Zľavy, kupóny a zľavové kódy BUX.sk

Všetky kupóny

Akcia

Každý deň iná kniha dňa iba za polovicu!

 • Neobmedzená platnosť
 • Využilo 89 ľudí
Akcia

Knihy už od 1€

Platí do vypredania zásob

 • Neobmedzená platnosť
 • Využilo 102 ľudí
Akcia

Poštovné zdarma pri nákupe nad 39€

 • Neobmedzená platnosť
 • Využilo 28 ľudí

Popis obchodu BUX.sk

Kníhkupectvo online vzniklo v druhej polovicu roku 2011. Bux.sk vám ponúka to najlepšie čítanie od slovenských a svetových spisovateľov. Využite predpredaj kníh a knihu, na ktorú už dlho čakáte kúpite lacnejšie. Zastúpenie žánrov je široké, každý čitateľ tu svoju knihu nájde. Knihy, ktorými žijete vám vďaka internetovému kníhkupectvu nikdy nebudú chýbať. Čas strávený s dobrou knihou nikdy nie je strateným časom. Presiahla vaša objednávka sumu 30 €? Za doručenie zásielky a balné neplatíte.

Najnovšie články BUX.sk

Ako ušetriť na elektrine

Aj niekoľko desiatok eur ročne môžete ušetriť vo vašej peňaženke, ak zmeníte tarifu, dodávateľa elektriny či vymeníte staré spotrebiče za nové.
Celý článok

Ako ušetriť na Booking a AirBnB

Ubytovanie bývalo druhou najväčšou položkou pri cestovaní. Lenže v dnešnej dobe, keď môžete zohnať obojsmernú letenku za cenu denného menúčka v reštaurácii sa dnes ubytko vyšplhalo na prvú priečku. Stále ho však môžete získať za dobrú cenu, pokiaľ viete, ako na to. Tak čítajte a dozviete sa.
Celý článok

Ako ušetriť na dovolenke

Cestovanie je pomaly nové náboženstvo. Stalo sa totiž dostupným pre oveľa viac ľudí, ako kedysi. Ako to už však býva, chceme zaplatiť správnu cenu a nepreplatiť. Tu sú preto tipy, ako môžete ušetriť na dovolenke.
Celý článok

Popis obchodu BUX.sk

Kníhkupectvo online vzniklo v druhej polovicu roku 2011. Bux.sk vám ponúka to najlepšie čítanie od slovenských a svetových spisovateľov. Využite predpredaj kníh a knihu, na ktorú už dlho čakáte kúpite lacnejšie. Zastúpenie žánrov je široké, každý čitateľ tu svoju knihu nájde. Knihy, ktorými žijete vám vďaka internetovému kníhkupectvu nikdy nebudú chýbať. Čas strávený s dobrou knihou nikdy nie je strateným časom. Presiahla vaša objednávka sumu 30 €? Za doručenie zásielky a balné neplatíte.

Predaj kníh rôznych žánrov

Beletria pre dospelých, slovenská literatúra, literatúra pre deti a mládež a pre tých, čo nestíhajú čítať aj knihy na počúvanie. Máte obľúbeného autora alebo autorku? Internetové kníhkupectvo Bux ich určite v ponuke má a ich najnovšia kniha vám tak určite neujde. Aj by se si niečo prečítali, ale neviete si vybrať? Inšpirácie nájdete v kategórii kníh, ktoré musíte mať. Nie sú to len odporúčania na populárnu literatúru. Bux ponúka aj encyklopédie, knihy v cudzom jazyku a motivačnú literatúru.

 

BUX výpredaj a lacné knihy

BUX.sk prináša lacné knihy v každom ročnom období. Špeciálny výpredaj kníh, výpredaj posledných kusov, výber lacných kníh na vysvedčenie. Príležitostí, pri ktorých nakúpite knihy v zľave je veľa. Stačí si len vybrať. Oddychové dovolenkové čítanie, niečo náročnejšie na dlhé zimné večeri a detské knihy na podporu čítania doma a v školách. Pre milovníkov moderných technológií a elektronických kníh je kategória e-kníh, odkiaľ si stiahnete presne to, čo sa vám páči.

Využite aktuálny Bux zľavový kód, nakupujte lacné knihy vo výpredaji a čítajte, koľko sa vám páči. Nechajte sa vtiahnuť do sveta rôznych príbehov.

