Drogerka.sk zľavové kódy a kupóny

Akcia

Doprava zdarma pri nákupe nad 60 €

 • Neobmedzená platnosť
 • Ešte nikto nevyužil
Akcia

Tovar v akciových cenách

 • Neobmedzená platnosť
 • Využilo 14 ľudí

Popis obchodu Drogerka.sk

Drogerka.sk je internetový obchod so širokou ponukou kozmetiky a drogérie. Nájdete tu viacero produktov vyrobených aj pre západný trh, čo často znamená, že majú lepšie zloženie aj účinnosť.

Či už ide o starostlivosť o telo, pleť, vlasy, zuby, intímnu hygienu, či hľadáte drogériu a kozmetiku pre deti, pre muža alebo pre ženu, pracie a čistiace prostriedky, produkty na upratovanie a do domácnosti, zdravú a ekologickú drogériu, nájdete tu všetko. Výber je veľký.

Eshop svoj sortiment neustále rozširuje o nové produkty aj nové značky. Tovar najznámejších slovenských značiek je samozrejmosťou, ale bonusom sú produkty v rakúskej či nemeckej kvalite. Tie sú označené vlajočkou v ľavom hornom rohu v detaile produktu, takže ich jednoducho identifikujete.

Súčasťou sortimentu je aj eko drogéria a bio kozmetika vo vysokej kvalite.

Skladová dostupnosť produktov je pomerne vysoká, obchod uvádza, že až 90 % tovaru z ponuky má spoľahlivo na sklade. Vďaka tomu dokáže objednávky vybavovať, expedovať a dodávať veľmi rýchlo, často už do 24 hodín.

Web je prehľadný a jednoduchý. Hlavné menu je celé umiestnené na hornej lište pod vyhľadávacím oknom a už pri zájdení kurzora na názov kategórie sa vám zobrazí výpis všetkých ďalších podkategórií a značiek výrobcov.

Tam zistíte, že ponuka produktov je naozaj veľká. V orientácii vám však pomôže intuitívne filtrovanie podľa ceny, značky, typu, vlastností, krajiny nákupu a pod. Aj detaily produktov obsahujú dostatočné informácie, špecifikácie a fotografie.

Na webe vás určite upúta veľký hlavný banner, na ktorom sa striedajú aktuálne ponuky a dostanete sa odtiaľ ľahko aj do obľúbených kategórií, vidíte akciový tovar, novinky, no a napokon články z blogu.

Blog obsahuje naozaj množstvo článkov s rôznymi tipmi, radami, odporúčaniami a poradenstvom. Všetko je to prehľadne zoradené do jednotlivých kategórií podľa tém, ktoré vás zaujímajú.

Výhody eshopu Drogerka.sk:

-          Prehľadný web

-          Expresné doručenie

-          Kvalitná ponuka rakúskych a nemeckých produktov

-          Eko a bio produkty

-          Doprava zadarmo pri nákupe nad 60 eur

-          Vysoká skladová dostupnosť

-          Obsažný blog s poradenstvom

-          Vrátenie a reklamácia cez poslaného kuriéra

Nevýhody eshopu Drogerka.sk:

-          Osobný odber iba v Bratislave

-          Vysoké ceny niektorých zahraničných produktov

Čo hovoria o eshope Drogerka.sk zákazníci:

Je to veľmi obľúbená internetová drogéria. Svoju konkurenčnú výhodu medzi náročnými zákazníkmi získava najmä ponukou rakúskych a nemeckých produktov alebo produktov určených pre západný trh. Tie sú často podstatne kvalitnejšie a účinnejšie. Zákazníci si pochvaľujú aj spôsob vrátenia či reklamácie, kedy predajca pošle pre tovar vlastného kuriéra a všetky starosti tak odpadajú. Čo poteší azda každého, je veľmi rýchle dodanie už do 24 hodín.

Negatíva eshop v podstate nemá. Len niektorí zákazníci poukazujú na vyššie ceny produktov, avšak tie sú vyššie pri produktov práve s rakúskym a nemeckým pôvodom výroby.

Podobné kupóny

4home kupón 3€

Zľava 3€ je platná pri nákupe nad 60€

 • Platí do 31. 12. 2023
 • Využilo 65 ľudí

4home zľavový kupón 3% na váš nákup.

 • Platí do 31. 12. 2023
 • Využilo 61 ľudí

SuperPrsia zľavový kupón 3€

 • Platí do 31. 12. 2023
 • Využilo 162 ľudí

Zľava 12% pri nákupe nad 48€

 • Platí do 31. 12. 2023
 • Využilo 73 ľudí

Market24 zľavový kupón 10%

Platí na všetky kočíky a autosedačky Petite&Mars

 • Neobmedzená platnosť
 • Využilo 121 ľudí

Topshop kupón so zľavou 2%

Platí na celý nákup

 • Neobmedzená platnosť
 • Využilo 243 ľudí

Recenzie zákazníkov

Eshop nemá na webe veľa komplexných recenzií, ale má jednu kvalitnú na Heureke, takže si dokážeme urobiť obraz o tom, akým spôsobom funguje servis, doprava a ďalšie súčasti predaja.

Heureka.sk

Obchod odporúča až 98 % zákazníkov a priemerná známka celkovej spokojnosti je 4,8 z 5 možných hviezdičiek. Priemerná dodacia doba je 2 dni a 100 % kupujúcich potvrdzuje, že dlhšie ako 10 dní na tovar nikdy nečakali.

Spokojní zákazníci píšu najmä o rýchlom doručovaní, kvalitnom tovare, dobrej komunikácii a celkovej spoľahlivosti.

Negatívnych recenzií je naozaj veľmi málo. Niekedy sa týkajú nižšej kvality produktov, inokedy meškajúcich objednávok.

Facebook

Priemerná známka spokojnosti v recenziách na facebookovej stránke je 4,7 z 5 možných hviezdičiek a môžeme si tu prečítať aj viacero konkrétnych slovných zákazníckych hodnotení.

Tie vyzdvihujú rýchlosť dodania, kvalitu, ceny a celkovú spokojnosť. Nájdeme tu však aj sťažnosti nespokojných zákazníkov ohľadom vyšších cien. Čo je zvláštne.


Celkové hodnotenie zákazníkov e-shopu Drogerka.sk

0%


Pozitívne hodnotenie: 0
Negatívne hodnotenie: 0
Dodacia doba (dni): 0

Vaša recenzia na e-shop Drogerka.sk

Ďakujeme za vašu recenziu e-shopu Drogerka.sk.
Rezenicu na e-shopu Drogerka.sk sa nepodarilo odoslať

Táto stránka je chránená protokolom reCAPTCHA a platia pravidlá ochrany osobných údajov a zmluvné podmienky spoločnosti Google.

Obľúbené kupóny a akcie pre Drogerka.sk