Akciové letáky Fresh

Najčastejšie otázky pre Fresh

  • Ako môžem získať vernostnú kartu?
    Stačí vyplniť jednoduchý formulár v pohodlí domova. Nájdete ho na našom webe v sekcii Freh karta (https://www.freshobchod.sk/fresh-karta). Do 48 hodín potom dostanete overovací email a po overení vašej emailovej adresy vám odošleme vašu Fresh kartu poštou.
  • Aké výhody s Fresh kartou získam?
    Využívanie našej vernostnej karty sa vám určite vyplatí. Vďaka nej získavate okamžitu 1% zľavu z každého nákupu. V prípade obratu minimálne 100 eur v minulom mesiaci, získavate okamžitú zľavu 2 %. Každý týždeň dostanete ako držiteľ Fresh karty informácie o nových akciách a produktoch, ktoré vďaka karte môžete nakúpiť výhodnejšie. Môžete nakupovať cez systém JOYA.
  • Kde môžem stiahnuť aplikáciu?
    Aplikáciu si môžete zadarmo stiahnuť cez Google Play na svoj Android a na App Store pre operačný systém iOS. Dostupná je aj na tomto linku: https://www.freshobchod.sk/mobilna-aplikacia

Popis obchodu Fresh

Sieť potravín Fresh v súčasnosti prevádzkuje viac ako 770 predajní po celom Slovensku v rôznych formátoch: Fresh, Fresh mini a Fresh Plus.

Fresh sa pýši tým, že zákazníkom ponúka zdravé a vždy čerstvé potraviny vysokej kvality za lepšiu cenu ako by podobné produkty získali inde. Zároveň sa snaží dodržiavať moderné a ekologické prístupy k podnikaniu. Využíva tepelné čerpadlá, solárne panely, led osvetlenie, rôzne uzatváracie chladiace zariadenia a pod.

 

Obchod neustále dopĺňa svoj sortiment o nové a zaujímavé produkty. Vedie aj vlastné privátne značky ako FRESH Bio a FRESH Helthy Living, cez ktoré prináša alternatívu k iným produktom, ktorá ponúka zdravšie výrobky s nižším obsahom konzervantov a iných škodlivých látok. Ďalšími privátnymi značkami sú FRESH Basic a FRESH Exclusive.

Okrem toho Fresh podporuje aj regióny a lokálnych producentov, ktorých výrobkami dopĺňa už beztak širokú ponuku tovaru. To všetko, samozrejme, v duchu najvyššej kvality, čerstvosti a pri sledovaní čo najzdravších a najekologickejších trendov pri výrobe samotných potravín.

Okrem prihlásenie sa k pravidelnému newsletteru či letákom na webe nájdete aj rôzne recepty a články o zdravej výžive a spracovaní potravín.

Fresh má k dispozícii aj mobilnú aplikáciu, v ktorej nájdete aktuálne letáky, novinky, zľavy, vytvoríte si v nej svoj nákupný zoznam, vložité si do nej elektronickú vernostnú kartu a tak máte vždy rýchlo po ruke všetko, čo potrebujete k dobrému nákupu. Taktiež v appke nájdete aj najbližšie predajne na mape, recepty, články či vaše nákupné štatistiky.

 

Výhody nákupu vo Fresh:

-          Vysoká kvalita produktov

-          Ponuka zdravých potravín

-          Vlastné privátne značky

-          Prijateľné ceny

-          Vernostný program

-          Lokálne produkty

-          Veľký výber

-          Vydarená multifunkčná aplikácia

 

Nevýhody nákupu vo Fresh:

-          Vyššie ceny (za vyššiu kvalitu)

 

Čo hovoria o Fresh zákazníci

Zákazníci Freshu nedajú na svoj obľúbený obchod dopustiť. Napriek vyšším cenám, ktoré niektorí ľudia obchodu vyčítajú, si prakticky všetci pochvaľujú široký sortiment, kvalitné potraviny, domáce regionálne produkty, dostupnosť obchodu často aj v čase, keď sú iné obchody zatvorené, ale aj príjemnú atmosféru, čisté prostredie aj estetické uloženie tovaru.