 

Výhody e-shopu BUX.sk

 • výhodné ceny
 • kvalitne a rýchlo dodaný tovar
 • rýchlo vybavené objednávky
 • dobrá komunikácia s internetovým obchodom
 • pestrý výber dobrých a kvalitných kníh
 • profesionálnosť
 • dobrá informovanosť o stave objednávky

 

Nevýhody e-shopu BUX.sk

 • neskoré dodanie
 • slabá komunikácia
 • zavádzajúce informácie
 • nezodpovednosť pri balení kníh

 

Čo hovoria na BUX.sk zákazníci

Nákup kníh cez internetové kníhkupectvo BUX má od zákazníkov množstvo pozitívnych reakcií a radi sa doň opakovane vracajú. Páči sa im prehľadná stránka, bohatý výber tovaru a knihy za akciové ceny. Komunikácia s e-shopom je hodnotená pozitívne a ľuďom sa páči aj rýchle dodanie tovaru. O stave objednávky kníhkupectvo podáva presné informácie a o jej doručení sa tiež včas dozviete. Knihu si z pohodlia domova objednáte a v priebehu dvoch – troch dní vám ju domov privezú.

Aj v prípade internetového kníhkupectva sa stáva, že ho navštívia zákazníci, ktorí s jeho službami nie sú spokojní a nepáči sa im komunikácia, doba dodania a stretli sa aj s nie celkom pravdivými informáciami. Stávajú sa aj takéto veci. Najmä vtedy, keď je v ponuke veľa tovaru a v doručenej pošte čaká množstvo objednávok. Nám ostáva len veriť, že to zákazníkov od čítania neodradí.

Obľúbené kupóny a akcie pre BUX.sk

Akcia

Knihy už od 1€

Platí do vypredania zásob

 • Neobmedzená platnosť
 • Využilo 102 ľudí
Akcia

Každý deň iná kniha dňa iba za polovicu!

