Tipy na knihy v karanténe

Tipy na knihy v karanténe

Pre tých, ktorí ste museli ostať doma v karanténe, máme pár tipov a, samozrejme, aj pre tých, ktorí chcú jednoducho čítať v tieto dni pohody a kľudu, kedy sme nútení ostať v pohodlí našich domovov. Prinášame vám knižné tipy, ktoré vás isto zaujmú. Nás zaujali a veľmi radi by sme sa s vami o ne podelili. Veríme, že každý si nájde svoj dúšok kávy.


Kľukatá cesta od Briana Freemana

Prvý tip od nás je určite kniha s názvom Kľukatá cesta od Briana Freemana, ktorá má skvelé hodnotenie. Autorov štýl písania a dej príbehu ako celku vás isto nenechajú odhliadnuť od stránok tejto knihy a veríme, že ju budete chcieť dočítať do samotného konca na jeden jedinýkrát. Obsah je tak napínavý, že nenechá nikoho z vás sa venovať inej činnosti ako samotnému čítaniu.

Prečo ja?

Druhý tip je kniha s názvom Prečo ja?, ktorú nájdete vo forme elektronickej, no, samozrejme, to nie je žiadna nevýhoda, možno práve naopak. Aj táto knižka je veľmi úspešná vďaka svojmu pútavému obsahu, ktorý vám dovolí do hĺbky premýšľať. Je to kniha plná otázok, na ktoré častokrát možno aj vy hľadáte odpovede a neviete na ne prísť. Možno vám otvorí očí alebo vás utvrdí v istých rozhodnutiach. Je to na vás, ako sa rozhodnete zmýšľať pri čítaní.

BUX.sk
BUX.skNová akcia
Zľava

Každý deň iná kniha dňa iba za polovicu!

  • Neobmedzená platnosť
  • Využilo 326 ľudí
BUX.sk
BUX.skNová akcia
Zľava

Knihy už od 1€

Platí do vypredania zásob

  • Neobmedzená platnosť
  • Ešte nikto nevyužil

Smršť od Jozefa Kariku

Tretím a predposledným tipom od nás je pre tentokrát kniha Smršť od Jozefa Kariku, ktorá má na e-shope zaslúžených päť hviezdičiek za svoj obsah. Preto, milí čitatelia, vám túto literatúru aj my ponúkame ako skvelý tip, pretože je to niečo, čo sa oplatí prečítať. Dynamickosť tohto príbehu je extrémna a my osobne máme toto na knihách veľmi radi. A čo vy? Ste zástancom pokojnejšieho alebo vzrušujúcejšieho deja pri knihách?

Nahá pravda

Poslednou knihou, ktorú by sme vám odporučili, je kniha plná klišé, no zároveň kniha, ktorej sa oplatí dať šancu. Kniha nesie názov Nahá pravda, ktorú zaradíme do kategórie beletrie pre dospelých, presnejšie asi pre ženy. Je miestami pikantná a občas náučná. Skrátka, to pravé orechové pre každú sebestačnú ženu, ktorá si dá pohár vínka s knihou v ruke a spríjemní si chvíle v posteli, večer doma a pri sviečkach. Samozrejme, sama. 

Snáď ste si v dnešných knižných tipoch našli pre seba to správne a ak nie, prelistujte si e-shop, kde určite nájdete niečo podľa vašej chuti a vkusu. Budeme sa tešiť.

bux

Nahá pravda

Vi Keelandová

Smršť

Jozef Karika

Prečo ja?

Andrea Coddington

Bonipo odporúča