Zľavy, kupóny a zľavové kódy Ecoprodukt.sk

Výpredaj vybraných produktov

  • Neobmedzená platnosť
  • Využilo 14 ľudí
Využiť akciu

Internetový obchod Ecoprodukt.sk ponúka produkty, vďaka ktorým šetríte nielen peniaze, ale i prírodu. Nájdete tu eko produkty a inovatívne technológie, ktoré vyriešia problém elektrického pripojenia mimo elektrickej siete - off grid. K dispozícií je množstvo produktov, ktoré pomôžu ušetriť vodu, teplo a elektrickú energiu. Napríklad solárne panely, produkty pre ekologickú domácnosť a mnoho iného. Pri nákupe nad 59 € máte dopravu zadarmo.

 Šetrenie tepla a vody

V ponuke nájdete produkty pre šetrenie tepla, vďaka ktorým budete mať nízke prevádzkové náklady. Ušetria vám peniaze a zároveň doprajú dokonalé teplo v domácnosti. Sú to napríklad termostatické hlavice, teplomery, fólie za radiátor, ventilátory na radiátor alebo na krbové kachle, tesniace pásky, termoizolačný materiál, prísady do vykurovania a iné.

Nachádzajú sa tu aj produkty, ktoré vám ušetria spotrebu vody. K dispozícií sú merače vody, šetriče vody Perlátory, úsporné sprchové hlavice a regulátory, sprchové časovače, šetriče do WC, zavlažovacie systémy a iné.

K dispozícií sú aj produkty pre vykurovanie, výroby teplej vody či úspory energie. Ako konvektory, regulácia, vykurovacie rohože, sálavé vykurovacie panely, vykurovacie telesá, káble, fólie či teplovzdušné ventilátory.

 

Solárne technológie a ekologická domácnosť

V ponuke nájdete široký výber solárnej technológie, ktorá využíva slnečnú energiu získanú zo slnka.  Je nazývaná aj ako solárna energia. Nájsť tu môžete napríklad solárne panely, solárne nabíjačky, solárne fontány a zavlažovacie systémy, solárne čerpadlá, solárne osvetlenie, solárne ostrovné systémy, solárna ventilácia, solárne rádia, solárne lampáše a iné.

Nachádza sa tu aj množstvo produktov pre ekologickú domácnosť. Samozrejmosťou je eko drogéria, prírodná kozmetika, prírodné mydlá a deodoranty, prírodné silice, ekologické fľaše, menštruačný kalíšok a mnoho iných.

Pri nákupe v tomto internetovom obchode môžete využiť Ecoprodukt.sk zľavy na vybraný sortiment. Nachádzajú sa tu značky ako Esotec, Hihippo či SolarCentre.

 

Výhody e-shopu Ecoprodukt.sk

  • široký výber tovaru
  • rýchlosť doručenia
  • prehľadná webstránka
  • výborná komunikácia
  • kvalita tovaru

 

Nevýhody e-shopu Ecoprodukt.sk

  • niekedy tovar uvedený skladom reálne skladom nie je
  • vyššie ceny niektorých produktov

 

Čo hovoria na e-shop Ecoprodukt.sk zákazníci?

Mnoho zákazníkov oceňuje kvalitu tovaru a široký výber solárnej technológie, ako aj produktov pre šetrenie vody a tepla. Veľkou výhodou je i prehľadnosť webstránky. Čo sa týka doručenia, to je bezproblémové a rýchle. Komunikácia s internetovým obchodom Ecoprodukt.sk je na úrovni. Pozitívom je aktívny záujem o zákazníka a snaha vyriešiť každý vzniknutý problém.

Medzi negatívne skúsenosti patrí dostupnosť tovaru. Niekedy tovar uvedený skladom reálne skladom nebol, čím vznikla dlhšia čakacia doba a tým pádom boli aj zákazníci nespokojní. Niektorým zákazníkom sa zdali vyššie ceny. V každom prípade sa však e-shop snaží problémy riešiť k spokojnosti svojich zákazníkov.