 • Neobmedzená platnosť
 • Využilo 89 ľudí
Akcia

Poštovné zdarma pri nákupe nad 39€

 • Neobmedzená platnosť
 • Využilo 28 ľudí

Najčastejšie otázky pre BUX.sk

 • Aký je rozdiel medzi nákupom po prihlásení a nákupom bez prihlásenia?
  Každý prihlásený zákazník, ktorý má u nás svoj účet a objednáva cez neho pravidelne má vo svojom účte možnosť nahliadnuť na všetky doterajšie objednávky. Všetci prihlásení zákazníci u nás získavajú niečo viac. Každého prihláseného zákazníka odmeňujeme dodatočnými percentami zliav, čím sú ceny kníh ešte lákavejšie.
 • Zaregistroval/a som sa. Čo ďalej?
  Po úspešnej registrácii na zadaný email prichádza overovací email. Slúži na overenie, že schránka naozaj patrí Vám. V emailovej správe sa nachádza odkaz, ktorým aktivujete svoj užívateľský profil / účet na BUX.sk. Email môžete nájsť v prijatej pošte, ale niekedy aj v zložkách reklama, alebo SPAM. Bez aktivácie nie je možné používať účet.
 • Prečo uvádzate dve ceny, „bežnú cenu“ a „lepšiu cenu“?
  Pri každej knihe, ktorej predaj už prebieha, uvádzame bežnú cenu, za ktorú si môže knihu kúpiť ktokoľvek na našich stránkach priamo. Lepšia cena je tá, ktorú získa každý zákazník po prihlásení do svojho účtu. Ide o BONUS v podobe o 2% vyššej zľavy, ktorá je našim poďakovaním za to, že ste našou súčasťou. Zvýhodnenie zľavy o 2% nemusí byť dostupné pri niektorom sortimente, ktorý je aktuálne v špeciálnych zľavách.
 • Neprišiel mi žiaden email. Je to možné?
  Po úspešnej objednávke prichádza zákazníkovi potvrdenie objednávky emailom. Podobne ako po registrácii, alebo po expedovaní a úhrade objednávky. Ak Vám žiaden email neprichádza, existujú len dva možné prípady. Poskytovateľ vašej emailovej schránky zdržuje, alebo filtruje poštu do spamovej zložky, prípadne do zložky "komerčné zdelenia" prípadne "reklama". Druhou možnosťou je, že pri objednávke neregistrovaného a neprihláseného zákazníka, alebo pri novej registrácii, ste zadali nesprávny email. Prosíme, vždy si skontrolujte správnosť emailu. Najčastejšími chybami sú nesprávne koncovky emailových poskytovateľov, prípadne uvedenie emailu v inom tvare.
 • Koľko stojí poštovné a aký spôsob doručenia poskytujete?
  Aktuálna výška poplatkov spojených s doručením a zabalením zásielky je uvádzaná hneď v 2. kroku objednávkového procesu v nákupnom košíku. Pozrieť si tabuľku poplatkov môžete aj priamo vo Všeobecných obchodných podmienkach v bode Dodacie a platobné podmienky. Doručujeme prostredníctvom Slovenskej pošty a.s., alebo kuriérskou spoločnosťou DPD. Informácie o doprave získate aj na tejto stránke venovanej zhrnutiu možností.
 • Kedy príde moja objednávka?
  Najčastejšou otázkou, ktorá k nám prichádza na zákaznícku linku, je otázka na termín dodania zásielky. Prosíme o pozornosť pri objednávaní kníh. Každá kniha obsahuje informáciu o vydaní (predobjednávky), alebo o skladovej dostupnosti. Knihy, ktoré sú skladom, sú pripravené na odoslanie okamžite v priebehu maximálne nasledujúceho pracovného dňa (v závislosti od hodiny, kedy robíte svoju objednávku). Knihy, ktoré pochádzajú z iných skladov, uvádzajú informáciu o dostupnosti v rámci 8 až 10 pracovných dní. To znamená, že knihy sú objednávané od dodávateľa a čakáme na ich dodanie. Po dodaní nečakáme a zásielka je okamžite kompletizovaná a pripravená na odoslanie. Radi by sme Vás informovali, že žiadna zásielka nečaká. Žiadnym spôsobom ju nezdržiavame a z kapacitných dôvodov robíme maximum preto, aby pripravené zásielky boli odosielané čo najskôr. Zároveň chceme informovať, že knihy s uvádzaným dátumom vydania v budúcnosti, nedokážeme dodať skôr.
 • Objednal/a som si knihu v predobjednávke. Môžete mi ju poslať skôr?
  Ak je vo Vašej objednávke kniha z predpredaja, vydanie tohto titulu môže zdržať celú objednávku do dňa vydania. Knihy uvádzame do predaja skôr, ako sú vytlačené a naskladnené. Ide o štandardný postup aj na základe dopytu samotných zákazníkov. Predobjednávka je možnosť rezervácie knihy, kedy nie je nutné sledovať presný dátum vydania. Knihu v predobjednávke nie je možné odoslať skôr, keďže dátum vydania je zväčša aj dátumom naskladnenia. Expedičný sklad kníh je totiž veľký úľ, v ktorom je neustále ruch, ale aj presný časový plán naskladnení a uvedení do predaja. Väčšiu zásielku, ktorá pridlho čaká na knihu v predpredaji, však je možné rozdeliť. Kontaktujte zákaznícke centrum a informujte sa o tejto možnosti viac.
 • Ako môžem kontaktovať zákaznícky servis?
  Zákaznícky servis môžete kontaktovať telefonicky na tel. číslach: 02 49104341, 02 49104333 alebo e-mailom: info@bux.sk.
 • Chcem vedieť podrobnosti o objednávke. Čo potrebujete?
  Zákazník, ktorý potrebuje viac informácií o svojej objednávke, nás môže kontaktovať na ktoromkoľvek kontakte. Vždy prosím uvádzajte číslo objednávky, ktoré je v emailoch odosielaných obchodom BUX.sk zvýraznené tmavočervenou farbou. Jeho tvar je zložený z čísel a písmen. Pri telefonickom kontakte zväčša postačí prvých 5 znakov z čísla objednávky.
 • Platba kartou mi neprešla / Platba kartou zlyhala. Čo ďalej?
  Ak vaša platba kartou neprešla, informujte nás a radi Vám zmeníme spôsob úhrady za objednávku na platbu prevodom. Opätovné vyvolanie platobnej brány už nie je možné. V prípade, ak trváte na platbe kartou, prosíme, vytvorte svoju objednávku ešte raz, použite platobnú bránu a kontaktujte nás, aby sme zrušili prvú neuhradenú objednávku. Opäť je pre nás dôležité poznať presné číslo objednávky, ktorú si prajete zrušiť.
 • Dá sa zmeniť obsah objednávky, alebo "vyhodiť" jedna kniha?
  Množstvo objednávok je tak veľké, že nie je možné spracovávať ho ručne. Využívame automatické systémy. Zákaznícke centrum je tu pre Vás každý pracovný deň približne od 08:30 do 16:00 s obednou prestávkou. Pokiaľ chcete urobiť úpravu v objednávke, je dôležité, aby ste nás kontaktovali čo najskôr. Objednávky kníh, ktoré sú skladom, nečakajú a vyrážajú veľmi rýchlo k doručovateľovi. Objednávky cez víkend sú expedované veľmi rýchlo už skoro ráno v pondelok.
 • Zobrazila sa mi správa: "Obsah košíka bol automaticky upravený", o čo ide?
  V nákupnom košíku sa môže objaviť správa "Obsah v košíku bol automaticky upravený (niektorý z produktov bol odstránený alebo má inú cenu" iba v troch prípadoch. Vždy má zobrazenie správy na svedomí dlhé čakanie kníh vo Vašom košíku (niekoľko dní, alebo týždňov). Pokiaľ ste si do košíka vybrali knihy už veľmi dávno, ich cena sa môže časom meniť. Mohla skončiť akcia, alebo sa mohla niektorá kniha vypredať. Rovnako tak to platí pre darček, ktorý je k objednávkam pridávaný bezplatne a automaticky. Ak Vaša objednávka nebola dávnejšie ukončená a darček sa vypredal, je nutné odstrániť obsah košíka aspoň pod hodnotu nákupu s darčekom (obvykle sa darček pridáva pri nákupe nad 15 EUR alebo nad 25 EUR v čase platnosti akcie)
 • Prečo nedostávam odpoveď?
  Denne k nám prichádza rôznymi cestami množstvo otázok a pripomienok. Našim zámerom je odpovedať na každú Vašu otázku a reagovať na akýkoľvek dopyt. Napriek tomu sa stane, že na niektorú správu neodpovieme. Vždy pre technickú chybu, alebo nesprávnu adresu. Nikdy nie pre náš nezáujem odpovedať. 99% takýchto správ bez odpovede pochádza z formulárov a neregistrovaných objednávok, kde nesprávnu adresu zadáva klient. Neraz je chyba spôsobená nechcene, automatickým vyplnením zo strany internetového prehliadača. Skontrolujte si preto vždy, či uvádzate správny emailový kontakt. Napríklad aj v prípadoch písomných objednávok na objednávacích lístkoch, v prípade objednávky z tlačeného katalógu.

