Zľavy, kupóny a zľavové kódy Bodyworld.sk

Všetky kupóny

Akcia

Akciové balíčky za výhodne ceny

 • Platí do 27. 9. 2021
 • Využilo 96 ľudí
Akcia

Akcie na vitamíny a minerály

 • Platí do 27. 9. 2021
 • Využilo 7 ľudí
Akcia

Doprava zdarma pri nákupe nad 60€

 • Neobmedzená platnosť
 • Využilo 5 ľudí
Akcia

Akcie a zľavy na vybrané produkty

 • Neobmedzená platnosť
 • Využilo 47 ľudí

Ako použiť kupón na Bodyworld.sk

 1. Výber zľavového kódu

  Vyberte si konkrétny zľavový kód, ktorý chcete využiť v eshope Bodyworld.sk a kliknite na políčko „Chcem kupón“.

 2. Skopírovanie zľavového kódu

  Skopírujte alebo odpíšte zľavový kód.

 3. Vloženie zľavového kódu

  V nákupnom košíku vložte zľavový kód do políčka „Uplatniť zľavový kupón / ISIC“ a potvrďte tlačidlom „Overiť“.

Najčastejšie otázky pre Bodyworld.sk

 • Aké možnosti platby mám na výber?
  U nás môžete platiť tradičným spôsobom na dobierku, teda priamo kuriérovi pri prevzatí tovaru. Platiť môžete tiež bankovým prevodom, platobnou kartou (VISA, VISA Electron, MasterCard, Maestro), prostredníctvom ApplePay, prostredníctvom služby 24 pay a pri osobnom odbere môžete platiť aj v hotovosti.
 • Akým spôsobom doručujete tovar?
  Využívame služby Slovenskej pošty, kuriérske spoločnosti GLS, SPS, City kuriéra v rámci Bratislavy, odosielame tovar na výdajné mieste Zásielkovne a k dispozícii máte aj možnosť osobného odberu.
 • Ako a kedy môžem vrátiť tovar?
  Vrátiť tovar bez udania dôvodu, teda odstúpiť od kúpnej zmluvy môžete do 14 dní od prevzatia objednávky. Oznámiť to musíte písomnou formou poštou alebo emailom. Ideálnym spôsobom je tiež využitie formulára, ktorý nájdete na našom webe (https://www.bodyworld.eu/media/docs/odstupenie-od-zmluvy-sk.pdf). Tovar zašlite späť na našu adresu alebo ho odovzdajte na základe inštrukcií, ktoré od nás dostanete. Vrátený tovar musí byť so všetkou dokumentáciou, nepoškodený, v originálnom obale a bez známok používania. Neposielajte zásielku na dobierku!
 • Ako postupovať v prípade reklamácie?
  V prvom rade nám doručte oznámenie o reklamácii tovaru poštou alebo emailom. Na základe dohodnutých inštrukcií potom doručte reklamovaný tovar na našu adresu alebo ho odovzdajte poverenej osobe. Reklamáciu posúdime a tovar vám môžeme následne opraviť, vymeniť alebo vrátiť peniaze. Kompletné podmienky reklamácie nájdete v „Obchodných podmienkach“ na našom webe.
 • Ako vás môžem kontaktovať v prípade otázok alebo problémov?
  Ak máte akékoľvek otázky alebo pripomienky, neváhajte nás kontaktovať každý pracovný deň od 8:00 do 16:30 hod na telefónnom čísle +421 2 206 207 60 alebo na emailovej adrese info@bodyworld.eu, prípadne objednavky@bodyworld.eu.

Popis obchodu Bodyworld.sk

BodyWorld je najznámejší internetový predajca výživových doplnkov pre športovcov. Nájdete tu kompletnú ponuky akýchkoľvek suplementov, na ktoré si spomeniete a ktoré potrebujete.

Proteíny, proteínové tyčinky, gainery, sacharidy, vitamíny, minerály, aminokuseliny, BCAA, kreatíny, kĺbová výživa, prípravky na chudnutie, na zvýšenie testosterónu či podporu rastového hormónu, zdravé potraviny, tiež doplnky výživy pre zdravie a krásu, rôzne hotové nápoje či špeciálne prípravky, to všetko nájdete v širokej ponuke na bodyworld.eu/sk.

Okrem toho však aj rôzne tréningové pomôcky ako opasky, rukavice, bandáže, činky, šejkre, fľaše a pod. Taktiež tu nájdete oblečenie, ktoré nie je iba na šport. Oblečú sa tu muži aj ženy a to za výborné ceny.

Jednoducho, eshop má viac ako 3000 rôznych produktov ihneď k odberu a môžete sa spoľahnúť na to, že u vás doma budú veľmi rýchlo.

Výhodou je, že na webe si môžete produkty vyberať aj podľa výborných intuitívnych kategórií, ktorými si „Treningové ciele“. Chcete nabrať svaly, silu, hmotnosť? Alebo naopak schudnuť a vyformovať postavu? Kliknite na „to svoje“ a nájdete produktu na to určené. Nemusíte sa zdĺhavo prehrabávať v zoznamoch a podkategóriách.

Lenže aj „vo vnútri“ sú produkty zoradene a kategorizované veľmi dobre. Najmä máte perfektné možnosti filtrácie medzi nimi, takže si uľahčíte hľadanie. Vyberte si podľa dostupnosti, konkrétnej značky, podľa ceny, formy, zloženia, obsahu, príchutí, alergénov alebo iných špeciálnych vlastností.

Ak by ste potrebovali poradiť alebo si prečítať nejaké zaujímavosti, je tu pre vás aj blog s článkami o cvičení, životospráve a rôznych účinkoch výživových doplnkov.

Web je celkovo veľmi pekný, moderný a prehľadný. Je tu veľa obrázkov a najmä jednoducho zoradené produkty. Ihneď máte po ruky základné kategórie, akciový tovar, dočasné zľavy, novinky, odporúčaný i ten najpredávanejší sortiment.

V spodnej časti webstránky nájdete aj rebríček piatich najlepšie hodnotených proteínov, gainerov aj aminokyselín.

Výhody nákupu v bodyworld.sk

-          Rýchle a spoľahlivé doručenie

-          Doprava zadarmo pri nákupe nad 60 eur

-          Veľmi dobré ceny

-          Široký sortiment

-          Profesionálna a ústretová komunikácia

-          Časté zľavy a akcie

-          Prehľadná a intuitívna webstránka

-          Odborné poradenstvo

-          Možnosť osobného odberu

Nevýhody nákupu v bodyworld.sk

-          Kamenná predajňa iba v Bratislave

-          Občas nekompletné alebo popletené objednávky

Čo hovoria o eshope bodyworld.sk zákazníci

Z recenzií a názorov zákazníkov je jasné, že ide o mimoriadne obľúbený a spoľahlivý eshop vo svojom segmente. Kupujúci odporúčajú tohto predajcu kvôli dobrým cenám, skvelej komunikácii aj rýchlemu doručeniu. Zákazníci často spomínajú aj rôzne akcie, kedy môžu ešte viac ušetriť a k tomu treba pridať naozaj skvelý web a veľký výber tovaru.