Zľavy, kupóny a zľavové kódy Biotechusa.sk

15%

15% zlava, zakaznik si ho moze uplatnit len raz

 • Platí do 31.12.2019
 • Využilo 31 ľudí
Chcem kupón

Výhodné akcie na BioTechUSA.sk

 • Platí do 31.3.2020
 • Využil 1 človek
Využiť akciu

Internetový obchod biotechusa.sk ponúka široký výber doplnkov výživy pre športovcov, kulturistov a fitness nadšencov. Nájdete tu proteíny, kreatíny, gainery, sacharidy, aminokyseliny, kĺbovú výživu, objemové prípravky, ale aj iontové nápoje, spaľovače tukov, vitamíny a minerály. V ponuke sa nachádzajú produkty sú od svetového výrobcu výživových doplnkov BioTechUSA.

Proteíny, sacharidy, tyčinky a iné fitness doplnky výživy

V ponuke nájdete široký výber proteínov a sacharidov. Proteíny BioTechUSA tu nájdete v malých, stredných i veľkých baleniach. Nájsť tu môžete aj produktovú líniu BioTechUSA proteínov Gusto. Nechýba ani snack v podobe obľúbených tyčiniek, z ktorých si môžete vybrať cereálne alebo proteínové.

Nachádzajú sa tu aj spaľovače tukov v podobe termogenetických prípravkov a lipotropných prípravkov. Samozrejmosťou sú vitamíny a minerály, ako napríklad magnézium, multivitamín, vitamín C, Spirulina, Omega 3 a mnoho iných.

 

Aminokyseliny, keratínové prípravky a mnoho iného

E-shop biotechusa.sk ponúka aminokyseliny, ktoré napomáhajú procesu regenerácie a zásobujú energiou. Nájsť tu môžete aj široký výber keratínových prípravkov, ktoré zvýšia váš fyzický výkon. Pre správne fungovanie či liečenie zápalov kĺbov je v ponuke  kĺbová výživa. Na svoje si prídu aj fitness nadšenci, pre ktorých sú k dispozícií objemové a predtréningové prípravky.

V ponuke internetového obchodu sa okrem spomínaných doplnkov výživy nachádza aj fitness oblečenie, športové potreby či šejkre .

 

Výhody e-shopu BiotechUSA.sk

 • široký výber doplnkov výživy
 • kvalitný tovar
 • chutné proteínové tyčinky
 • ochotná komunikácia
 • rýchle dodanie
 • informovanie o stave objednávky

 

Nevýhody e-shopu BiotechUSA.sk

 • vyššie ceny niektorých produktov

 

Čo hovoria na BiotechUSA.sk zákazníci?

Zákazníci si pochvaľujú široký výber doplnkov výživy - od proteínov, cez sacharidy až po rôzne vitamíny a minerály. Produkty sú vo veľmi dobrej kvalite, navyše i proteínové tyčinky majú vynikajúcu chuť. Komunikácia s e-shopom je na veľmi dobrej úrovni, pracovníci vždy ochotne komunikujú. E-shop biotechusa.sk poskytuje informácie o stave a procese objednávky, vďaka čomu sú zákazníci dostatočne informovaní o stave svojich objednávok. Doručenie objednaného tovaru prebieha bez akýchkoľvek komplikácií a najmä v stanovenom termíne.

Čo sa týka negatívnych stránok internetového obchodu biotechusa.sk, medzi tie zákazníci zaradili vyššie ceny niektorých produktov. Iné negatíva sa nespomínajú. E-shop sa snaží akékoľvek problémy okamžite riešiť k plnej spokojnosti každého zákazníka.