Zľavy, kupóny a zľavové kódy Fitplus.sk

8%

Fitplus zľavový kupón 8%

Kupón platí na všetky produkty značky Weider, ktoré nie sú v akcií.

 • Neobmedzená platnosť
 • Využilo 47 ľudí
Chcem kupón

Internetový obchod Fitplus.sk ponúka široký sortiment zameraný na zdravý životný štýl. V ponuke e-shopu nájdete stroje na posilňovanie, kvalitné doplnky výživy, bežecké potreby, fitness oblečenie pre mužov aj ženy. Vo Fitplus výpredaji teraz nájdete fitness oblečenie v zľave za zlomkové ceny alebo môžete využiť Fitplus zľavový kód.

 

Fitness oblečenie a bežecké potreby

Sortiment v internetovom obchode Fitplus.sk zahŕňa kvalitné fitness oblečenie a bežecké potreby pre mužov ako sú pánske tepláky, šortky, tričká, tielka a mikiny. Vo Fitplus ponuke je tiež fitness oblečenie pre ženy. Fitness legíny, šortky tričká a tielka pre ženy sú dostupné vo veľkosti S až po XXL.

 

Doplnky výživy

V e-shope Fitplus.sk nájdete všetky doplnky výživy, ktoré potrebujete pre kvalitný tréning. Ponúkame vám proteíny svetových značiek, vegánske proteíny, spaľovače tukov, aminokyseliny, vitamíny, kĺbovú výživu, proteínové cestoviny a zdravé potraviny.

 

Pomôcky na cvičenie, funkčný tréning a bojové športy

Fitplus zahŕňa nielen širokú ponuku fintess oblečenia, bežeckých potrieb a doplnkov výživy, ale na svoje si prídu aj športovci, ktorí hľadajú pomôcky na funkčný tréning a bojové športy.

Nájdete tu viacero typov jednoručiek, obojručných činiek a závaží na posilňovanie. Samozrejmosťou sú švihadlá, bandáže, trhačky, fitness rukavice, šejkre, opasky na cvičenie, suspenzory, boxovacie pomôcky, boxovacie rukavice, suspenzory, chrániče na zuby, chrániče trupu, fitlopty, stopky, závesné systémy, aerobné schodíky, podložky na cvičenie a mnoho iného príslušenstva na cvičenie.

Rovnako aj v kategórii pomôcok na cvičenie, funkčný tréning a bojové športy máte možnosť uplatniť si pri nákupe zľavový kód alebo využiť Fitplus akcie pre ešte výhodnejší nákup.

 

Posilňovacie stroje a stroje na kardio cvičenie

Fitplus.sk ponuka je zameraná aj na výbavu domácej alebo profesionálnej telocvične a fitness centra. Medzi posilňovacie stroje a výbavu na silový a funkčný tréning, ktorú Fitplus ponúka patria záťažové sane, posilňovacia veža, multifunkčný stojan na cvičenie, funkčné tréningové centrum, Smithov stroj, posilňovací stroj Body Solid, silový stojan, ale aj legpress stroj, multifunkčný stroj na funkčný tréning, rebriny, hrazdy a bradlá. Do kompletnej výbavy telocvične nemôže chýbať rovná lavička, lavička na hyperextenzie, lavička na brucho, šikmá lavička, polohovateľná lavička ani bicepsová opierka. Do kardio výbavy sa vám môže hodiť bežecký pás, stacionárny bicykel, eliptický trenažér alebo veslovací trenažér.

Posilňovacie stroje teraz môžete nakúpiť výhodne v prípade, že ste držiteľom zľavového kódu Fitplus, alebo ak si zobrazíte skvelé Fitplus akcie a výpredaj.

 

Výhody internetového obchodu Fitplus.sk

 •      Rýchle dodanie
 •      Široký výber
 •      Dobrá komunikácia
 •      Odborná pomoc pri výbere
 •      Darček k nákupom
 •      Vysoká kvalita produktov
 •      Rýchla spätná väzba
 •      Možnosť vyzdvihnutia v kamennej predajni

 

Nevýhody internetového obchodu Fitplus

 •      Nie všetok tovar je dostupný online a je potrebné navštíviť kamennú predajňu

 

Recenzie zákazníkov

Reakcie zákazníkov na hodnotenie internetového obchodu Fitplus.sk sú veľmi pozitívne. Dodanie tovaru zákazníci považujú za maximálne rýchle a komunikáciu za vysoko odbornú. Zákazníci e-shopu hodnotia vysoko pozitívne množstvo sortimentu doplnkov výživy aj posilňovacích strojov a pomôcok na cvičenie. Medzi recenziami zákazníkov sú tiež pozitívne vyjadrenia smerované na prívetivý a milý personál či už pri telefonickej alebo elektronickej komunikácii. Vo všeobecnosti nakupujúci hodnotia internetový obchod Fitplus.sk za veľmi prehľadný e-shop, ktorý poskytuje podrobný popis tovaru a informácii k jednotlivým produktom a produktovým kategóriám.

Medzi recenziami e-shopu Fituplus sa našlo len veľmi málo negatívnych recenzií. Ak šlo o negatívne hodnotenie zväčša sa týkalo skôr konkrétneho produktu, ktorým bol niektorý z doplnkov výživy. V pomere k pozitívnym reakciám šlo o zanedbateľné množstvo nespokojných zákazníkov. Tieto negatívne recenzie však nezostávajú nepovšimnuté a v každom prípade sa e-shop snaží nespokojnosť zákazníka vyriešiť a ak ide o zavinenie spôsobené e-shopom, nemá problém škodu kompenzovať a uskutočniť nápravu.