Zľavy, kupóny a zľavové kódy Gant.sk

Všetky kupóny

Akcia

Doprava vždy zadarmo

 • Neobmedzená platnosť
 • Využilo 10 ľudí
Akcia

Sezónny výpredaj

 • Neobmedzená platnosť
 • Využili 2 ľudia

Ako použiť kupón na Gant.sk

 1. Výber zľavového kódu

  Vyberte si konkrétny zľavový kód, ktorý chcete využiť v eshope Gant.sk a kliknite na políčko „Chcem kupón“.

 2. Skopírovanie zľavového kódu

  Skopírujte alebo odpíšte zľavový kód.

 3. Vloženie zľavového kódu

  V nákupnom košíku vložte zľavový kód do políčka „Zadať kód zľavy“ a potvrďte tlačidlom „UPLATNIŤ KUPÓN“.

Najčastejšie otázky pre Gant.sk

 • Aké možnosti platby mám na výber?
  Platiť môžete na dobierku, online platobnou kartou alebo prostredníctvom služby TrustPay.
 • Akým spôsobom doručujete tovar?
  Využívame kuriérsku službu DPD alebo DPD City service. Okrem toho vám tovar môžeme doručiť aj do vybranej predajne, kde si ho vyzdvihnete osobne.
 • Ako dlho trvá doručenie tovaru?
  Ak si zvolíte dopravu kuriérom DPD alebo doručenie na predajňu, tovar môžete mať pripravený už do 24 až 48 hodín. V prípade, že si priplatíte za službu DPD City service, na zvolenú adresu v rámci Bratislavy vám objednávku môžeme doručiť už do 3 hodín.
 • Ako a kedy môžem vrátiť tovar?
  Zo zákona máte právo odstúpiť od kúpnej zmluvy a teda vrátiť tovar bez udania dôvodu do 14 dní od prevzatia objednávky. Tovar si podľa vašich požiadavok môžete aj vymeniť za iný. Stačí vyplniť formulár, ktorý nájdete v každom balíku, zabaliť ho spolu s tovarom do krabice, objednať kuriéra DPD na našom webe (https://www.gant.sk/kurier), ten si objednávku prevezme a my vás po jej prevzatí budeme informovať do 14 dní.
 • Ako postupovať v prípade reklamácie?
  Na náš tovar platí záručná lehota po dobu 24 mesiacov. Ak si želáte tovar reklamovať, pošlite nám ho spolu s kópiou dokladu o zaplatení na adresu VERMONT Services Slovakia s. r. o. , Oddelenie e-shop, Stará Vajnorská 11, 831 04 Bratislava prostredníctvom kuriéra DPD, ktorého si objednáte na našom webe (https://www.gant.sk/kurier). Nezabudnite popísať presnú vadu tovaru, aby sme mohli reklamáciu vybaviť čo najrýchlejšie. O jej vybavení vás budeme informovať najneskôr do 30 dní.
 • Kam sa môžem obrátiť v prípade otázok alebo problémov?
  V prípade akýchkoľvek otázok nás neváhajte kontaktovať na telefónnom čísle 02/3500 3000 alebo emailom na adrese info@gant.sk.

Popis obchodu Gant.sk

Značka GANT je prináša prémiovú módu pre náročných aj menej náročných zákazníkov. Jej štýl sa vyznačuje americkou ležérnosťou a európskou eleganciou. Nájdete tu kompletný pánsky aj dámsky šatník a taktiež oblečenie pre deti.

Eshop gant.sk teda predáva výlučne módu značky GANT, ktorá má naozaj široký sortiment najrôznejšieho tovaru od spodnej bielizne, cez košele, topánky až po hodinky. Výhodou je, že tak, ako sa tu dokážu kompletne ošatiť do každého ročného obdobia muži aj ženy, nájdete tu tiež oblečenie pre chlapcov, dievčatá a dokonca aj maličké deti do troch rokov.

Obchod na Slovensku prevádzkuje okrem eshopu aj 20 kamenných predajní. Všetok tovar je naskladnený a takmer nikdy sa nestáva, že musíte na svoju objednávku čakať kvôli výpadku zásob príliš dlho.

Web je ladený veľmi jednoducho, elegantne a zároveň ilustračne zaujímavo. Dominuje mu prehľadné menu a veľké obrázky. Medzi jednotlivými kategóriami a podkategóriami si môžete produkty filtrovať podľa veľkosti, farby, strihu, druhu, materiálu a pod.

Súčasťou eshopu je aj blog, kde nájdete aktuálne trendové tipy, sezónne kolekcie a rôzne rady a nápady, ako sa správne zladiť pre rôzne príležitosti.

Výhody nákupu v gant.sk

-          Kvalitná prémiová značka oblečenia

-          Dobré ceny

-          Široký sortiment

-          Rýchle a spoľahlivé doručenie

-          Dostatočne skladové zásoby

-          20 kamenných predajní na Slovensku

-          Profesionálna komunikácia

-          Jednoduchý systém výmeny, vrátenia aj reklamácie

-          Akcie a výpredaje

Nevýhody nákupu v gant.sk

-          Žiadne

Čo hovoria na gant.sk zákazníci

V tomto eshope nakupujú najmä tí, ktorí majú k značke a štýlu GANT blízko. Pre týchto zákazníkov je eshop absolútne spoľahlivou voľbou číslo jeden. Pravdou je, že obchod zákazníka málokedy sklame, pretože doručuje objednávky rýchlo, má vždy veľký výber, prináša sezónne novinky v kolekciách, ceny sú prijateľné, komunikácia ústretová a veľa zákazníkov hodnotí veľmi dobre najmä možnosti výmeny či vrátenia tovaru. Čo nebýva samozrejmosťou.