Zľavy, kupóny a zľavové kódy Bevmarket.sk

Všetky kupóny

Akcia

Akcia na whisky Ballantine's 17YO Signature Limited Edition

 • Platí do 28. 7. 2021
 • Využilo 17 ľudí
Akcia

Bevmarket.sk doprava nad 79€ zdarma.

 • Neobmedzená platnosť
 • Využilo 118 ľudí

Ako použiť kupón na Bevmarket.sk

 1. Výber zľavového kódu

  Vyberte si konkrétny zľavový kód, ktorý chcete využiť v eshope Bevmarket.sk a kliknite na políčko „Chcem kupón“.

 2. Skopírovanie zľavového kódu

  Skopírujte alebo odpíšte zľavový kód.

 3. Vloženie zľavového kódu

  V nákupnom košíku vložte zľavový kód do políčka „KÓD ZĽAVOVÉHO KUPÓNU“ a potvrďte tlačidlom „OK“.

Najčastejšie otázky pre Bevmarket.sk

 • Aké možnosti platby akceptujete?
  Je ich, samozrejme, niekoľko. Platiť môžete platobnou kartou (Visa, Visa Electron, MasterCard, Maestro, Dinners Club), čo je najrýchlejší spôsob platby. Ak si zvolíte platbu bankovým prevodom cez internetbanking okamžite po zadaní objednávky prostredníctvom služby Pay Solutions, je to taktiež rýchle. Bankový prevod príkazom na úhradu môže trvať aj niekoľko pracovných dní. Platiť môžete aj dobierkou kuriérovi a to až do výšky 999 eur. Za normálnych okolností je možné využiť aj platbu hotovosťou a kartou pri osobnom odbere.
 • Akým spôsobom a kedy mi bude doručený tovar?
  O doručovanie sa stará kuriérska spoločnosť SPS a počas pracovných dní sa snažíme doručovať vaše objednávky už do 48 hodín. Ak je tovar skladom mal by vám doraziť maximálne do 4 pracovných dní. Poplatok za dopravu 3,90 eur. Pri nákupe nad 79 eur však máte dopravu vždy zadarmo.
 • Čo mám robiť, ak mi bol doručený poškodený tovar?
  Zásielku by ste mali skontrolovať už pri prevzatí a v prípade akéhokoľvek poškodenia hneď pred dopravcom urobiť o tom záznam. Za poškodenie počas dopravy nesie zodpovednosť prepravca. Práve na základe záznamu o poškodení si môžete uplatniť zľavu alebo výmenu tovaru. Zároveň, ak je všetko v poriadku, podpisom dopravcovi potvrdzujete, že ste zásielku prevzali v poriadku.
 • Čo v prípade, ak mi bol doručený nesprávny tovar?
  Ak vám dorazil nesprávny tovar, v nesprávnej veľkosti, množstve, vyhotovení a podobne, máte právo na to, aby sme vám bezplatne a čo najskôr tovar uviedli do správneho stavu podľa toho, ako ste si ho objednali. Urobíme pre to všetko.
 • Ako mám riešiť prípadné reklamácie?
  Reklamácie alebo sťažnosti možno zasielať na adresu sídla našej spoločnosti alebo na našu emailovú adresu reklamacie@bevmarket.sk. Reklamáciu posúdime, vybavíme a v zákonnej lehote vás informujeme o ďalšom postupe.
 • Kedy a ako môžem odstúpiť od zmluvy a stornovať objednávku?
  Ako spotrebiteľ máte zákonné právo odstúpiť od zmluvy, teda vrátiť tovar aj bez udania dôvodu do 14 dní od prevzatia objednávky. Odstúpiť od zmluvy dokonca môžete aj pred začatím plynutia tejto lehoty, teda aj pred doručením tovaru do vašich rúk. O odstúpení od zmluvy nás však musíte informovať písomnou formou listom alebo emailom, prípadne na inom bezpečnom a trvanlivom nosiči, alebo aj pomocou formulára, ktorý nájdete na našom webe.

Popis obchodu Bevmarket.sk

Internetový obchod Bevmarket.sk vám ponúka širokú ponuku kvalitného a exkluzívneho alkoholu, nápojov a kávy. Vybrať si môžete rôzne druhy  rumov, whiskey, koňakov, likérov, vodiek, ginov, ale aj vína, kávy či čaju a mnoho iného. V ponuke nájdete svetové značky Diplomatico, Zacapa, Santos Dumont, Jameson, Don Papa a iné. Pri nákupe nad 60€ máte dopravu zadarmo.

Exkluzívny a prémiový alkohol aj kvalitné víno online

Sortiment, ktorý vám tento internetový obchod ponúka zahŕňa kvalitné biele, tmavé i korenené rumy, nájdete tu aj škótske, írske, americké, taiwanské, japonské či dokonca slovenské whiskey. Samozrejmosťou sú koňaky VS, VSOP, XO a rôzne druhy vodiek a ginov. Taktiež sú k dispozícií likéry, brandy, destiláty, pivo a mnoho iného. Nájsť tu môžete aj široký výber kvalitného vína. Vybrať si môžete biele. červené,  ružové, šumivé, vermouth a nealko víno. Druh alkoholu je možné si vybrať podľa ceny, objemu, výrobcu či dokonca krajiny, z ktorej alkohol pochádza.

 

Zrnková a mletá káva, kapsule aj čaj

Okrem širokej ponuky prémiového alkoholu tu nájdete kávu a čaj. Na výber máte zrnkovú, mletú kávu alebo kapsule do kávovarov. Nájsť tu môžete značky ako Lavazza, Segafredo, L´OR, Illy a iné. K dispozícií sú aj čaje známej značky Teekanne, z ktorej je možné si vybrať buď čierny čaj, ovocný alebo pepermintový.

Výhodou je Bevmarket zľava, vďaka ktorej kúpite prémiový alkohol za skvelé ceny. Pri nákupe môžete použiť aj Bevmarket zľavový kupón.

 

Výhody e-shopu Bevmarket.sk

 • široký výber prémiového alkoholu
 • prehľadný e-shop
 • rýchle doručenie
 • kvalitne zabalený tovar
 • výborná komunikácia
 • alkohol online za výhodné ceny

 

Nevýhody e-shopu Bevmarket.sk

 • malý výber čajov a kávy
 • prišiel iný tovar ako bol objednaný

 

Čo hovoria na e-shop Bevmarket.sk zákazníci?

Zákazníci majú najmä kladné skúsenosti s nákupom cez internetový obchod Bevmarket.sk. Páči sa im široký výber prémiového alkoholu, ktorý je k dispozícií online. Mnoho zákazníkov je spokojných s celým nákupom, od ceny, balenia až po dodanie tovaru. Pochvaľujú si aj dopravu zdarma pri osobnom odbere. Výhodou je, že tovar sa posiela aj do zahraničia, čo sa zákazníkom veľmi páči, keďže nemusia prevážať alkohol v aute.

Negatívne bevmarket recenzie sú len minimálne. Väčšina by ocenila väčší výber čajov a kávy. Pár zákazníkov sa sťažovalo na dlhšiu dobu dodania. Taktiež boli sťažnosti, že tovar nebol kuriérom vôbec doručený, ale vrátený naspäť do e-shopu, pričom kuriér nebral telefón, ani neprišiel v čase, ktorý bol uvedený v sms správe. Avšak všetky tieto skutočnosti nie sú chybou internetového obchodu, ale chybou prepravnej spoločnosti. Bevmarket dbá na spokojnosť svojich zákazníkov a preto danému zákazníkovi ponúkol dopravu zadarmo pri ďalšom nákupe.