Recenzie zákazníkov

Tri silné stránky ako široká ponuka, dobré ceny a rýchlo doručenie robia z tohto eshopu mimoriadne obľúbený medzi zákazníkmi. Dokonca aj komunikácia je výbornej úrovni, problémom môže byť len tá telefonická. Ďalšie nedostatky sú, dá sa povedať, štandardné, ale nie zásadné. Tovar občas mešká. Je to však minimum prípadov.

Heureka.sk

Ak obchod odporúča 96 percent zákazníkov s hodnotením 4,7 hviezdičky, o žiadnych významných nedostatkoch sa baviť nemôžeme. Občasné meškania tovaru sú naozaj len ojedinelé a svedčí o tom a fakt, že až 92 percent zákazníkov potvrdzuje, že na tovar nečakalo dlhšie ako 10 dní. Pričom priemerná doba dodania je nižšia ako 4 a pol dňa. Okrem vyššie spomínaných plusov si zákazníci na Heureke pochvaľujú aj balenie tovaru a prehľadný web. Negatívne recenzie obchod podchytáva a s nespokojnými zákazníkmi komunikuje.

Facebook

Na facebookovej stránke väčšina zapojených v recenziách taktiež obchod odporúča. Chefshop.sk má na Facebooku 4,2 z 5 možných hviezdičiek. Píšu tam však aj ľudia, ktorí sa stretli so situáciou, kedy ich objednaný tovar nebol skladom, napriek tomu, že to tak bolo deklarované. Tým pádom sa enormne predĺžila dodacia lehota. To potom vedie k stornovaniu objednávok a ďalším prípadným komplikáciám.

Google

Viac ako 50 recenzií tu tvorí známku 4,5 z 5 možných hviezdičiek, čo je samozrejme veľmi pozitívne. Nájdeme však aj ojedinelé sťažnosti na poškodený tovar alebo horšiu komunikácie. No a taktiež tu zákazníci zverejňujú svoje negatívne skúsenosti s nenaskladneným tovarom a výrazne meškajúcimi objednávkami. Je ich však málo. Väčšina ľudí obchod chváli.


Celkové hodnotenie zákazníkov e-shopu Chefshop.sk

0%


Pozitívne hodnotenie: 0
Negatívne hodnotenie: 0
Dodacia doba (dni): 0

Vaša recenzia na e-shop Chefshop.sk

Ďakujeme za vašu recenziu e-shopu Chefshop.sk.
Rezenicu na e-shopu Chefshop.sk sa nepodarilo odoslať

Táto stránka je chránená protokolom reCAPTCHA a platia pravidlá ochrany osobných údajov a zmluvné podmienky spoločnosti Google.

Obľúbené kupóny a akcie pre Chefshop.sk

Akcia

Outlet výpredaj do -60%

  • Platí už len 3 dni
  • Ešte nikto nevyužil