Recenzie zákazníkov

Obchod má v recenziách veľmi vysoké hodnotenia, čo svedčí o jeho obľúbenosti. Lenže tých komplexných recenzií naozaj nemáme po ruke veľa. No a mimochodom. Je to finalista Ceny kvality v ankete Shop roku 2019.

Heureka.sk

Obchod odporúča až 99 % zákazníkov s priemerným hodnotením celkovej spokojnosti 4,9 z 5 možných hviezdičiek. K tomu prispieva aj priemerná dodacia doba iba 2 dni a fakt, že 99 % zákazníkov môže potvrdiť, že na tovar ešte nikdy nemuseli čakať dlhšie ako 10 dní.

Práve rýchle a spoľahlivé doručenie je to, čo zákazníci oceňujú najčastejšie a najviac. Okrem toho sa im páčia aj ceny, veľký výber produktov, dobrá komunikácia a časté zľavové akcie.

Nespokojnosť je iba občasná. Týka sa rôznych individuálnych záležitostí a spomínajú sa tam aj vyššie ceny pri niektorých produktoch.

Google

Aj tu je hodnotenie obchodu veľmi vysoké. Priemerná známka 4,9 z možných hviezdičiek svedčí o tom, že štatistiky na Heureke hovoria pravdu. Ľudia prakticky nemajú takmer žiadne výčitky. Zanechávajú príjemné odkazy poukazujúce na rýchle doručenie zadarmo, skvelú komunikáciu aj v prípade problémov, dobré ceny a veľký výber.


Celkové hodnotenie zákazníkov e-shopu Bodyworld.sk

0%


Pozitívne hodnotenie: 0
Negatívne hodnotenie: 0
Dodacia doba (dni): 0

Vaša recenzia na e-shop Bodyworld.sk

Ďakujeme za vašu recenziu e-shopu Bodyworld.sk.
Rezenicu na e-shopu Bodyworld.sk sa nepodarilo odoslať

Táto stránka je chránená protokolom reCAPTCHA a platia pravidlá ochrany osobných údajov a zmluvné podmienky spoločnosti Google.

Obľúbené kupóny a akcie pre Bodyworld.sk

Akcia

Akciové balíčky za výhodne ceny

  • Platí do 10. 3. 2021
  • Využilo 23 ľudí
Akcia

Februárový výpredaj

  • Platí už len 3 dni
  • Využilo 9 ľudí
Akcia

Akcie a zľavy na vybrané produkty

  • Neobmedzená platnosť
  • Využilo 22 ľudí