Zľavy, kupóny a zľavové kódy Babetkovo.sk

Všetky kupóny

Akcia

Doprava zdarma pri nákupe nad 49€

 • Neobmedzená platnosť
 • Využili 3 ľudia
Akcia

Zľava pre registrovaných zákazníkov 5%

 • Neobmedzená platnosť
 • Využili 3 ľudia
Akcia

Akciový tovar

 • Neobmedzená platnosť
 • Využili 3 ľudia

Ako použiť kupón na Babetkovo.sk

 1. Výber zľavového kódu

  Vyberte si konkrétny zľavový kód, ktorý chcete využiť v eshope Babetkovo.sk a kliknite na políčko „Chcem kupón“.

 2. Skopírovanie zľavového kódu

  Skopírujte alebo odpíšte zľavový kód.

 3. Vloženie zľavového kódu

  V nákupnom košíku vložte zľavový kód do políčka „Kupóny“ a potvrďte tlačidlom „Zadajte svoj kód“.

Najčastejšie otázky pre Babetkovo.sk

 • Aké spôsoby platby môžem využiť?
  Platiť môžete klasickou dobierkou, čiže priamo dopravcovi pri prevzatí tovaru, využiť môžete tiež online platbu kartou, bankový prevod alebo rýchle internetové platby cez TatraPay, SporoPay, ePlatby VÚB, UniPlatba, OTPpay, Volksbank, VeBpay, GoPay, CardPay...
 • Akým spôsobom doručujete tovar?
  V rámci Slovenskej republiky využívame na doručovanie objednávok kuriérsku službu GLS. Využiť tiež môžete osobný odber v kamennej predajni Babetkovo v Košiciach na Moldavskej 41/C.
 • Môžem vrátiť už zakúpený tovar?
  Vrátiť tovar a teda odstúpiť od zmluvy môžete do 14 dní od prevzatia objednávky. O tejto skutočnosti nás informujte telefonicky 055 729 07 05 prípadne cez kontaktný formulár na našom webe (https://www.babetkovo.sk/contact). Dobre zabalený, čistý, nepoužitý a kompletný tovar pošlite na adresu JAMET s.r.o., Moldavska 41/C, 040 11 Košice.
 • Ako postupovať v prípade reklamácie?
  Ak sa v priebehu 24-mesačnej záručnej doby na výrobku prejaví akákoľvek výrobná vada, máte právo uplatniť si reklamáciu. V takom prípade najprv vyplňte a odošlite náš online reklamačný formulár, ktorý nájdete na webe v sekcii „Reklamácie“ (https://www.babetkovo.sk/index.php?route=account/return/add). Následne postupujte podľa našich pokynov, resp. podľa reklamačného poriadku. Adresa pre zaslanie tovaru na reklamáciu je JAMET s.r.o., Moldavska 41/C, 040 11 Košice. Nezabudnite spolu s tovarom poslať aj faktúru, záručný list a vaše kontaktné údaje.
 • Ako vás môžem kontaktovať v prípade otázok alebo problémov?
  Na našom webe v časti „Kontaktujte nás“ nájdete online kontaktný formulár (https://www.babetkovo.sk/contact). Okrem toho nám môžete aj zavolať. Ak ide o nákup v eshope, volajte na +421 917 162 690, do predajne sa dovoláte na číslach +421 917 573 190 alebo +421 905 030 131.

Popis obchodu Babetkovo.sk

Eshop ponúka široký sortiment produktov pre najmenšie detičky, bábätká aj pre ich mamičky. Na trhu pôsobí už vyše 10 rokov a snaží sa prinášať kvalitné produkty a poradenstvo.

Ponuka je naozaj široká. Medzi kočíkmi a nosičmi nájdete tie športové, golfové, súrodonecké aj dvojičkové, klasické hlboké kočíky, rôzne kombinované nosičky a kočíky atď.

Autosedačky sú rozdelené do jednotlivých vekových či hmotnostných kategórií detí, nájdete tu aj podsedáky a rôzne iné doplnky pre deti v autách.

Okrem toho tiež veľký výber nábytku, vybavenia aj detského nábytku do detskej izby, produkty pre hygienu, starostlivosť, kŕmenie aj bezpečnosť. Ak hľadáte chodítka, vozítka alebo hračky, výber ja taktiež veľmi veľký.  

Navyše v tomto eshope svoje malé ratolesti aj oblečiete a to od hlavy až po päty. Nechýba tiež tehotenské oblečenie, oblečenie pre mamičky, detské tašky, šperky, prívesky, deky, textílie a mnoho iného.

Na graficky zaujímavom a prehľadnom webe sa v kategóriách a podkategóriách produktov orientuje veľmi dobre. Pomôže vám filter, kde si môžete triediť produkty podľa ceny, výrobcu či ďalších parametrov. Detaily produktov sú dostatočne obsažné a graficky bohaté.

Súčasťou webu je tiež blogy s množstvom rôznych článkov, poradenstvom a ďalšiemu informáciami. Stránka vám pomôže nájsť darčeky pre deti podľa veku aj cenového rozpätia, ponúka vám trendové, akciové aj najpredávanejšie produkty a všetky aktuálne kampane máte taktiež hneď na očiach.

Výhody nákupu na babetkovo.sk

-          Široký sortiment

-          Kvalitné produkty

-          Výhodné ceny

-          Blog a poradenstvo

-          Zaujímavý a prehľadný web

-          Akcie, zľavy, výpredaje a darčekové poukazy

-          Možnosť osobného odberu

-          Jednoduchý spôsob reklamácie a vrátenia tovaru

Nevýhody nákupu na babetkovo.sk

-          Trochu dlhšia dodacia doba

-          Chýba vernostný program

-          Kamenné predajne iba v Košiciach

Čo hovoria o eshope babetkovo.sk zákazníci

Väčšina mamičiek si tento obchod pochvaľuje, pretože výber kvalitných produktov a ich ceny sú naozaj výborné. Väčšina mamičiek nemá problém s dodaním tovaru, aj keď tu sú lehoty možno o pár dní dlhšie ako to býva štandardne. Lenže iným to vadí, keď sa k tomu pridá ešte zablúdená alebo výrazne meškajúca objednávka, hneď je oheň na streche.