Zľavy, kupóny a zľavové kódy FAnn.sk

Všetky kupóny

Akcia

Zľava 30% na bestsellery

 • Platí do 23. 9. 2021
 • Využilo 55 ľudí
Akcia

Akcia na najpredávanejšie produkty

 • Platí do 23. 9. 2021
 • Využilo 20 ľudí
Akcia

Doprava zdarma pri nákupe nad 50€

 • Neobmedzená platnosť
 • Využilo 9 ľudí
Akcia

Zaregistrujte sa a získajte zľavu 10%

 • Neobmedzená platnosť
 • Využilo 106 ľudí
Akcia

Každý týždeň zľava na inú značku

 • Neobmedzená platnosť
 • Využilo 35 ľudí
Akcia

Darčeky k nákupu

 • Neobmedzená platnosť
 • Využilo 32 ľudí

Ako použiť kupón na FAnn.sk

 1. Výber zľavového kódu

  Vyberte si konkrétny zľavový kód, ktorý chcete využiť v eshope FAnn.sk a kliknite na políčko „Chcem kupón“.

 2. Skopírovanie zľavového kódu

  Skopírujte alebo odpíšte zľavový kód.

 3. Vloženie zľavového kódu

  V nákupnom košíku vložte zľavový kód do políčka „Zľavový kupón“

Najčastejšie otázky pre FAnn.sk

 • Môžem si u vás objednať aj telefonicky?
  Objednávať tovar telefonicky je možné v pracovných dňoch v čase od 7:30 do 16:00 na telefónnom čísle: 048/ 471 22 75. Ak ste fyzická osoba (súkromná osoba), uveďte meno a priezvisko, názov a označenie produktov, množstvo, telefonický alebo emailový kontakt, vybraný spôsob platby a adresu pre doručenie. Ak ste právnická osoba (firma), uveďte názov firmy, sídlo fimy z obchodného registra, IČO a IČ DPH, meno a priezvisko zodpovednej osoby, označenie produktov, množstvo, telefonický alebo emailový kontakt, vybraný spôsob platby a adresu pre doručenie.
 • Aké možnosti platby mám na výber?
  Aktuálne možnosti platby za tovar sú nasledovné: · hotovosť – platba kuriérovi v hotovosti pri prevzatí tovaru · TatraPay – pre klientov Tatra banky. Ak si zvolíte túto možnosť, budete automaticky presmerovaní na stránku TatraPay, kde sa vám zobrazí už vyplnený formulár a jeho odoslaním uskutočníte úhradu za objednaný tovar. · Platby VÚB – pre klientov VÚB banky. Ak si zvolíte túto možnosť, budete automaticky presmerovaní na stránku VÚB, kde sa vám zobrazí už vyplnený formulár a jeho odoslaním uskutočníte úhradu za objednaný tovar. · Unicredit bank – pre klientov Unicredit bank. Ak si zvolíte túto možnosť, budete automaticky presmerovaní na stránku Unicredit bank, kde sa vám zobrazí už vyplnený formulár a jeho odoslaním uskutočníte úhradu za objednaný tovar. · WebCard – platba platobnou kartou. Akceptácia platobných kariet: MasterCard, MasterCard Electronic, Maestro, VISA, VISA Electron, Diners Club International. · Prevod na účet – pre klientov ostatných bánk. Ak si zvolíte túto možnosť, automaticky sa vám v detaile objednávky zobrazia údaje potrebné k platbe prevodom.
 • Akým spôsobom doručujete objednávky?
  V súčasnosti doručujeme objednávky len prostredníctvom kuriérskej spoločnosti UPS. V prípade tovaru skladom Vám tento tovar vyexpedujeme do 2 pracovných dní od prijatia objedávky s platbou na hotovosť. Pri online úhrade alebo platbe prevodom vyexpedujeme zásielku až po potvrdení platby bankou. Objednávky vám vždy prídu kompletné, nemusíte ich čakať po častiach.
 • Aké výhody získam registráciou?
  Zaregistrovanie u nás prináša aj tieto výhody: · získavate zľavu 10 % na celý náš sortiment, okrem akciového, výpredajového tovaru a darčekových poukážok. Táto zľava neplatí počas vybraných akcií. Zľava za registráciu sa nekumuluje so zľavovými kupónmi. Pri všetkých akciových nákupoch nie je možné použiť inú zľavu. Zľava za registráciu je poskytnutá automaticky po prihlásení sa do eshopu. · za každý nákup u nás Vám budú na osobné konto pripočítané tzv. “FAnníky“ – fiktívne body za vernosť, za ktoré získate ďalšiu zľavu až do výšky 5% (viac sa dozviete v sekcii Vernostné zľavy) · vaše osobné údaje ostanú bezpečne uchované a pri ďalšom nákupe ich nie je potrebné opätovne vypĺňať v objednávkovom formulári · dostávanie “Newslettera“ v ktorom Vás budeme informovať o prebiehajúcich akciách a výhodných výpredajoch Registrácia prináša našim zákazníkom jednoduchšie, rýchlejšie a lacnejšie nakupovanie.
 • Ako postupovať v prípade reklamácie?
  Na celý náš sortiment poskytujeme zákonom stanovenú záručnú lehotu 24 mesiacov. Pri reklamácii zakúpeného tovaru je nutné, aby kupujúci zaslal alebo predložil reklamovaný tovar spolu so všetkými dokladmi, ktoré mu boli vydané v rámci vybavenia objednávky. K reklamácii je potrebné pripojiť aj popis charakteru chyby. V prípade, že kupujúci vracia poškodený tovar, musí ho vrátiť kompletný tak, ako ho prevzal na adresu e-shopu: FAnn.sk, Sládkovičova 43, 974 05 Banská Bystrica. Tovar zakúpený na eshope, nie je možné vrátiť na predajniach FAnn parfumérie. Náklady na dopravu k nám hradí zákazník, späť k zákazníkovi hradíme my. Reklamácie vybavujeme v pracovných dňoch, bez zbytočného odkladu. Vzorový formulár reklamácie nájdete na našom webe v časti Reklamačný poriadok: https://www.fann.sk/reklamacny-poriadok/

