Recenzie zákazníkov

Ide o obchod s fungujúcim a zabehnutým eshopom, kde nájdete veľký výber, dobré ceny a zväčša sa môžete spoľahnúť aj na bezproblémové doručenie objednávky. Obchod však má aj svoje muchy. Prečítajte si o nich v recenziách.

Heureka

Obchod odporúča 91 % zákazníkov s celkovým hodnotením spokojnosti 4,4 z 5 možných hviezdičiek. Priemerná doba dodania sa uvádza menej ako 3 dni a 94 % zákazníkov potvrdzuje, že na tovar nikdy nečakali dlhšie ako 10 dní.

Medzi najčastejšie zmieňované pozitíva medzi zákazníkmi sa radí rýchlosť doručenia, ceny a výber tovaru, komunikácia a ochotný prístup.

Na druhej strane pri nedostatkoch nájdeme sťažnosti na kvalitu, balenie či poškodené zásielky.

Refundo

Aj keď hodnotení na tomto mieste je veľmi málo, dá sa povedať, že sú prakticky stopercentné. Dodacia lehota, prehľadnosť obchodu aj kvalita komunikácie dostávajú plný počet 5 hviezdičiek. Zákazníci si tu pochvaľujú kvalitu, široký výber, včasné dodanie, ochotný prístup a celkovo bezproblémový nákup.

Facebook

Na facebookovej stránke nájdeme menej ako 10 recenzií a teda hodnotenie 1,8 z 5 možných hviezdičiek ani nemožno považovať za relevantné.

V komentároch ľudia zdieľajú rôzne názory. Niektorí sú spokojní prakticky so všetkým, čo sa týka nákupného procesu až po doručenie tovaru. Chvália personál, výber, ceny, priebeh nákupu, kuriéra aj kvalitu tovaru.

Iní však majú opačné skúsenosti. Či už ide o meškajúce objednávky, chaos na skladoch, nedorozumenia v komunikácii alebo nevyhovujúcu kvalitu produktov.


Celkové hodnotenie zákazníkov e-shopu ASKO nábytok

0%


Pozitívne hodnotenie: 0
Negatívne hodnotenie: 0
Dodacia doba (dni): 0

Vaša recenzia na e-shop ASKO nábytok

Ďakujeme za vašu recenziu e-shopu ASKO nábytok.
Rezenicu na e-shopu ASKO nábytok sa nepodarilo odoslať

Táto stránka je chránená protokolom reCAPTCHA a platia pravidlá ochrany osobných údajov a zmluvné podmienky spoločnosti Google.

Obľúbené kupóny a akcie pre ASKO nábytok