Zľavy, kupóny a zľavové kódy Bistro.sk

Zľavy na Bistro.sk pre verných zákazníkov

Objednávajte jedlo cez Bistro.sk ako prihlásený zákazník a zberajte tak kredity. Za kredity môžete získať zľavu alebo iné výhody vernostného programu.

  • Neobmedzená platnosť
  • Využilo 88 ľudí
Využiť akciu

Bistro.sk je internetový portál pre objednanie jedla z reštaurácií, ktorého súčasťou je aj donáška jedla. To znamená, že z pohodlia domova si môžete vybrať a následne objednať jedlo, ktoré dovezú až priamo k vám. K dispozícií sú všetky donáškové služby, ktoré poskytujú rozvoz jedla. Ceny jedla sú vždy rovnaké ako v reštaurácií. Platbu je možné realizovať prostredníctvom karty, stravnými lístkami či hotovosťou.

Len pár klikov od vysneného jedla

Objednanie jedla je veľmi jednoduché. Stačí zadať lokalitu, kde sa práve nachádzate a portál vyhľadá reštauráciu vo vašom okolí. Nachádzate sa napríklad vo Zvolene? Zadáte Bistro.sk Zvolen, vyberiete si jedlo, následne Bistro.sk jednoducho doručí objednávku reštaurácií  a vy už len čakáte na potvrdenie objednávky cez SMS a následné doručenie jedla až k vám.

Objednávanie jedla funguje kdekoľvek na Slovensku, napríklad cez Bistro Bratislava, Bistro Košice, Bistro Nitra, ale aj mnoho iných. Pri objednaní jedla z internetového portálu môžete využiť Bistro zľavový kód.

 

Vyberte si na čo máte chuť

Výber jedla je jednoduchý a to vďaka rôznym filtrom. Môžete si nastaviť zoradenie reštaurácií podľa relevancie, hodnotenia, času doručenia, ceny doručenia či minimálnej hodnoty objednávky. Ďalšou výhodou je vybrať si reštauráciu podľa druhu jedla. Máte chuť na pizzu,  hamburger, bagetu, kebab, cestoviny či šalát? Alebo radšej uprednostníte ázijskú kuchyňu pred tradičnou, prípadne ste vegetarián? Alebo máte záujem o denné menu? Jednoducho si zvolíte typ jedla a na portáli sa vám zobrazia tie reštaurácie, kde je k dispozícií dané jedlo.

Každá reštaurácia na portáli poskytuje hodnotenie užívateľov, vďaka ktorým si viete vybrať tú správnu reštauráciu.

 

Výhody objednávania cez Bistro.sk

  • donáška jedla až k vám domov
  • objednanie z pohodlia domova
  • mobilná aplikácia
  • portál si pamätá viaceré adresy doručenia
  • možnosť platby viacerými spôsobmi
  • v prípade nespokojnosti odškodnenie zľavou vo forme kreditov
  • zľavy a exkluzívne akcie pre každého

 

Neýhody objednávania cez Bistro.sk

  • nutnosť internetového pripojenia

 

Čo hovoria na Bistro.sk zákazníci?

Mnohí zákazníci si pochvaľujú, že nemusia mať pri sebe neustále letáky na denné menu či klasické jedlá. Zároveň im Bistro.sk šetrí čas a peniaze, pretože sú na jednom mieste k dispozícií všetky reštaurácie s donáškou jedla v okolí, a tak človek nemusí prehľadávať internet pre telefónne čísla, ponuku jedál a otváracie hodiny. Zákazníci si chvália mobilnú aplikácia, vďaka ktorej je prehľadávanie ešte oveľa ľahšie a rýchlejšie. Výhodou je, že nie je nutné neustále vypisovať adresu doručenia, pričom portál si pamätá viaceré miesta doručenia.

Jednou z negatív internetového portálu Bistro.sk je, že človek musí byť pripojený na internet, inak objednávku neuskutoční.