Recenzie zákazníkov

Český eshop so šperkami a módnymi doplnkami patrí medzi špičku. Nájdete tu naozaj veľký výber tovaru za výhodné ceny a ušetríte aj na poštovnom. Má obchod aj nejaké nedostatky a ako vyzerajú recenzie zákazníkov?

Heureka.sk

Nenájdeme tu veľa recenzií, ale všetky sú pozitívne. Celková spokojnosť s obchodom je teda 5 z 5 hviezdičiek. Nákup v obchode priamo odporúča 90 percent zákazníkov, čo teda síce tým stopercentným recenziám trochu odporuje, ale povedzme, že 10 percent sa stratilo niekde „v preklade“. Mnoho ľudí chváli rýchlosť dodania aj kvalitu tovaru. Mnoho zapojených zákazníkov nakupuje na eshope opakovane.

Facebook

Ako tak relevantné recenzie nájdeme aj na facebookovej stránke obchodu, i keď ich opäť nie je veľa. Tu má eshop priemerné hodnotenie 4,6 z 5 možných hviezdičiek, a keď si prečítate komentáre, uvidíte, že ľudia sa rozplývajú nad krásou, kvalitou a rýchlym doručením šperkov.


Celkové hodnotenie zákazníkov e-shopu Evolutiongroup.sk

0%


Pozitívne hodnotenie: 0
Negatívne hodnotenie: 0
Dodacia doba (dni): 0

Vaša recenzia na e-shop Evolutiongroup.sk

Ďakujeme za vašu recenziu e-shopu Evolutiongroup.sk.
Rezenicu na e-shopu Evolutiongroup.sk sa nepodarilo odoslať

Táto stránka je chránená protokolom reCAPTCHA a platia pravidlá ochrany osobných údajov a zmluvné podmienky spoločnosti Google.

Obľúbené kupóny a akcie pre Evolutiongroup.sk