Recenzie zákazníkov

Aj keď tu možno nenájdete tie najnižšie ceny, kvalita, rýchle dodanie a množstvo kamenných predajní s veľkým výberom originálnych produktov lákajú stále dostatok zákazníkov a najmä zákazníčok. Eshop nemá veľa nedostatkov, zákazníci sa občas sťažujú iba na meškajúce objednávky a nedostatočnú informovanosť.

Heureka

Obchod nemá službu „Overené zákazníkmi“, a tak nám komplexná a prehľadná recenzia chýba, vieme si však prečítať hodnotenia jednotlivých recenzentov, ktoré sú v drvivej väčšine pozitívne. Kupujúci chvália kvalitu, originalitu aj výber produktov. Nejeden zákazník oceňuje aj vzorky zdarma či rôzne darčeky a vernostné zľavy. Dodacia lehota je trochu otázna, keďže aj spokojní zákazníci uvádzajú, že občas museli čakať aj dva týždne. O čom obchod nie vždy vopred informuje.

Facebook

Na facebookovej stránke má obchod priemerné hodnotenie 3,9 z 5 možných hviezdičiek. I keď na relevantnejšiu recenziu možno chýba viac hodnotení, dá sa z toho čo-to vyčítať. Nájdeme tu komentáre zákazníčok, ktoré sa radia medzi verné a dlhoročne spokojné. Mnoho z nich chváli kvalitu produktov aj komunikáciu zákazníckeho servisu alebo personálu v predajni. Niektorí však majú sťažnosti ohľadom meškajúcich objednávok, nekvalitných alebo poškodených produktov či zlej komunikácie v prípade problémov.


Celkové hodnotenie zákazníkov e-shopu FAnn.sk

0%


Pozitívne hodnotenie: 0
Negatívne hodnotenie: 0
Dodacia doba (dni): 0

Vaša recenzia na e-shop FAnn.sk

Ďakujeme za vašu recenziu e-shopu FAnn.sk.
Rezenicu na e-shopu FAnn.sk sa nepodarilo odoslať

Táto stránka je chránená protokolom reCAPTCHA a platia pravidlá ochrany osobných údajov a zmluvné podmienky spoločnosti Google.

Obľúbené kupóny a akcie pre FAnn.sk

Akcia

Zaregistrujte sa a získajte zľavu 10%

  • Neobmedzená platnosť
  • Využilo 56 ľudí
Akcia

Darčeky k nákupu

  • Neobmedzená platnosť
  • Využilo 27 ľudí
Akcia

Každý týždeň zľava na inú značku

  • Neobmedzená platnosť
  • Využilo 22 ľudí
Akcia

Doprava zdarma pri nákupe nad 50€

  • Neobmedzená platnosť
  • Využilo 5 ľudí