Bioland.sk zľavové kódy a kupóny

Akcia

Doprava zdarma pri nákupe nad 89€

 • Neobmedzená platnosť
 • Ešte nikto nevyužil

Expirované kupóny

4€
Zľava

Zľava 4€ pri nákupe nad 30€

Navyše, teraz v Biolande prebieha Vianočná súťaž. V kolese šťastia si vylosujte svoj darček k nákupu nad 20 EUR zadarmo.

 • Ešte nikto nevyužil
6€
Zľava

Zľava 6€ pri nákupe nad 59€

Navyše, teraz v Biolande prebieha Vianočná súťaž. V kolese šťastia si vylosujte svoj darček k nákupu nad 20 EUR zadarmo.

 • Ešte nikto nevyužil
10€
Zľava

Zľava 10€ pri nákupe nad 89€

Navyše, teraz v Biolande prebieha Vianočná súťaž. V kolese šťastia si vylosujte svoj darček k nákupu nad 20 EUR zadarmo.

 • Ešte nikto nevyužil
Doprava zdarma
Zľava

Zľavový kód na dopravu zdarma na vybrané produkty GOODY FOODY

Platí pri nákupe nad 10€

 • Ešte nikto nevyužil

Popis obchodu Bioland.sk

Spoločnosť Bioland vznikla v roku 2011. Začala kamennými obchodmi, pričom ten prvý bol v Pezinku a ďalšie sa otvorili v Bratislave. Zámerom značky bolo priniesť na trh skutočne zdravé a poctivé potraviny.

V súčasnosti má obchod okrem eshopu aj 4 kamenné predajne. V ponuke nájdete potraviny dennej spotreby, zeleninu ovocie, mäso, ryba, vajcia, pečivo, mliečne výrobky, rastlinné produkty, potraviny pre deti, pre alergikov aj vegetariánov, nápoje, ale aj drogériu, rôzne doplnky výživy, produkty pre zvieratá, čistiace prostriedky a veľa iného. Dnes dokonca aj rôzne veselé tričká.

V Bioland Bistre v Bratislave nájdete aj chutné jedlá z tých najlepších surovín z ponuky pre vegetariánov, vegánov či vitariánov. Bistro môžete navštíviť alebo využiť donášku jedál v rámci Bratislavy k vám domov.

Bioland je zároveň iniciátorom Hnutia za zdravé stravovanie, takže svojím celkovým pôsobením prispieva k osvete a šíreniu zdravej stravy medzi všetkých ľudí na Slovensku. Aj to je akousi zárukou kvality a pôvodu jeho produktov.

Web eshopu je veľmi pekný. Hneď na začiatku vás upúta hlavný banner s aktuálnymi ponukami či kampaňami. Pod ním nájdete ponuku čerstvého tovaru, novinky, výpredajový tovar, najpredávanejší tovar a najnovšie články z blogu, ktorý prináša množstvo tipov pre zdravú stravu, zdravý životný štýl a lepší život.

Ak hľadáte kompletnú ponuku produktov, je ukrytá v „hamburgerovom menu“ v pravom hornom rohu. Po rozkliknutí sa vám zobrazia hlavného kategórie, ktoré si môžete ďalej rozkliknúť na podkategórie a na samotnú ponuku produktov. Až potom zistíte, aká veľká tá ponuka v skutočnosti je.

Na stránke konkrétnej kategórie produktov okrem samotného tovaru nájdete aj aktuálnu akciovú ponuku, top 10 najobľúbenejších produktov a tiež zoznam receptov rôznych druhov jedál. Tohto obsahu je naozaj obrovské množstvo.

Výhody eshopu Bioland.sk:

-          Pekný, prehľadný a obsažný web

-          Široký sortiment

-          Kvalitné a zdravé produkty

-          Rýchle doručenie

-          Možnosť osobného odberu

-          Ochotná komunikácia

-          Blog, recepty a odporúčania

-          Jednoduché vrátenie a reklamácia

-          Akciové a výpredajové ceny

Nevýhody eshopu Bioland.sk:

-          Vyššie ceny

Čo hovoria o eshope Bioland.sk zákazníci:  

Pre tých, ktorým záleží na zdravých potravinách a zdravej výžive najmä v Bratislavskom kraji, je to jeden z najlepších zdrojov tovaru. Zákazníci na Biolande oceňujú rýchle dodanie, veľký výber kvalitných potravín a aj veľmi ochotný prístup a profesionálnu komunikáciu. Vyššie ceny, na ktoré niektorí zákazníci poukazujú, sú pri výnimočnej kvalite mnohých potravín dokonca oprávnené.

Podobné kupóny

Sleva 6 $ při nákupu nad 50 $

 • Platí už len 2 dni
 • Využili 2 ľudia

Sleva 9 $ při nákupu nad 80 $

 • Platí už len 2 dni
 • Využil 1 človek

Sleva 14 $ při nákupu nad 140 $

 • Platí už len 2 dni
 • Ešte nikto nevyužil

Sleva 24 $ při nákupu nad 200 $

 • Platí už len 2 dni
 • Ešte nikto nevyužil

Zľavový kód 4€ na vybrane šošovky

 • Platí do 30. 6. 2023
 • Využili 2 ľudia

Zľavový kód 6€ na vybrane šošovky

 • Platí do 30. 6. 2023
 • Využil 1 človek

Recenzie zákazníkov

Okrem Heureky obchod nemá na webe ďalšie komplexné recenzie, z ktorých by sme mohli čerpať dôveryhodné informácie. Avšak aj tie nám stačia na to, aby sme si vytvorili skutočný obraz. Podľa všetkého ide o spoľahlivého predajcu.

Heureka.sk

Nákup v obchode odporúča 96 % zákazníkov. Priemerná známka celkovej spokojnosti je 4,8 z 5 možných hviezdičiek. Priemerná dodacia doba sa uvádza 3 a pol dňa. A 98 % zákazníkov potvrdzuje, že na tovar nikdy nečakali dlhšie ako 10 dní.

Rýchle a spoľahlivé doručenie, široký sortiment, ochotná komunikácia a kvalita tovaru sú najčastejšie spomínanými plusmi v pozitívnych hodnoteniach spokojných zákazníkov.

Tie negatívne narážajú na vyššie ceny, nedostupnosť produktov, nízku kvalitu niektorých produktov či meškajúce alebo poškodené objednávky. Nie je ich však veľa.


Celkové hodnotenie zákazníkov e-shopu Bioland.sk

0%


Pozitívne hodnotenie: 0
Negatívne hodnotenie: 0
Dodacia doba (dni): 0

Vaša recenzia na e-shop Bioland.sk

Ďakujeme za vašu recenziu e-shopu Bioland.sk.
Rezenicu na e-shopu Bioland.sk sa nepodarilo odoslať

Táto stránka je chránená protokolom reCAPTCHA a platia pravidlá ochrany osobných údajov a zmluvné podmienky spoločnosti Google.

Obľúbené kupóny a akcie pre Bioland.sk