Najčastejšie otázky pre Euronics

 • Aké možnosti platby mám na výber?
  Platiť môžete na dobierku, teda priamo kuriérovi pri prevzatí tovaru. V kamenných predajniach môžete platiť kartou alebo v hotovosti. Pri online objednávkach môžete využiť platobnú kartou aj internet banking. A poslednou možnosťou je platba na splátky.
 • Akým spôsobom doručujete tovar?
  Tovar si môžete, samozrejme, vyzdvihnúť osobne v našich predajniach. Ak ho chcete doručiť priamo na vašu adresu, ponúkame vám vlastnú dopravu Euronics, ktorú si môžete dohodnúť individuálne, alebo vám objednávku doručí náš zazmluvnený prepravca.
 • Ako a kedy môžem vrátiť tovar?
  Do 14 dní od prevzatia objednávky nám tovar môžete vrátiť bez udania dôvodu, čiže odstúpiť od kúpnej zmluvy. Garantujeme vám, že vám vrátime peniaze. Ak sa tak rozhodnete urobiť, pošlite nám najskôr email o odstúpení od zmluvy na adresu info@euronics.sk. Budeme vás potom informovať o ďalšom postupe. Tovar potom dobre zabalený so všetkou dokumentáciou a bez akýchkoľvek známok používania pošlite na našu adresu. Zhruba do 10 dní potom môžete očakávať peniaze späť.
 • Ako postupovať v prípade reklamácie?
  O reklamácii počas 24-mesačnej záručnej doby nás informujte emailom na info@euronics.sk. Navrhneme vám ďalší postup. Pri predložení reklamovaného produktu, či už osobne alebo poštou, ste povinný predložiť originál daňového dokladu a záručného listu. Tovar musí byť čistý a bezpečne zabalený. Reklamáciu posúdime a do 30 dní vás budeme informovať o jej výsledku.
 • Kam sa obrátiť v prípade otázok alebo pripomienok?
  V prípade akýchkoľvek otázok nás kontaktujte prostredníctvom online kontaktného formulára, ktorý nájdete na našom webe v časti „Kontakty“ (http://www.euronics.sk/kontakt.html). Kontaktovať nás môžete aj na emailovej adrese info@euronics.sk.

Popis obchodu Euronics

Euronics má na Slovensku pomerné širokú sieť kamenných partnerských predajní prakticky v každom regióne. Avšak svoj vlastný eshop pre Slovensko pod značkou Euronics neprevádzkuje.

Prevádzkuje však eshopy členov skupiny Euronics ako TPD.sk, Domoss.sk, Skyelektro.sk, Akton.sk, VarioShop.sk, Bestmarket.sk, Selektra.sk a tibi.sk.