Recenzie zákazníkov

O čom sú recenzie? Nie je ich veľa. Avšak jednoznačne hovoria, o tom, že ľudia majú veľmi radi motívy a výber produktov na Dedoles.sk. Plusom je tiež rýchle doručenie a často sa hovorí aj o dobrej kvalite. Má to však aj negatívne stránky. Prečítajte si viac.

Heureka.sk

Eshop nemá na Heureke službu „Overené zákazníkmi“, a tak tu komplexnú recenziu nenájdeme. Prečítať si tu však môžeme recenzie, ktoré sú v drvivej väčšine kladné.

Ľudia väčšinou vyzdvihujú krásne motívy, skvelé ceny, kvalitu produktov, rýchle doručenie, ústretový prístup aj prehľadný eshop.

Tí menej spokojní hovoria o problémoch s vypadávaním eshopu, čo sa môže diať aj kvôli preťaženiu stránok, niekedy sa nájdu aj sťažnosti ohľadom zákazníckeho servisu, niektorí ľudia hovoria o nižšej kvalite.

PlnaPenazenka.sk

Podľa tejto recenzie by ste mali na Dedoles.sk nakupovať z nasledujúcich dôvodov. Máte 100 dní na vrátenie tovaru, dopravu zdarma pri nákupe nad 60 eur, 95 % spokojných zákazníkov, eshop je EKO a pomáha ochrane prírody, ponúka viac ako 9000 jedinečných produktov.

Google

Priemerné hodnotenie 4,6 z 5 možných hviezdičiek tvorí viac ako 1000 recenzentov. Značí to, že hodnotenie sú vo veľkej miere pozitívne. Ľudia chvália kvalitu, skvelé ceny, početné akcie aj rýchlu dopravu. Na druhej strane práve kvalita je častým dôvodom, prečo sa iní zákazníci zvyknú na produkty Dedoles posťažovať. Najmä kvalita po prvom vypraní.


Celkové hodnotenie zákazníkov e-shopu Dedoles.sk

0%


Pozitívne hodnotenie: 0
Negatívne hodnotenie: 0
Dodacia doba (dni): 0

Vaša recenzia na e-shop Dedoles.sk

Ďakujeme za vašu recenziu e-shopu Dedoles.sk.
Rezenicu na e-shopu Dedoles.sk sa nepodarilo odoslať

Táto stránka je chránená protokolom reCAPTCHA a platia pravidlá ochrany osobných údajov a zmluvné podmienky spoločnosti Google.

Obľúbené kupóny a akcie pre Dedoles.sk

Akcia

Výpredaj produktov

  • Platí do 1. 3. 2021
  • Využilo 54 ľudí
Akcia

Prihláste sa na odber newslettera a získajte 5% zľavu

  • Neobmedzená platnosť
  • Využilo 8 ľudí
Akcia

Doprava zdarma pri nákupe nad 35€

  • Neobmedzená platnosť
  • Využilo 5 ľudí