Biotechusa.sk zľavové kódy a kupóny

Akcia

BCAA Zero so zľavou 15%

 • Platí do 28. 10. 2021
 • Ešte nikto nevyužil
Akcia

Doprava zdarma pri nákupe od 50€

 • Neobmedzená platnosť
 • Ešte nikto nevyužil
Akcia

Získajte vernostnú zľavu 5% za registráciu

 • Neobmedzená platnosť
 • Ešte nikto nevyužil
Akcia

Aktuálne zľavy na Biotechusa.sk

 • Neobmedzená platnosť
 • Ešte nikto nevyužil

Ako použiť kupón na Biotechusa.sk

 1. Výber zľavového kódu

  Vyberte si konkrétny zľavový kód, ktorý chcete využiť v eshope 4Home.sk a kliknite na políčko „Chcem kupón“.

 2. Skopírovanie zľavového kódu

  Skopírujte alebo odpíšte zľavový kód.

 3. Vloženie zľavového kódu

  V nákupnom košíku vložte zľavový kód do políčka „Zadať kód kupónu“ následne budú kupóny uplatnené pri platbe.

 4. Krátky video návod ako používať kupóny na Biotechusa.sk

  Video aj s audio komentárom

Najčastejšie otázky pre Biotechusa.sk

 • Aké možnosti platby ponúkate?
  V našom obchode je k dispozícii možnosť platby na dobierku, ako aj kartou cez systém SimplePay. V prípade dobierky musí byť uhradená celková kúpna cena vrátane nákladov na dopravu doručovateľovi v hotovosti alebo bankovou kartou. Náš internetový obchod ponúka svojim zákazníkom platobné riešenie prostredníctvom zabezpečenej služby SimplePay, ktorú poskytuje spoločnosť OTP Mobil Kft. Služba SimplePay je k dispozícii každému, kto prijme podmienky spoločnosti OTP Mobil Kft. za platné pre svoju osobu podľa náležitostí VŠEOBECNÝCH PODMIENOK PRE VYUŽÍVANIE SLUŽBY SIMPLEPAY (v ďalšom len ako: Simple ÁSZF) a zadá údaje potrebné pre vykonanie transakcie.
 • Akým spôsobom a kedy mi bude doručený tovar?
  Dodanie a doručenie zásielok sa vykonáva kuriérskou službou. O čase dodania produktu informujeme zákazníkov v internetovom obchode počas procesu platby a tvorí obsah aj potvrdzujúceho e-mailu. Spôsoby doručenia: Kuriérna služba Dodacia lehota: 2-7 pracovných dní. Kuriérna služba - pri nákupoch nižších ako 50 eur je poplatok za doručenie 9,9 Eur. Pri nákupoch nad EUR je dodanie v rámci Slovenska bezplatné. (Na dodacie adresy v iných krajinách nemôžeme doručiť tovar.)
 • Môžem odstúpiť od kúpnej zmluvy?
  Kupujúci je oprávnený odstúpiť od Kúpnej zmluvy bez udania dôvodu v lehote 14 dní od prevzatia tovaru, resp. odo dňa uzavretia zmluvy o poskytnutí služby alebo zmluvy o poskytovaní elektronického obsahu nedodávaného na hmotnom nosiči, ak Predávajúci včas a riadne splnil informačné povinnosti.
 • Kedy môžem produkty reklamovať?
  Ak obsahuje Tovar vady, má Spotrebiteľ právo požadovať dodanie nového Tovaru bez vád, pokiaľ to nie je vzhľadom k povahe vady neprimerané, alebo pokiaľ bol predmetom Kúpnej zmluvy Tovar s vadami, ktoré Prevádzkovateľ, ak mu boli vady známe, alebo s prihliadnutím na všetky okolnosti mali byť známe, oznámil Spotrebiteľovi. Pokiaľ sa vada týka iba súčasti Tovaru, môže Spotrebiteľ požadovať len výmenu danej súčasti tovaru; ak to nie je možné, má právo odstúpiť od Kúpnej zmluvy. Právo na dodanie nového Tovaru, alebo výmenu súčasti tovaru má Spotrebiteľ aj v prípade odstrániteľnej vady, pokiaľ nemôže daný Tovar riadne užívať pre opakovaný výskyt vady po oprave alebo pre väčší počet vád. V takomto prípade má Spotrebiteľ právo od Kúpnej zmluvy odstúpiť.

Popis obchodu Biotechusa.sk

Internetový obchod biotechusa.sk ponúka široký výber doplnkov výživy pre športovcov, kulturistov a fitness nadšencov. Nájdete tu proteíny, kreatíny, gainery, sacharidy, aminokyseliny, kĺbovú výživu, objemové prípravky, ale aj iontové nápoje, spaľovače tukov, vitamíny a minerály. V ponuke sa nachádzajú produkty sú od svetového výrobcu výživových doplnkov BioTechUSA.

Proteíny, sacharidy, tyčinky a iné fitness doplnky výživy

V ponuke nájdete široký výber proteínov a sacharidov. Proteíny BioTechUSA tu nájdete v malých, stredných i veľkých baleniach. Nájsť tu môžete aj produktovú líniu BioTechUSA proteínov Gusto. Nechýba ani snack v podobe obľúbených tyčiniek, z ktorých si môžete vybrať cereálne alebo proteínové.

Nachádzajú sa tu aj spaľovače tukov v podobe termogenetických prípravkov a lipotropných prípravkov. Samozrejmosťou sú vitamíny a minerály, ako napríklad magnézium, multivitamín, vitamín C, Spirulina, Omega 3 a mnoho iných.

 

Aminokyseliny, keratínové prípravky a mnoho iného

E-shop biotechusa.sk ponúka aminokyseliny, ktoré napomáhajú procesu regenerácie a zásobujú energiou. Nájsť tu môžete aj široký výber keratínových prípravkov, ktoré zvýšia váš fyzický výkon. Pre správne fungovanie či liečenie zápalov kĺbov je v ponuke  kĺbová výživa. Na svoje si prídu aj fitness nadšenci, pre ktorých sú k dispozícií objemové a predtréningové prípravky.

V ponuke internetového obchodu sa okrem spomínaných doplnkov výživy nachádza aj fitness oblečenie, športové potreby či šejkre.

 

Výhody e-shopu BiotechUSA.sk

 • široký výber doplnkov výživy
 • kvalitný tovar
 • chutné proteínové tyčinky
 • ochotná komunikácia
 • rýchle dodanie
 • informovanie o stave objednávky

 

Nevýhody e-shopu BiotechUSA.sk

 • vyššie ceny niektorých produktov

 

Čo hovoria na BiotechUSA.sk zákazníci?

Zákazníci si pochvaľujú široký výber doplnkov výživy - od proteínov, cez sacharidy až po rôzne vitamíny a minerály. Produkty sú vo veľmi dobrej kvalite, navyše i proteínové tyčinky majú vynikajúcu chuť. Komunikácia s e-shopom je na veľmi dobrej úrovni, pracovníci vždy ochotne komunikujú. E-shop biotechusa.sk poskytuje informácie o stave a procese objednávky, vďaka čomu sú zákazníci dostatočne informovaní o stave svojich objednávok. Doručenie objednaného tovaru prebieha bez akýchkoľvek komplikácií a najmä v stanovenom termíne.

Čo sa týka negatívnych stránok internetového obchodu biotechusa.sk, medzi tie zákazníci zaradili vyššie ceny niektorých produktov. Iné negatíva sa nespomínajú. E-shop sa snaží akékoľvek problémy okamžite riešiť k plnej spokojnosti každého zákazníka.