Recenzie zákazníkov

Astratex ponúka široký sortiment kvalitného tovaru, veľa akciových zliav či výpredajov a je známy aj vďaka ústretovej komunikácii so zákazníkmi. Podobne, ako u iných eshopov s oblečením, aj tu sa však občas stáva, že veľkosti doručeného tovaru nesedia. Okrem toho zákazníci zvyknú poukazovať aj na vyššie ceny v porovnaní s konkurenciou. Napriek tomu však patrí tento obchod so spodnou bielizňou k najobľúbenejším v našich končinách.

V roku 2019 sa astratex.sk stal v ankete Shop roku víťazom Ceny kvality v kategórii oblečenie v ankete. A dva roky po sebe, 2017 a 2018, získal v rovnakej ankete Cenu popularity v kategórii móda a doplnky.

Heureka.sk

Recenzie na Heureke to jednozančne potvrdzujú. Vďaka službe „Overené zákazníkmi“ vieme, že až 98 percent z nich obchod určite odporúča, veď z 5 možných hviezdičiek má priemerné hodnotenie až 4,8. Priemerná doba dodania je menej ako 4 dni.

Kupujúci na Heureke vyzdvihujú najmä spomínanú rýchlosť doručenia, pričom 99 percent z nich deklaruje, že na tovar nečakali dlhšie ako 10 dní. V pozitívnych ohlasoch nájdeme samozrejme aj kvalitu a výber tovaru, prehľadný web, no a napriek tomu, že ceny sú azda jediným terčom kritiky Astratexu, mnoho zákazníkov si ich tiež pochvaľuje.

Refundo.sk

Podobné pozitívne referencie má obchod aj na Refundo. Dodacia lehota, prehľadnosť obchodu aj kvalita tovaru dostávajú maximálne hodnotenia a ojedinelá kritika sa spája s vyššími cenami alebo s nesprávnymi veľkosťami.

Google

Aj na Googli má Astratex pozitívne hodnotenia. Napriek tomu, že z 5 možných hviezdičiek sa tu pohybuje jeho hodnotenie „iba“ okolo 3,7. Zákazníci v drvivej väčšine chvália svoje skúsenosti s obchodom od prvého kontaktu až po samotný nákup a používanie produktov. I keď, nájdu sa kritické hlasy tých, ktorí si vybalili nesprávnu veľkosť alebo menej kvalitný tovar.


Celkové hodnotenie zákazníkov e-shopu Astratex.sk

0%


Pozitívne hodnotenie: 0
Negatívne hodnotenie: 0
Dodacia doba (dni): 0

Vaša recenzia na e-shop Astratex.sk

Ďakujeme za vašu recenziu e-shopu Astratex.sk.
Rezenicu na e-shopu Astratex.sk sa nepodarilo odoslať

Táto stránka je chránená protokolom reCAPTCHA a platia pravidlá ochrany osobných údajov a zmluvné podmienky spoločnosti Google.

Obľúbené kupóny a akcie pre Astratex.sk

10%
Zľava

Extra zľava 10% na už zľavnené plavky

  • Platí už len 2 dni
  • Využilo 5 ľudí