Zľavy, kupóny a zľavové kódy Autovybava.sk

2€

Autovybava.sk zľavový kupón 2€

Kupón platí pri nákupe nad 20€. Kód je treba vložiť v objednávkovom procese do kolónky "Vernostný kód"

  • Neobmedzená platnosť
  • Využilo 40 ľudí
Chcem kupón

V internetovom obchode Autovybava.sk nájdete všetko, čo pre svoje auto potrebujete. Autokoberce, poťahy do auta, ale aj pneumatiky na všetky modely automobilov. Patríte medzi vodičov, pre ktorých je auto druhý domov? Vďaka kompletnej autovýbave sa v aute budete cítiť pohodlne a príjemne a cesta vám ubehne rýchlejšie. Nakúpte všetko, čo v aute potrebujete za viac ako 79 € a dopravu máte zadarmo.

Autokozmetika a autodoplnky pre vylepšenie vášho auta

Vaše auto bude vďaka atokozmetike a autodoplnkom krásne nie len z vonku, ale aj z vnútra. Auto vám vašu starostlivosť vráti. Autošampón s voskom, čistič motora, obnovovač pneumatík, čistič čalúnenia a rôzna kozmetika určená na to, aby bolo vaše auto ako zo škatuľky. Používate svoje auto na pracovné účely alebo máte malé deti? Poťahy do auta sedadlá ochránia pred všetkými nečakanými nehodami v podobe fľakov z oleja, či čokolády. Osviežovač vzduchu v aute vždy zanechá príjemnú vôňu a navyše interiér auta pekne oživí.

 

Tunning auta a ďalšie vylepšenia

Na to, aby vás auto nikdy nesklamalo, potrebujete kvalitné pneumatiky a kompresor, pre každý prípad. Nikdy neviete, na čo počas cesty narazíte a kedy bude potrebné doplniť pneumatiky. Chcete svoje Volvo, Opel, Nisan, či Škodu odlíšiť od tých ostatných? Tuning auto vám s tým pomôže. Doprajte svojmu autu také úpravy, ktoré sa vám páčia a vaše Volvo nebude také, ako všetky ostatné. Chystáte sa na dovolenku do zahraničia autom a máte pocit, že kufor na všetko, čo potrebujete, stačiť nebude? Strešné boxy vám pomôžu tento problém vyriešiť. Na streche nikomu zavadzať nebudú.

Autovýbava.sk zľava vám pomôže na nákupe pneumatík, strešných boxov a ostatných doplnkov ušetriť. Sledujte zľavy a výpredaje, aby bol každý váš nákup ešte výhodnejší.

 

Výhody e-shopu AutoVýbava.sk

  • rýchle vybavenie objednávky a dodanie
  • veľký výber doplnkov do auta
  • prehľadný e-shop
  • výhodné ceny
  • dobrá kvalita
  • sortiment na každé auto
  • dobrá komunikácia

 

Nevýhody e-shopu AutoVýbava.sk

  • žiadne negatíva sme dostupných recenziách nenašli

 

Čo hovoria na AutoVýbava.sk zákazníci?

Zákazníci sú s nákupom v tomto e-shope maximálne spokojní. Vo väčšine recenzií je ich spokojnosť ohodnotená na 100 %. Najviac oceňujú široký sortiment, rýchle vybavenie objednávky a rýchle dodanie objednaného tovaru. Zákazníci, ktorí boli nútení riešiť reklamácie sú aj v tomto prípade s komunikáciou a výsledkom riešenia spokojní. V prípade nejasností objednávky sa so zákazníkom spoja telefonicky, všetko si overia a prípadné nedostatky objasnia. Pri niektorom sortimente je vyššia dodacia lehota, ale aj o tom je zákazník dopredu informovaný.

Našlo sa niekoľko nespokojných zákazníkov, ktorí kritizovali kvalitu výrobkov alebo spôsob dodania. Čo je na e-shope Autovybava.sk veľmi sympatické, majiteľ si daný problém overuje a na všetky negatívne hodnotenia reaguje. Oceňujeme jeho individuálny prístup.