Zľavy, kupóny a zľavové kódy brw.sk

Všetky kupóny

Akcia

Doprava zdarma pri nákupe nad 250€

 • Neobmedzená platnosť
 • Využilo 9 ľudí
Akcia

Výpredaj produktov

 • Neobmedzená platnosť
 • Využili 3 ľudia
Akcia

Akciový tovar

 • Neobmedzená platnosť
 • Využili 2 ľudia

Najčastejšie otázky pre brw.sk

 • Aké platobné metódy podporujete?
  U nás môžete platiť na dobierku, teda uhradíte objednávky až pri doručení priamo kuriérovi a to ako v hotovosti, tak aj platobnou kartou. Ďalšou možnosťou je platba bankovým prevodom, online platba kartou, elektronická platba cez UNICREDIT Bank a v predajni môžete pri preberaní tovaru využiť hotovosť alebo kartu.
 • Ako doručujete objednávky?
  Na doručovanie využívame kuriéra v dvoch časových intervaloch. Štandardné doručenie medzi 8:00 a 16:00 je spoplatnené sumou 6 eur, pričom objednávky nad 250 eur doručujeme bez poplatku. Večerné doručenie od 16:00 do 20:00 je podstatne drahšie, stojí 18 eur. Tovar si môžete prísť vyzdvihnúť aj osobne do vami zvolenej predajne.
 • Ako nájdem zoznam vašich predajní?
  Veľmi jednoducho na našom webe v sekcii „Predajná sieť“ (http://www.brw.sk/predajna-siet/), kde vám je k dispozícii funkčná interaktívna mapa s vyznačenými predajňami, môžete si filtrovať podľa krajov, ale tiež jednoducho hľadať v kompletnom zozname predajní, ktorý nájdete pod mapkou. Pri každej predajni nájdete presnú adresu, kontaktné údaje a otváracie hodiny.
 • Kedy a ako môžem vrátiť tovar?
  Ak vám tovar z nejakého dôvodu nevyhovuje, máte zákonné právo ho vrátiť, teda odstúpiť od kúpnej zmluvy, do 14 dní od prevzatia objednávky. V tejto lehote nám vaše rozhodnutie o odstúpení od zmluvy musíte oznámiť a následne do ďalších 14 dní tovar vrátiť. Ideálnym spôsobom, ako oznámiť odstúpenie od zmluvy je formulár, ktorý si stiahnete na našom webe (https://www.brw.sk/download/gfx/brw/sk/defaultopisy/124/152/1/formular_na_odstupenie_od_zmluvy.docx), vyplníte a pošlete na našu adresu BLACK RED WHITE SLOVAKIA a.s., Južná trieda 93, 040 01 Košice alebo nám to oznámite emailom na adrese webshop@brw.sk. Tovar potom pošlite nepoškodený, čistý, vrátane všetkej dokumentácie a podľa možností v originálnom obale vrátiť na našu vyššie uvedenú adresu. My vám následne po spracovaní vrátime peniaze.
 • Ako postupovať v prípade reklamácie?
  V prípade, že potrebujete nahlásiť reklamáciu, vyplňte náš online formulár, ktorý nájdete na webe v časti „Reklamácie“ (http://www.brw.sk/tvoj-ucet/reklamacje/). Pri drevenom nábytku nezabudnite uviesť aj 7-miestny kód konkrétneho dielu, ktorý nájdete v montážnom návode v tabuľke vedľa čísla prvku. Priložte fotografiu a popis poškodenia a formulár odošlite. Následne vás budeme kontaktovať ohľadom ďalšieho postupu. Ak vám tento formulár nevyhovuje, môžete reklamáciu oznámiť aj písomne listom na adrese BLACK RED WHITE SLOVAKIA a.s., Južná trieda 93, 040 01 Košice, prípadne na emailovej adrese webshop@brw.sk.
 • Ako vás môžem kontaktovať?
  V prípade akýchkoľvek otázok alebo problémov sa na nás neváhajte obrátiť na oddelení služieb zákazníkom prostredníctvom telefonickej linky na čísle 0917 975 577 alebo na emailovej adrese webshop@brw.sk.

Popis obchodu brw.sk

Black Red White prevádzkujúci eshop brw.sk je jeden z najväčších výrobcov a distribútorov nábytku v celej Európe. Ide o 20 dcérskych spoločností v rôznych krajinách, ktoré sú zásobované 21 výrobnými závodmi najmä v Poľsku.

Spoločnosť viac ako 40 % svojich produktov exportuje do zahraničia a to až do 40 krajín sveta. Zároveň Black Red White prevádzkuje zhruba 2300 predajní po celej planéte.

Na Slovenskom trhu je od roku 1992, má sídlo v Košiciach a kamenné predajne po celej krajine.

V ponuke nájdete nábytok do domácnosti, kancelárie, do záhrady, obývačky, kuchyne aj spálne. Vyberiete si kvalitné sedačky, nábytkové zostavy, kuchynské linky, komody, ale aj matrace či zrkadlá.

Výrobky na jednoduchej a prehľadnej webovej stránke môžete vyhľadávať podľa jednotlivých miestností, ktoré chcete vybaviť alebo podľa kolekcií, ktoré výrobca ponúka vo svojom sortimente. K dispozícii vám je potom jednoduchá a intuitívna filtrácia produktov podľa štýlu, farby, ceny, rozmerov, rôznych druhov a aktuálnych akcií.

Ako to býva v súčasnosti trendom aj Black Red White ide ekologickou cestou. Spoločnosť sa zaväzuje k racionálnemu využívaniu prírodných zdrojov, keďže pracuje predovšetkým s drevom. Výrobky spĺňajú požiadavky na ochranu životného prostredia už v procese návrhu, výrobu aj predaja. Všetky materiály a komponenty zároveň spĺňajú prísne atesty a majú hygienické certifikáty o nezávadnosti.

Výhody nákupu na brw.sk

-          Spoľahlivé doručenie

-          Doprava pri nákupe od 250 eur zadarmo

-          Veľký výber

-          Kvalita produktov

-          Prijateľné ceny

-          Zľavy, akcie a výpredaje

-          Prehľadný web

-          Atraktívny katalóg

-          Profesionálna komunikácia

-          Kamenné predajne po celom Slovensku

Nevýhody nákupu na brw.sk

-          Občas meškajúce objednávky

-          Niekedy poškodený tovar pri doručení

-          Chýba vernostný program

Čo hovoria o eshope brw.sk zákazníci

Je to predovšetkým dobrá komunikácia so zákazníkmi aj v prípade riešenia problémov a individuálnych otázok, široký výber kvalitného tovaru za prijateľné ceny, ale aj spoľahlivé doručenie, čo si zákazníci cenia na predajcovi najviac. Niektorí však hovoria aj o svojich nepríjemných skúsenostiach s meškajúcimi objednávkami alebo s poškodeným tovarom.