Zľavy, kupóny a zľavové kódy Cellbes.sk

Všetky kupóny

Akcia

Letný výpredaj až do -60 %

 • Platí do 13. 8. 2021
 • Využili 4 ľudia
Akcia

-25 % na spodnú bielizeň

 • Platí do 13. 8. 2021
 • Využil 1 človek
Akcia

Výpredaj produktov

 • Neobmedzená platnosť
 • Využili 3 ľudia

Ako použiť kupón na Cellbes.sk

 1. Výber zľavového kódu

  Vyberte si konkrétny zľavový kód, ktorý chcete využiť v eshope Cellbes.sk a kliknite na políčko „Chcem kupón“.

 2. Skopírovanie zľavového kódu

  Skopírujte alebo odpíšte zľavový kód.

 3. Vloženie zľavového kódu

  V nákupnom košíku vložte zľavový kód do políčka „Kód akcie“ a potvrďte tlačidlom „OK“.

Najčastejšie otázky pre Cellbes.sk

 • Aké možnosti platby mám na výber?
  Platiť môžete na dobierku, teda priamo do rúk kuriéra pri prevzatí objednávky. Taktiež môžete platiť Nákupnou kartou od Cellbes, kde môžete mať finančnú rezervu až 600 eur na 45 dní bezúročne. Vopred môžete platiť online platobnou kartou (VISA, VISA Electron, MasterCard, Maestro). A napokon môžete platiť cez PayPal.
 • Akým spôsobom doručujete tovar?
  Využívame služby Slovenskej pošty, ktorou si môžete nechať tovar doručiť domov alebo si ho vyzdvihnúť na pošte osobne, a druhou možnosťou je kuriérska spoločnosť UPS.
 • Ako dlho budem čakať na dodanie tovaru?
  Za normálnych okolností doručujeme naskladnený tovar do 8 až 10 pracovných dní. Tovar, ktorý nie je skladom doručíme do 2 až 3 týždňov. O predpokladanej dodacej lehote vás budeme informovať.
 • Ako môžem stornovať objednávku?
  Storno môžete urobiť iba v deň objednania prostredníctvom emailu na servis@cellbes.sk alebo telefonicky na čísle 02/50 111 888. Je potrebné uviesť vaše zákaznícke číslo, meno a priezvisku, adresu a informácie o objednávke.
 • Ako a kedy môžem vrátiť alebo vymeniť tovar?
  Urobiť tak môžete do 30 dní od prevzatia objednávky. Tovar nám zašlite na našu adresu Cellbes spol. s r.o., Pošta Bratislava 39, Bojnická 14, 830 09 Bratislava prostredníctvom Slovenskej pošty a v prípade výmeny si vyberte iný tovar. K tovaru je nutné pripojiť faktúru, dodací list a všetku ostatnú dokumentáciu. Mal by byť bez známok používania a nepoškodený. Formulár na odstúpenie od zmluvy nájdete na našom webe (https://az392967.vo.msecnd.net/resources-cellbes/content/customerservice/sk/cellbes_formular_odstupenie.pdf).
 • Ako postupovať v prípade reklamácie?
  Na tovar zakúpený v našom eshope platí záručná lehota 24 mesiacov, počas ktorej máte práve na uplatnenie reklamácie vyplývajúcej z chybného tovaru. Kontaktujte nás vopred na emailovej adrese servis@cellbes.sk a my vás informujeme o ďalšom postupe.

Popis obchodu Cellbes.sk

V internetovom obchode Cellbes.sk nakúpite módu a oblečenie rôznych veľkostí. Dámy v rozpätí 34 – 64 a pánske od S do 8XL. Každá postava tu svoju veľkosť nájde. Módne kúsky, pohodlný strih a príjemný materiál je to, čo na oblečení oceníte. Tričkové šaty, krásne letné šaty, ale aj pánska móda tu má svojich nadšencov. Nakupujte online alebo prostredníctvom Callbes katalógu. Využite široký sortiment v oblasti módy a bytových doplnkov.

Dámska a pánska móda a iný tovar

Využite nákup rôzneho oblečenia vo veľkosti, ktorú potrebujete. V lete krásne letné šaty, na zimu niečo teplejšie. Doplňte svoj šatník o módne kúsky, ktoré sa práve nosia. V Cellbes sa oblečiete od hlavy až po päty. Od ponožiek, cez spodné prádlo až po kvalitný kabát. Cellbes sa neorientuje len na dámy. Rovnako dobre si tu vyberú páni. Výberu oblečenia a doplnkov sa tu medze nekladú. Využite výhodný nákup vlastnej značky Cellbes v originálnom dizajne. Výpredaj dámskeho oblečenia stále láka najviac zákazníkov.

 

Cellbes bytové doplnky a záclony

Spríjemnite si bývanie bytovými doplnkami Cellbes. Kvalitné záclony a závesy, obrusy, koberce a rôzne dekorácia váš domov príjemne oživia. Vlastná Cellbes značka vás aj v tejto kategórii ohúri svojou rozmanitosťou a originalitou.

Nechajte sa zlákať Cellbes zľavou a Cellbes výpredajom a štýlové kúsky nakúpite ešte výhodnejšie. Výpredaj je na e-shope stále, ale či zajtra kúpite to, čo ste si dnes vyhliadli vám v Cellbes nikto nezaručí.

 

Výhody e-shopu Cellbes.sk

 • výhodné ceny
 • prehľadný obchod
 • ochota
 • kvalita oblečenia
 • tovar zodpovedá popisu na fotke
 • dostupnosť rôznych veľkostí

 

Nevýhody e-shopu Cellbes.sk

 • zlé zaradenie niektorých produktov do kategórií
 • dlhá doba dodania
 • nekvalitný tovar

 

Čo hovoria na Cellbes.sk zákazníci?

Zákazníci internetového obchodu Cellbes chvália širokú škálu tovaru, ktorý sa dá pekne skombinovať a sú dostupné v rôznych veľkostiach. Veľkosti pre plnoštíhle dámy a plnoštíhlych pánov často v e-shopoch nenájdete. Obchod je prehľadný a s výberom sortimentu sú zákazníci spokojní a na nákup sa tu radi vracajú. Veľké plus je v tomto prípade aj to, že popis tovaru sa zhoduje s tým, ako reálne tovar vyzerá. Mačku vo vreci tu rozhodne nekúpite.

Niekoľko nedostatkov sa aj tu nájde. Zákazníci sa stretávajú so zle zaradeným tovarom do kategórií a opakovane majú problém sa s k tovaru vrátiť. Stretávajú sa aj s dlhou dobou dodania a to, čo im prekáža, je často nedostatočná kvalita a tovar, ktorý sa rozťahuje a vytvárajú sa žmolky. Využite Cellbes výpredaj, urobte nákup vo výhodných cenách a podeľte sa s nami o vaše postrehy.