Zľavy, kupóny a zľavové kódy Dr. Max

Lekáreň Dr. Max je lídrom na trhu lekární na Slovensku. Zákazníci ich nájdu na vyše 270 miestach po Slovensku a navyše majú aj online lekáreň. Lekáreň Dr. Max vychádza zákazníkom v ústrety nielen formátom, ale aj pestrou ponukou sortimentu.V ponuke majú všetko od výživových doplnkov cez zdravotnícke pomôcky a kozmetické výrobky až po lieky. S výhodnými akciami a zľavovými kupónmi od Dr.Max môžu zákazníci cez e-shop výhodne nakupovať. Rozšírenú ponuku dlhodobých benefitov môžu zákazníci lekární čerpať aj prostredníctvom vernostného programu Dr. max CLUB. 

Prípravky na každý zdravotný problém

Lekáreň Dr. Max ponúka všetko na bolesť, chrípku, oči, uši, nos, zuby, trávenie, telo a pleť i doplnky výživy či potraviny alebo čaje. V ponuke má aj zdravotnícke pomôcky. Vybrať si tak môžete meracie prístroje ako teplomery, tlakomery, glukomery, inhalátory, osobné váhy, alkohol testery či produkty na diagnostiku ako ovulačné, tehotenské, drogové testy alebo testy chorôb. Tiež je v ponuke zdravotnícky materiál, ako prostriedky na dezinfekciu, rukavice, vatu, nožnice, termofor či zdravotnícke roztoky a gély.

Lekáreň Dr. Max myslí okrem vášho zdravia aj na vaše peňaženky. Okrem benefitov ponúka pravidelné akcie a zľavy. Vďaka nim ušetríte a môžete si nakúpiť kvalitné produkty za výhodnejšie ceny.

 

Výhody e-shopu Lekáreň DrMax.sk:

  • výhodné ceny
  • originálny tovar
  • osobný odber
  • výborná komunikácia
  • rýchle dodanie
  • doprava zadarmo

 

Nevýhody e-shopu Lekáreň DrMax.sk:

  • občas dlhšie dodacie lehoty

 

Čo hovoria zákazníci na e-shop Lekáreň DrMax.sk?

Recenzie zákazníkov Lekárne Dr. Max hovoria jasne. Zákazníci sú spokojní s výhodnými cenami, originálnym tovarom, výbornou komunikáciou. Páči sa im tiež osobný odber či rýchle dodanie. Oceňujú i dopravu zadarmo, predovšetkým tí zákazníci, ktorí si nemôžu prísť tovar vyzdvihnúť osobne.

Malé nedostatky sa objavili pri doručení tovaru, kedy bolo deklarované, že tovar bude doručený do 24 hodín, no trvalo to dlhšie. Avšak obchod so svojimi zákazníkmi komunikuje a informuje ich o dátume dodania. Tiež sa snaží vykompenzovať vzniknuté problémy, aby boli zákazníci spokojní.

Výber opaľovacieho krému netreba podceniť

Slnko je zdrojom života, preto ho nielen v lete všetci veľmi vyhľadávajú. Slnečné lúče sú síce príjemne hrejivé, ale pokožke môžu aj uškodiť. Predísť spáleniu a následným nepríjemnostiam sa dá vhodne zvolenou ochranou pokožky. Chrániť by sa mal naozaj každý od detí až po seniorov, muži aj ženy.

Základným pravidlom pri výbere opaľovacieho krému je vedieť, aký ste fototyp a na základe toho si vybrať prípravok, ktorý vás patrične ochráni pred slnečným žiarením. Netreba ani zabúdať na pravidelné a opakované nanášanie, najmä po pobyte vo vode. 

Celý článok