eBay zľavové kódy a kupóny

Tento obchod teraz neponúka žiadne kupóny ani akcie

Expirované kupóny

Tento obchod teraz neponúka žiadne kupóny ani akcie

Popis obchodu eBay

eBay podobne ako známy AliExpress, Wish alebo Amazon, funguje na princípe poskytovania nákupnej platformy, kde môžu nezávislí predajcovia ponúkať svoje produkty. Nájdeme tu však jednu zásadnú odlišnosť. Okrem možnosti poskytovania tovarov za fixne dané ceny, je možné na eBayi nakupovať aj formou aukcie. Práve aukčný predaj spravil z eBayu okrem iného veľmi populárnu voľbu pre ľudí, ktorí majú vo zvyku nakupovať/predávať aj používané veci. Za svoje renomé sa eBay určite nemusí hanbiť, keďže na poli e-commerce pôsobí prakticky najdlhšie spomedzi väčšiny svojich konkurentov. V súčasnosti má niekoľko miliónov aktívnych zákazníkov po celom svete a využívať jeho služby je možné z takmer každej krajiny.

Tovar každého druhu na jednom mieste 

Keďže eBay už dávno netrpí nováčikovskými neduhmi, môžete sa spoľahnúť na obrovský sortiment ponúkaný veľmi početnou základňou predávajúcich. V ponuke nájdete všetko – od oblečenia, obuvi, drogérie, doplnkov do domácnosti, náhradných dielov, až po elektroniku. Okrem bežného-nového sortimentu (resp. nepoužívaného tovaru), ale môžete vďaka rozvinutej funkcionalite aukcií naraziť na jedinečné ponuky produktov z druhej ruky. Práve eBay je veľmi obľúbenou platformou pre ľudí a organizácie, predávajúce napríklad používanú/repasovanú elektroniku, kde viete ušetriť nemalé peniaze. Vo všeobecnosti tiež platí, že tu narazíte skôr na produkty známejších značiek a výrobcov, ktoré predávajú najčastejšie obchodníci z Európy a Severnej Ameriky. Firma eBay funguje ako internetová platforma združujúca množstvo predajcov z celého sveta, pri každej ponuke si viete overiť, aké hodnotenia u daného predajcu zanechali v minulosti iní zákazníci. Veľký dôraz sa tak kladie na aktívny boj proti podvodným predávajúcim ponúkajúcim podozrivý tovar, ktorí sú promptne blokovaní. Šanca že narazíte na nespoľahlivého predajcu je takmer nulová. Pri objednávaní tovaru si ale dávajte pozor, odkiaľ bude tovar odosielaný. V prípade tovaru odoslaného napríklad od amerických predávajúcich, rátajte s dodatočnými poplatkami súvisiacimi s colnou povinnosťou a tiež drahším poštovným. 

Orientácia na webe je veľmi jednoduchá. Stránka eBay je prehľadná v maximálnej možnej miere. Za vypichnutie však stojí neprítomnosť oficiálnej českej a slovenskej lokalizácie. Stránka je vybavená všetkými modernými bezpečnostnými štandardmi, samozrejme aj čo sa týka platobnej brány. Vhod tiež príde garančná schéma vrátenia peňazí zastrešená priamo eBayom, ktorá obsahuje promptnú zákaznícku podporu a pomoc pri prípadnej reklamácii tovaru. Ak často nakupujete na mobilnom telefóne, určite oceníte aj dostupnosť oficiálnej mobilnej aplikácie pre systémy  iOS a Android.  

Zľavový kód na nákup v eBayi

Neváhajte ušetriť pri ďalšom nákupe na platforme eBay. Použite aktuálne platný zľavový kód a ušetrite dodatočné percentá z celej objednávky. Zľavové kódy pre vás pravidelne kontrolujeme a aktualizujeme. 

Výhody nákupu

 • Skvelý výber značkového aj lacnejšieho sortimentu
 • Aukčný systém a rozvinutý trh bazárových produktov
 • Prehľadná webstránka a mobilná aplikácia
 • Dobre fungujúci systém hodnotenia predávajúcich 
 • Garančné schémy ako ochrana pred podvodmi

Nevýhody nákupu

 • Chýbajúca oficiálna slovenská/česká lokalizácia 

Podobné kupóny

Zľava 25% na značku Gourmet.

 • Platí do 28. 2. 2023
 • Ešte nikto nevyužil

Zľava 25% na značku James Wellbeloved.

 • Platí do 28. 2. 2023
 • Ešte nikto nevyužil

4home kupón 3€

Zľava 3€ je platná pri nákupe nad 60€

 • Platí do 31. 12. 2023
 • Využilo 65 ľudí