Najčastejšie otázky pre Dráčik

 • Aké platobné metódy podporujete?
  V našom eshope môžete platiť tradičnou metódou na dobierku pri prevzatí tovaru od kuriéra, okrem toho môžete využiť online platbu cez GO-pay, zaplatiť môžete platobnou kartou alebo prostredníctvom internetbankingu.
 • Akým spôsobom doručujete tovar?
  Sú dve možnosti. Ak za tovar pri objednávka zaplatíte vopred, môžete si ho nechať doručiť a potom vyzdvihnúť v ktorejkoľvek predajni Dráčik na Slovensku a v Českej republike. Druhou možnosťou je doručenie kuriérom až k vám domov kdekoľvek na území Slovenska.
 • Akým spôsobom môžem vrátiť zakúpený tovar?
  Zo zákona máte do 14 dní od prevzatia objednávky právo na odstúpenie od zmluvy. Môžete teda vrátiť tovar bez udania dôvodu. Ak sa tak rozhodnete, mali by ste nás o tom informovať prostredníctvom kontaktného formulára, ktorý nájdete na našom webe (https://www.dracik.sk/prihlasenie/?redirect=%2Fpodpora%2F). Viac o podmienkach a postupe pre odstúpenie od zmluvy sa dočítate v časti „Obchodné podmienky“ na našom eshope.
 • Ako postupovať v prípade reklamácie?
  Na všetky naše produkty platí záruka 24 mesiacov, ak nie je uvedené inak. Počas tejto doby si môžete uplatniť právo na reklamáciu. Reklamáciu je nutné uplatňovať vždy s doloženým dokladom o kúpe a ak je k výrobku priložený aj záručný list, je povinnosťou predložiť aj ten. Tovar na reklamáciu je nutné predložiť vždy kompletný, so spotrebiteľským obalom a všetkou dokumentáciou. Reklamáciu si môžete uplatniť v ktorejkoľvek predajni Dráčik. Do 30 dní vami avizovanú vadu posúdime, vybavíme a o výsledku vás budeme informovať.
 • Aký spôsobom sa dostanem k darčekovej karte?
  Darčekové karty si môžete zakúpiť v každej našej predajni alebo cez internetový obchod. K dispozícii vám sú 10-eurové alebo 20-eurové poukážky, ktorými môžete urobiť radosť vašim najbližším. Pri platbe darčekovou kartou si môžete uplatniť aj zľavu na Rozprávkovú kartu alebo Orange kartu.

Popis obchodu Dráčik

Či už hľadáte autíčka, bábiky, lego či podobné stavebnice, spoločenské hry, rôzne zábavné predmety alebo akýkoľvek druh hračiek, Dráčik je miesto, kde si určite prídete na svoje.

Z obrovského sortimentu si vyberiete v prakticky čokoľvek z množstva kategórií, kde nájdete produkty rôznych značiek, výrobcov, druhov, pre deti v rôznych vekových kategóriách, jednoducho tovar na najrôznejšie využitie.

Na eshope si môžete zadať konkrétny vek alebo pohlavie dieťaťa a ďalej filtrovať produkty podľa vášho výberu a preferencií. Výhodou je, že tovar, ktorý nájdete na webe, je možné si objednať do ktorejkoľvek predajne, prísť si ho obzrieť či vyskúšať osobne a rozhodnúť sa správne.

Spoločnosť pôsobí na slovenskom trhu s hračkami už od roku 1991, kedy bolo vytvorené aj logo spoločnosti - Dráčik.

Predajne Dráčik na Slovensku nájdete v centrách veľkých miest, vo všetkých významných nákupných centrách aj vo vybraných reťazcoch a galériách. Dráčik v súčasnosti zamestnáva viac ako 450 ľudí po celej krajine a rýchlym tempom rozširuje svoju sieť aj v Čechách a na Morave.

Snahou obchodníka je ponúkať neustále nové druhy hračiek a aktuálnych noviniek za tie najvýhodnejšie ceny na trhu.

 

Výhody nákupu v dracik.sk:

-          Veľký výber a rozsiahle skladové zásoby

-          Vysoká kvalita značkových produktov

-          Naozaj výhodné ceny

-          Zľavy s „Rozprávkovou kartou“

-          Široká sieť predajní

-          Plnohodotný eshop

-          Možnosť vyzdvihnúť si tovar na pobočke

 

Nevýhody nákupu v dracik.sk:

-          Občasné sťažnosti na prístup personálu

 

Čo hovoria o dracik.sk zákazníci

Byť zákazníkom Dráčika zväčša znamená byť verným zákazníkom, ktorý má k dispozícii aj všetky výhody s tým súvisiace. Rodičia mnohých detí využívajú vernostnú „Rozprávkovú kartu“, vďaka ktorej majú na všetky produkty nezanedbateľné zľavy a to je niečo, čo azda všetci maximálne oceňujú.

Veľa zákazníkov si cení možnosť nakúpiť hračky online na plnohodnotnom eshope s pomerne rýchlym doručením. Tí, čo navštívia predajne Dráčika osobne však sklamaní nezostávajú, pretože tam nájdu stále obrovské množstvo tovaru, ktorý sa veľmi pravidelne dopĺňa.

Dráčik sa pýši najvýhodnejšími cenami a jeho zákazníci to potvrdzujú aj vo svojich skúsenostiach a porovnaniach s konkurenčnými obchodníkmi.

Menšou čiernou škrvnou sú zážitky niektorých ľudí, ktorí narazili na nepríjemný prístup personálu.