Gigastore.sk zľavové kódy a kupóny

Zľava

Zľavový kód

 • Platí do 25. 10. 2021
 • Využilo 242 ľudí
Akcia

Akcia na vybrané produkty

 • Platí do 25. 10. 2021
 • Využilo 408 ľudí
Akcia

Doprava zdarma pri nákupe nad 100€

 • Neobmedzená platnosť
 • Využilo 101 ľudí
Akcia

Výpredaj produktov s poškodeným obalom

 • Neobmedzená platnosť
 • Ešte nikto nevyužil
Akcia

Výpredaj rozbalených produktov

 • Neobmedzená platnosť
 • Využilo 233 ľudí

Ako použiť kupón na Gigastore.sk

 1. Výber zľavového kódu

  Vyberte si konkrétny zľavový kód, ktorý chcete využiť v eshope Gigastore.sk a kliknite na políčko „Chcem kupón“.

 2. Skopírovanie zľavového kódu

  Skopírujte alebo odpíšte zľavový kód.

 3. Vloženie zľavového kódu

  V nákupnom košíku vložte zľavový kód do políčka „Ak máte kód ku kupónu na zľavu, vložte ho nižšie:“ a potvrďte tlačidlom „Odoslať“.

 4. Krátky video návod ako používať kupóny na Gigastore.sk

  Video aj s audio komentárom

Najčastejšie otázky pre Gigastore.sk

 • Aké možnosti platby mám na výber?
  Platiť môžete platobnou kartou, bankovým prevodom, na dobierku, v hotovosti aj prostredníctvom služby GoPay.
 • Akým spôsobom a kedy doručujete objednávky?
  Kuriér DPD vám tovar doručí obvykle do 1 až 2 pracovných dní od expedície objednávky u nás. Vo vybraných mestách a obciach zabezpečujeme aj službu Sobotňajšie doručenie zásielky. Zoznam týchto miest nájdete tu: https://www.gigastore.sk/sub/gigastore.sk/images/new/list.pdf Zvoliť si môžete aj DPD Pickup, kedy vám bude produkt doručený do odberného miesta a po obdržaní SMS o pripravenej objednávke si ju môžete vyzdvihnúť. Mali by ste to však stihnúť do 7 pracovných dní. Dodacia lehota je opäť 1 až 2 pracovné dni od expedície. Nadrozmerné zásielky pri celkovej váhe nad 50 kg doručujeme špeciálne. Cena tohto doručenia je 19,90 eur a doručenie trvá asi 1 až 2 dni od expedície objednávky. Poslednou možnosťou, ako vám môžeme zaslať objednávku, je Zásielkovňa. Zvolíte si odberné miesto vo vašom okolí a všetko do celkovej hodnoty 750 eur si môžete vyzdvihnúť osobne na vybranom mieste. Poplatok za tento spôsob doručenia je 5,90 eur. Doručujem do 1 až 2 pracovných dní od expedície. Informáciu o expedícii vašej objednávky z nášho skladu dostane emailom.
 • Ako a kedy môžem odstúpiť od zmluvy?
  Jednoducho vyplňte reklamačný formulár, ktorý nájdete na webe v časti Reklamácie. Vo formulári nezabudnite vyplniť predovšetkým číslo objednávky a do popisu chyby uveďte informáciu, že si želáte odstúpiť od zmluvy. Na obal zásielky uveďte skratku: RMA - VRATKA s číslom ktoré Vám vygeneroval systém. Produkt na ktorý si chcete uplatniť odstúpenie od zmluvy zašlite nepoškodený, nepoužity a v továrenských nastaveniach a kompletnom balení. Po zadaní reklamácie do nášho systému Vám bude zaslaný na e-mailovú adresu vygenerovaný štítok a inštrukcie ohľadne prepravy do nášho servisného centra, a to najneskôr do 24 hodín. V prípade víkendu alebo sviatku - najbližší pracovný deň. Zaistíme Vám pohodlnú, rýchlu a bezpečnú prepravu pre Váš produkt na základe rozmerov a váhy produktu.
 • Aký je postup pri reklamácii online?
  Vyplňte reklamačný formulár na webe v časti Reklamácie. Uveďte v ňom číslo objednávky a popis chyby. Na obal zásielky uveďte skratku: RMA s číslom ktoré Vám vygeneroval systém. Produkt na ktorý si chcete uplatniť reklamáciu uveďte do základných - továrenských nastavení. Spolu s produktom zašlite aj kópiu dokladu o kúpe. Po zadaní reklamácie do nášho systému Vám bude zaslaný na e-mailovú adresu vygenerovaný štítok a inštrukcie ohľadne prepravy do nášho servisného centra, a to najneskôr do 24 hodín. V prípade víkendu alebo sviatku - najbližší pracovný deň. Zaistíme Vám pohodlnú, rýchlu a bezpečnú prepravu pre Váš produkt na základe rozmerov a váhy produktu.

Popis obchodu Gigastore.sk

Či už potrebujete počítač, tablet, smartfón, televízor alebo inú elektroniku, na Gigastore.sk nájdete všetko. Eshop ponúka široký sortiment spotrebnej elektroniky, domácich spotrebičov a prístrojov, foto techniky, výpočtovej techniky, športu a outdooru za veľmi priaznivé ceny. Takmer 30-tisíc rôznych produktov.

Veľký výber obsahuje drahšie aj lacnejšie produkty. Nájdete tu elektroniku od tých najlepších značiek, ale aj alternatívy, ktoré ponúkajú výhodný pomer ceny a kvality.

Gigastore kupón

Nákup elektroniky nie je lacná záležitosť. My v Bonipe to vieme, a preto vám prinášame Gigastore zľavový kód. Pomôže vám ušetriť financie, ktoré môžete využiť na iný nákup. Jednoducho kliknite na "Chcem kupón" a zadajte ho pri objednávke. Je to naozaj jednoduché. Akcie na elektroniku sú naozaj obrovské (až do výšky 50%). Dávajte si však pozor, tieto výpredaje a kupóny netrvajú naveky. Je preto dobré využiť ich čím skôr. Gigastore kupón môžete využiť napríklad na nový telefón, fotoaparát, tablet alebo notebook. Je to len a len na vás.


Výhody eshopu Gigastore.sk

 •         Celkovo výhodné ceny
 •         Pravidelné akcie
 •         Rýchle doručenie
 •         Možno osobného vyzdvihnutia na predajni

 

Nevýhody eshopu Gigastore.sk

 •         Trochu neprehľadný web
 •         Občas nedokonalé balenie objednávok
 •         Komplikovanejšia komunikácia pri reklamácia a vrátení tovaru

 

Čo hovoria o Gigastore.sk zákazníci?

Mnoho zákazníkov sa pre nákup v tomto eshope rozhodne najmä z dvoch dôvodov. V prvom rade sú to skvelé ceny a potom naozaj veľký výber. Rýchle dodanie je čerešničkou na torte, ktorá spokojného zákazníka presvedčí, že sa tu oplatí nakupovať aj nabudúce. Takže ceny, rýchlosť a výber si zákazníci pochvaľujú najviac.

Mnoho ľudí by však uvítalo prehľadnejší web, i keď je to pomerne subjektívne, a spomína sa aj nie celkom ideálne balenie produktov pri doručovaní. Nejeden kupujúci mal problémy aj pri vrátení tovaru, najmä kvôli viaznúcej komunikácii.