Zľavy, kupóny a zľavové kódy Glamot.sk

Všetky kupóny

Akcia

Zľava na produkty SkinFood

 • Platí do 13. 8. 2021
 • Využilo 7 ľudí
Akcia

K balíčkom kozmetiky SOLEIL plážová taška ako darček

 • Platí do 13. 8. 2021
 • Využilo 10 ľudí
Akcia

Výpredaj značky DR.Hauschka

 • Platí do 13. 8. 2021
 • Využili 3 ľudia
Akcia

Zľavy na produkty a kozmetiku Aveda

 • Platí do 13. 8. 2021
 • Využili 2 ľudia
Akcia

Doprava zdarma pri nákupe nad 55€

 • Neobmedzená platnosť
 • Využilo 66 ľudí
Akcia

Veľký výpredaj kozmetiky

 • Neobmedzená platnosť
 • Využilo 50 ľudí

Ako použiť kupón na Glamot.sk

 1. Výber zľavového kódu

  Vyberte si konkrétny zľavový kód, ktorý chcete využiť v eshope Glamot.sk a kliknite na políčko „Chcem kupón“.

 2. Skopírovanie zľavového kódu

  Skopírujte alebo odpíšte zľavový kód.

 3. Vloženie zľavového kódu

  V nákupnom košíku vložte zľavový kód do políčka „Uplatniť zľavový kód“ a potvrďte tlačidlom „PRIDAŤ ZĽAVU“.

Najčastejšie otázky pre Glamot.sk

 • Aké platobné metódy podporujete?
  Platiť môžete na dobierku, teda až pri prevzatí objednávky pri dopravcovi, ďalšou možnosťou je často využívaná online platba kartou, bankový prevod na zálohovú faktúru, no a pri osobnom odbere na výdajni môžete platiť v hotovosti a tiež kartou.
 • Akým spôsobom doručujete tovar?
  Na doručovanie tovaru využívame Slovenskú poštu, kuriérske spoločnosti GLS a DHL Express, tovar doručujeme aj na výdajné miesta Zásielkovne a možný je tiež osobný odber, ale iba v Uherskom Hradišti.
 • Ako dlho trvá doručenie?
  Doručujem pomerne rýchlo, i keď to závisí od zvoleného spôsobu dopravy a tiež od krajiny. Na Slovensku trvá doručenie kuriérskou službou prípadne na výdajné miesto Zásielkovne približne do 24 hodín. Slovenská pošta vám objednávku doručí zhruba do 48 hodín. Týka sa to však iba pracovných dní. Ak do toho príde víkend alebo sviatok, dodacia doba sa o tieto dni predĺži. Dostanete však od nás po uzatvorení objednávky a expedícii zásielky link na sledovanie aktuálneho stav zásielky, takže budete mať všetky informácie o tom, kedy môžete tovar očakávať.
 • Môžem si zakúpený tovar vymeniť alebo ho vrátiť?
  Ak vám tovar z nejakého dôvodu nevyhovuje, do 14 dní od jeho prevzatia ho môžete vrátiť, resp. požiadať o výmenu za iný tovar. Vždy nás predtým kontaktujte na emailovej adrese info@glamot.sk alebo na telefónnom čísle +421 32 222 02 00. Na vyžiadanie vám môžeme pre tovar, ktorý chcete zaslať späť, poslať aj kuriéra, ktorý ho u vás vyzdvihne. Inak tovar dobre zabaľte, priložte faktúru a príslušný formulár, ktorý nájdete na našom webe v časti „Reklamácie a výmeny“ (https://www.glamot.sk/page/14/reklamacie-a-vratenie-penazi), no a pošlite na adresu Zásielkovňa.sk, Shop ID 97519839, Kopčianska 3338/82A, 851 01 Bratislava, Slovensko.
 • Ako postupovať v prípade reklamácie?
  Reklamáciu nám oznámte na emailovej adrese info@glamot.sk alebo na telefónnom čísle +421 32 222 02 00. Povedzte nám vadu, zabaľte tovar spolu s faktúrou, pribaľte formulár pre vrátenie tovaru, ktorý nájdete na našom webe v časti „Reklamácie a výmeny“ (https://www.glamot.sk/page/14/reklamacie-a-vratenie-penazi), no a pošlite na našu adresu Zásielkovňa.sk, Shop ID 97519839, Kopčianska 3338/82A, 851 01 Bratislava, Slovensko.
 • Ako vás môžem kontaktovať?
  Zákaznícku podporu môžete kontaktovať každý pracovný deň od 8:00 do 16:30 hod na emailovej adrese info@glamot.sk alebo na telefónnom čísle +421 32 222 02 00. Poradíme vám, zodpovieme vaše otázky, pomôžeme s problémami.

Popis obchodu Glamot.sk

Eshop s profesionálnou kozmetikou Glamot.sk prevádzkuje obchodná spoločnosť NECY s.r.o., ktorý vznikla v roku 2008. Tá sa snaží dodržiavať a presadzovať spravodlivý prístup k zákazníkom, efektívnu ponuku produktov a zodpovedné správanie voči spoločnosti a prírode.

Glamot je už z názvu v úzkej spolupráci s kaderníctvom Glamot Salon Fashion, kde sa snaží všetky výrobky pravidelne testovať a tiež získavať spätnú väzbu na kvalitu poskytovaných služieb a produktov.

V ponuke eshopu nájdete profi kozmetiku pre krásu a starostlivosť o telo, pleť a vlasy. Vybrať si môžete z rôznych farieb a prelivov na vlasy, zo šampónov, olejov, kondicionérov, vitamínov, parfumov, masiek a rôzneho stylingu, množstvo krémov, líčidiel, masiek a celých kozmetických sád. Ďalej si vyberite z kozmetických prípravkov pre telo, ako sú dezodoranty, telové oleje, vône, výživové doplnky a pod., tiež ďalšie pomôcky, vybavenie a doplnky pre starostlivosť o krásu a mnoho iného.

V hlavnom menu, kde môžete vyhľadávať podľa kategórií, ale aj podľa abecedy medzi jednotlivými značkami, sa dostanete zo základných kategórií produktov k podkategóriám, kde môžete tiež využiť veľmi dobré filtrovanie podľa ceny, dostupnosti, značiek, obsahu, zloženia, účinku, pohlavia a ďalších vlastností.

Súčasťou webu sú tiež veľmi obsažná Beauty poradňa a Beauty blog, kde nájdete veľa zaujímavých tém, tipov, návodov, odporúčaní, článkov, noviniek, trendov a pod.

Výhody nákupu v Glamot.sk

-          Rýchle doručenie

-          Doprava zadarmo pri nákupe v určitej hodnote

-          Kvalitné a profesionálne produkty

-          Široký sortiment

-          Výhodné ceny

-          Darčeky k objednávkam

-          Zľavy, akcie a výpredaje

Nevýhody nákupu v Glamot.sk

-          Občas meškajúce alebo pomiešané objednávky

Čo hovoria o Glamot.sk zákazníci

Veľký výber kvalitných a profesionálnych výrobkov za skutočné dobré ceny zákazníci veľmi oceňujú. Keď navyše objednávky dostanú v poriadku a načas, čo býva v prípade tohto eshopu skutočne pravidlom, až na ojedinelé chybičky, dostávame stále rastúcu skupinu šťastných a spokojných zákazníkov, ktorí nákup v obchode iba odporúčajú a chvália.