Recenzie zákazníkov

Datart je renomovaný predajca s množstvom spokojných zákazníkov. V recenziách sa dozvieme, že doručujeme objednávky rýchlo, má dobré ceny či veľký výber. Dozvieme sa však aj negatíva. Stále však ide o víťaza ankety Shop roku 2019 vo svojej kategórii. Prečítajte si komplexné recenzie.

Heureka.sk

Obchod odporúča 95 % zákazníkov s priemerným hodnotením spokojnosti 4,7 z 5 možných hviezdičiek. Priemerná dodacia doba je menej ako 3 dni a 97 % zákazníkov deklaruje, že na tovar nikdy nečakali dlhšie ako 10 dní.

Najčastejšie spomínanými pozitívami u spokojných kupujúcich sú rýchlosť doručenia, dobré ceny, veľký výber, profesionálna komunikácia a ochota. Naopak, nespokojní zákazníci svoje výčitky odôvodňujú nedorozumeniami v komunikácii, zlý informáciami na webe, poškodeným tovarom a pod.

NajNakup.sk

Podľa toho portálu odporúča nákup v obchode iba 58 % zákazníkov zapojených do recenzie. Avšak až 92 % z nich potvrdzuje, že im bol tovar doručený celkom v poriadku a 81 % hovorí aj o dodržaní dodacej lehoty.

Práve doručenie je v čiastkových parametroch hodnotené najlepšie, má 94 %. Prehľadnosť obchodu 86 %, dodacia doba 81 % a kvalita komunikácie 76 %.

Refundo.sk

Až na pár výnimiek prakticky 100-percentné hodnotenia. A to vo všetkých troch sledovaných parametroch: dodacia lehota, prehľadnosť obchodu aj kvalita komunikácie. Všade 5/5 hviezdičiek.

Zákazníci si chvália širokú ponuku, dobré ceny, rýchle dodanie aj prehľadný web. Tí, čo mali zlé skúsenosti, narazili nepríjemnú komunikáciu, nedostupný tovar či meškajúce objednávky.

Pricemania.sk

Celkové hodnotenie obchodu 91,1 %. Tri čiastkové hodnotené parametre obstáli nasledovne: prehľadnosť obchodu 93 %, dodacia lehota 87 %, prístup a komunikácia 93 %.


Celkové hodnotenie zákazníkov e-shopu Datart.sk

0%


Pozitívne hodnotenie: 0
Negatívne hodnotenie: 0
Dodacia doba (dni): 0

Vaša recenzia na e-shop Datart.sk

Ďakujeme za vašu recenziu e-shopu Datart.sk.
Rezenicu na e-shopu Datart.sk sa nepodarilo odoslať

Táto stránka je chránená protokolom reCAPTCHA a platia pravidlá ochrany osobných údajov a zmluvné podmienky spoločnosti Google.

Obľúbené kupóny a akcie pre Datart.sk

Akcia

FIFA 21 v akcii

  • Platí do 1. 8. 2021
  • Využili 3 ľudia
Akcia

Aktuálne Datart akcie

  • Neobmedzená platnosť
  • Využili 4 ľudia
Akcia

Akcia Škrrtáme ceny

  • Platí do 28. 7. 2021
  • Využil 1 človek