Popis obchodu FAnn.sk

Tradičný obchod s kvalitnými parfumériami je na trhu už viac ako 28 rokov. Nájdete tu svetoznáme značky vôní, pleťovej, telovej aj dekoratívnej kozmetiky. V súčasností má obchod množstvo kamenných predajní po celej krajine, kde môžete konkrétnym produktom skutočne „privoňať“, kým zaplatíte.

V ponuke parfumérií si vyberie každý. Nechýbajú najžiadanejšie a najprestížnejšie svetové značky vôní, ale ani mladé úspešné značky či prípravky pre mladých. Obchod ponúka aj luxusné prípravky pre starostlivosť o pleť a tiež široký sortiment dekoratívnej kozmetiky.

Zárukou kvality je odber priamo od autorizovaných dodávateľov, takže akékoľvek falošné produkty sú na tomto mieste absolútne vylúčené.

Okrem toho FAnn poskytuje vo vybraných dňoch a na vybraných miestach rôzne líčiace akcie alebo poradenstvo či profesionálnu diagnostiku pleti a vlasov.

Výhody eshopu Fann.sk

 •         Kvalitné a originálne produkty
 •         Rýchle dodanie
 •         Vzorky zdarma k nákupu v eshope
 •         Doprava zadarmo nad 50 eur
 •         Kamenné predajne
 •         Vernostné zľavy
 •         Početné akcie
 •         Profesionálne poradenstvo

Nevýhody eshopu Fann.sk

 •         Dlhá dodacia lehota pri nenaskladnenom tovare
 •         Občas komplikované komunikácia a chýbajúce informácie

 

Čo hovoria o eshope Fann.sk zákazníci?

Tí, ktorí hľadajú originálne vône a chcú sa vyhnúť lacným napodobeninám od pochybných predajcov, si v tomto obchode určite prídu na svoje. Zákazníci vo väčšina prípadov chvália aj rýchle dodanie a možnosť vzoriek zdarma po novom taktiež poteší nejedného z nich. Kamenné predajne s odborným poradenstvom a rôznymi akciami či eventami tiež často lákajú zákazníčky.

Niekedy však zákazníkov prekvapí príliš dlhá dodacia doba. Stáva sa to najmä vtedy, ak sa zásoby objednaného tovaru v skladoch vyčerpajú. V takýchto prípadoch podľa niektorých zákazníkov viazne aj informovanie zo strany obchodu o tom, že objednávka bude meškať alebo v akom stave sa nachádza.