alebo rezervovať aj tovar, ktorý nie je na sklade?
  Na takýto tovar môžete zaslať nezáväznú objednávku cez formulár uvedený pri konkrétnom produkte. Keď bude tovar znova naskladnený, budete o tom informovaný.
 • Kedy môžem vrátiť tovar?
  Vrátiť tovar bez udania dôvodu a teda odstúpiť od kúpnej zmluvy môžete do 14 dní od doručenia tovaru. Ak sa rozhodnete odstúpiť od zmluvy, využite na to príslušný online formulár, ktorá nájdete na našom webe (https://www.asko-nabytok.sk/odstupenie). Po odoslaní formulára vás bude kontaktovať naše reklamačné oddelenie, s ktorým si následne dohodnete ďalší postup pre vrátenie tovaru.
 • Ako postupovať v prípade reklamácie?
  Vyplňte príslušný online formulár pre reklamáciu, ktorý nájdete na našom webe (https://www.asko-nabytok.sk/reklamacie) a počkajte na písomné potvrdenie, po ktorom vás bude kontaktovať pracovník nášho reklamačného oddelenia. Budete informovaný o ďalšom priebehu, o ďalšom postupe a dostanete inštrukcie, ako sa zariadiť. Veľmi nám pomôže, ak v reklamačnom formulári pošlete aj fotografie konkrétnej vady výrobku.
 • Ako funguje vernostný program?
  Stačí sa zaregistrovať na našom eshope a okamžite získavate zľavy už pri druhej vašej objednávke, kedy môžete ušetriť 3 %, pri tretej objednávke ušetríte 5 % a pri každej ďalšej až 7 % z aktuálnych predajných cien produktov.

Popis obchodu ASKO nábytok

ASKO – NÁBYTOK je jedným z najväčších predajcov nábytku na Slovensku už od roku 2006.

V jeho širokej ponuke nájdeme bytové doplnky, kuchyne na mieru, ale aj ďalší sortiment nábytku v modernom dizajne či klasickom prevedení celkovo v 7 obchodoch po celej Slovenskej republike.

Okrem toho obchod ponúka aj rôzne nadväzujúce služby ako dopravu nábytku, odbornú montáž, možnosť splátkového nákupu, záručný aj zákaznícky servis, ale aj garanciu najnižšej ceny.

„Mať najlepší servis pre našich zákazníkov, byť pre nich inšpiráciou, vždy v ich blízkosti a vytvárať spokojný domov,“ – to je misia, ktorú si ASKO vytýčilo pre svoje podnikanie.

Od roku 2010 funguje aj plnohodnotný eshops doručením po celej Slovenskej republike. V marci 2019 bola spustená tiež služba Click & Collect, ktorá umožňuje nakúpiť online a zaplatiť či vyzdvihnúť tovar osobne v ktorejkoľvek predajni podľa vášho výberu.

V obchode si vyberie náročný zákazník, ale aj takí, ktorí práve zariaďujú svoj prvý byt. Nájdete tu kvalitné produkty aj spoľahlivý servis.

Spokojnosť zákazníkov je pre spoločnosť ASKO mimoriadne dôležitá, preto neustále zlepšuje svoje služby na základe zákazníckych podnetov a prispôsobuje sa aktuálnym trendom. Zákazníci v súčasnosti môžu nakupovať v moderných predajniach o ploche v priemere 6000 m2.

 

Výhody nákupu v ASKO – NÁBYTOK:

-          Výborné ceny

-          Široký sortiment

-          Kvalita pre náročných aj menej náročných

-          Rýchle doručenie

-          Nadväzujúce služby pre zákazníkov

-          Profesionálna a ústretová komunikácia

-          Kamenné predajne aj plnohodnotný eshop

-          Vernostný program

-          Zľavy, akcie, výpredaje

 

Nevýhody nákupu v ASKO – NÁBYTOK:

-          Nie vždy vyhovujúca kvalita produktov

-          Treba si dávať pozor na poškodený tovar pri doručení

 

Čo hovoria o ASKO – NÁBYTOK zákazníci

Obchod je obľúbený najmä kvôli svojim cenám a širokému sortimentu. Je pravdou, že tu nakúpia aj nároční, ale aj tí, ktorí hľadajú ideálny pomer ceny a kvality. Za normálnych okolností zákazníci referujú veľmi rýchle a bezproblémové doručenie. Mnohí hovoria veľmi pozitívne aj o komunikácii a ochotnom prístupe zo strany predajcu.

Na druhej strane pri hľadaní tých lacnejších produktov si treba lepšie posvietiť na ich kvalitu, nejeden zákazník totiž takto kúpil „mačku vo vreci“. Niektoré komplikovanejšie kusy nábytku sa pri prevoze môžu poškodiť, preto zákazníci odporúčajú tovar pri prevzatí dôkladne skontrolovať.