Zľavy, kupóny a zľavové kódy Drogerka.sk

5%

Drogerka zľavový kupón 5%

Platí len na nezľavnený tovar

  • Platí do 31.12.2019
  • Využilo 14 ľudí
Chcem kupón

Internetový obchod Drogerka.sk má na svojich stránkach širokú ponuku rakúskej drogérie online. Môžete tu nakúpiť prípravky do domácnosti, na pranie, kozmetiku, produkty pre starostlivosť o deti a novorodencov a takisto aj výživové doplnky. Predávané výrobky sa vyznačujú vysokou kvalitou.

Drogéria a kozmetika online

Drogéria online má vo svojej ponuke všetko potrebné pre čistú domácnosť. Čistiace prostriedky na rôzne povrchy, na umývanie riadov, prípravky do umývačiek riadu, osviežovače, pracie prášky, gély a aviváže. Nájdete tu aj kompletnú starostlivosť o celé telo v kategórii kozmetiky online – pleťovú, telovú, vlasovú a intímnu kozmetiku. Ďalšou sekciou je kozmetika pre najmenších, kde sú hlavne produkty pre dieťatko, plienky, výrobky pre tehotné ženy a tiež šetrné pracie prostriedky vhodné aj pre batoľatá. Tu majú svoje miesto hypoalergénne produkty značky Frosch a dezinfekčný Lysoform či Impresan.

 

EKO a BIO čistiace prostriedky aj kozmetika

Nie je problém objednať si ani EKO čistiace prostriedky alebo BIO kozmetiku. K dispozícii Vám je niekoľko kvalitných značiek. V kategórii výživových doplnkov nájdete produkty na podporu zdravia.

V ponuke sú prémiové drahšie výrobky, ale tiež tu môžete kúpiť lacnú drogériu. Ak pri nákupe zadáte Drogerka.sk zľavový kód, máte možnosť nakúpiť kozmetiku lacno. Rovnako môžete využiť Drogerka.sk zľavu a vybrať si tovar s akciovými cenami.

V sortimente internetového obchodu nie je problém nájsť známe značky ako napríklad Finish, Ariel, Persil, Cif, Spontex, Weleda, Bella, Bupi a mnohé iné, no sú tu aj menej známe no tiež veľmi kvalitné značky.

 

Výhody e-shopu Drogerka.sk

  • možnosť nakúpiť si drogériu online
  • široký sortiment kvalitných výrobkov
  • 150 odberných miest
  • rýchle doručenie
  • prozákaznícka orientácia
  • vernostný systém

 

Nevýhody e-shopu Drogerka.sk

  • niekoľko menej známych produktov
  • nutnosť úhrady poštovného pri objednávkach do 50 €

 

Aké sú názory zákazníkov?

Zákazníci sú s tovarom tohto e-shopu, ako aj so sprievodnými službami veľmi spokojní. Ich kladné recenzie to len potvrdzujú a často zvyknú svoje nákupy opakovať. Páči sa im skutočnosť, že si môžu kúpiť kvalitnú rakúsku drogériu online z pohodlia domova. Výhodou je aj široká škála produktov, či možnosť registrovať sa vo vernostnom programe a využívať tak rôzne Drogerka.sk zľavy. Dodanie objednaného tovaru je rýchle a zákaznícka podpora sa snaží v prípade problémov s objednávkou urobiť maximum pre spokojného zákazníka.

Negatívne recenzie sú zriedkavé. Vo väčšine prípadov ide o zásielky poškodené počas manipulácie s nimi alebo prepravou. E-shop vždy veľmi promptne a ochotne reagoval na takúto sťažnosť a navrhol obvykle aj spôsob odškodnenia zákazníka.