Obľúbené kupóny a akcie pre BUX.sk

Akcia

Knihy už od 1€

Platí do vypredania zásob

 • Neobmedzená platnosť
 • Využilo 102 ľudí
Akcia

Každý deň iná kniha dňa iba za polovicu!

 • Neobmedzená platnosť
 • Využilo 89 ľudí
Akcia

Poštovné zdarma pri nákupe nad 39€

 • Neobmedzená platnosť
 • Využilo 28 ľudí

Najnovšie články BUX.sk

Ako vybrať správnu knihu, ktorá poteší

Dobrá kniha je tradičným darčekom už desiatky rokov. Nie je dôležité komu a na akú príležitosť hľadáte darček, s veľkým výberom kníh v online kníhkupectve bux.sk nájdete to pravé pre kohokoľvek, vrátane seba.

Celý článok

Najnovšie články Bonipo

Ako ušetriť na elektrine

Aj niekoľko desiatok eur ročne môžete ušetriť vo vašej peňaženke, ak zmeníte tarifu, dodávateľa elektriny či vymeníte staré spotrebiče za nové.
Celý článok

Ako ušetriť na Booking a AirBnB

Ubytovanie bývalo druhou najväčšou položkou pri cestovaní. Lenže v dnešnej dobe, keď môžete zohnať obojsmernú letenku za cenu denného menúčka v reštaurácii sa dnes ubytko vyšplhalo na prvú priečku. Stále ho však môžete získať za dobrú cenu, pokiaľ viete, ako na to. Tak čítajte a dozviete sa.
Celý článok

Ako ušetriť na dovolenke

Cestovanie je pomaly nové náboženstvo. Stalo sa totiž dostupným pre oveľa viac ľudí, ako kedysi. Ako to už však býva, chceme zaplatiť správnu cenu a nepreplatiť. Tu sú preto tipy, ako môžete ušetriť na dovolenke.
Celý článok

Obľúbené kupóny a akcie pre BUX.sk

Akcia

Knihy už od 1€

Platí do vypredania zásob

 • Neobmedzená platnosť
 • Využilo 102 ľudí
Akcia

Každý deň iná kniha dňa iba za polovicu!

 • Neobmedzená platnosť
 • Využilo 89 ľudí
Akcia

Poštovné zdarma pri nákupe nad 39€

 • Neobmedzená platnosť
 • Využilo 28 ľudí

Ako použiť kupón na BUX.sk

 1. Výber zľavového kódu

  Vyberte si konkrétny zľavový kód, ktorý chcete využiť v eshope BUX.sk a kliknite na políčko „Chcem kupón“.

 2. Skopírovanie zľavového kódu

  Skopírujte alebo odpíšte zľavový kód.

 3. Vloženie zľavového kódu

  V nákupnom košíku v 4. kroku vložte zľavový kód do políčka „Máte zľavový kupón?“ a potvrďte tlačidlom „Vložiť“. (Musíte byť prihlásený)

Obľúbené kupóny a akcie pre BUX.sk

Akcia

Knihy už od 1€

Platí do vypredania zásob

 • Neobmedzená platnosť
 • Využilo 102 ľudí
Akcia

Každý deň iná kniha dňa iba za polovicu!

 • Neobmedzená platnosť
 • Využilo 89 ľudí
Akcia

Poštovné zdarma pri nákupe nad 39€

 • Neobmedzená platnosť
 • Využilo 28 ľudí