Domoss.sk zľavové kódy a kupóny

Akcia

Domoss leták plný akcii a zliav

 • Neobmedzená platnosť
 • Využilo 347 ľudí

Popis obchodu Domoss.sk

Domoss je predovšetkým špecialista v oblasti bielej techniky, elektra, záhrady, dielne a bicyklov. Svoj sortiment však neustále rozširuje o ďalšie produkty a kategórie. Sú to najmä moderné smart technológie pre domácnosti.

Ak si chcete váš domov zariadiť tak, aby ste ho mohli ovládať jedným prstom na obrazovke vášho smartfónu, Domoss.sk je tým správnym miestom, kde to dokážete všetko naraz a za výhodné ceny.

Zaobstaráte si tu aj kompletné vybavenie pre vykurovanie a ohrev vašich príbytkov, postavíte si kúpeľňu alebo sa vybavíte pre šport a vaše hobby.

Obchod má 30-ročnú tradíciu a ide o výlučne slovenskú firmu bez zahraničného investora.

 

Výhody eshopu domoss.sk

 •         Expresne rýchle doručenie
 •         Výhodné ceny
 •         Dobrá komunikácia
 •         Odborný prístup
 •         Kamenné predajne

Nevýhody eshopu domoss.sk

 •         Pri tovare, ktorý nie je skladom sa čakacia doba môže veľmi predlžovať
 •         Občas komplikácie pri doručovaní objednávok

 

Čo hovoria o eshope domoss.sk zákazníci?

Eshop je medzi zákazníkmi známy mimoriadne rýchlym doručovaním, avšak iba v prípade, že si objednávate tovar, ktorý je bezpečne skladom. V opačnom prípade majú zákazníci presne opačné skúsenosti a často referujú veľmi dlhé čakanie na objednávky aj bez informácie, kedy presne môžu doručenie očakávať.

Veľa ľudí tiež, samozrejme, oceňuje dobré ceny a pomerne profesionálnu komunikáciu so zákaznikmi. Či už v kamenných predajniach alebo telefonicky.

Podobné kupóny

Recenzie zákazníkov

Rýchle doručovanie, skvelé ceny, odborná a profesionálna komunikácia aj možnosť osobného odberu v kamennej predajni. To sú hlavné výhody obchodu Domoss.sk. Nedostatky sa prejavujú pri komplikáciách s doručovaním a dlhými čakacími lehotami bez potrebných informácií v prípade, že tovar chýba na sklade. Ako vyzerajú recenzie?

Heureka

Obchod odporúča až 96 % zákazníkov s priemerným hodnotením spokojnosti 4,8 z 5 možných hviezdičiek. Priemerná doba dodania na Heureke je 2 a pol dňa. A 98 % zákazníkov referuje, že na tovar nečakali dlhšie ako 10 dní. Spokojní zákazníci hovoria najmä o rýchlom doručení a výhodných cenách. Vážia si tiež komunikáciu. Tí nespokojní sa sťažujú na meškajúce alebo odložené objednávky z dôvodu nedostupnosti tovaru alebo na nesprávne doručený tovar.

NajNakup

Certifikát „Obchod odporúčaný zákazníkmi“ napovedá o vysokej spoľahlivosti eshopu. Nákup v ňom odporúča 95 % zákazníkov zapojených do recenzie a tí hodnotia prehľadnosť obchodu, kvalitu komunikácie, dodaciu dobu a doručenie medzi 94 a 98 %. Naozaj skvelé recenzie. Občas sa však zákazníci posťažujú, že pri viacerých druhov tovaru, nebola objednávka doručovaná naraz a súčasne. Občas môže byť tovar pri doručení poškodený a občas chýbajú informácie o naskladnení a odloženom termíne dodania.

Pricemania

Hodnotenie obchodu je 86,3 %. Ľudia hodnotia najlepšie dodaciu lehotu a komunikáciu, lenže častejšie sa objavujú sťažnosti na nedostatočné informácie pri nenaskladnenom tovare a ďalších komplikáciách. 

Facebook

Na facebookovej stránke má obchod priemerné hodnotenie 3,5 z 5 hviezdičiek, lenže na relevantné hodnotenie tu chýba viac recenzií od zákazníkov.


Celkové hodnotenie zákazníkov e-shopu Domoss.sk

0%


Pozitívne hodnotenie: 0
Negatívne hodnotenie: 0
Dodacia doba (dni): 0

Vaša recenzia na e-shop Domoss.sk

Ďakujeme za vašu recenziu e-shopu Domoss.sk.
Rezenicu na e-shopu Domoss.sk sa nepodarilo odoslať

Táto stránka je chránená protokolom reCAPTCHA a platia pravidlá ochrany osobných údajov a zmluvné podmienky spoločnosti Google.

Obľúbené kupóny a akcie pre Domoss.sk

Akcia

Domoss leták plný akcii a zliav

 • Neobmedzená platnosť
 • Využilo 347 ľudí