Zľavy, kupóny a zľavové kódy Harsport.sk

Všetky kupóny

Akcia

Výpredaj oblečenia

 • Neobmedzená platnosť
 • Ešte nikto nevyužil
Akcia

Výpredaj vybavenia

 • Neobmedzená platnosť
 • Ešte nikto nevyužil

Ako použiť kupón na Harsport.sk

 1. Výber zľavového kódu

  Vyberte si konkrétny zľavový kód, ktorý chcete využiť v eshope Harsport.sk a kliknite na políčko „Chcem kupón“.

 2. Skopírovanie zľavového kódu

  Skopírujte alebo odpíšte zľavový kód.

 3. Vloženie zľavového kódu

  V nákupnom košíku vložte zľavový kód do políčka „Kód zľavového kupónu“ a potvrďte tlačidlom „APLIKOVAŤ KUPÓN“.

Najčastejšie otázky pre Harsport.sk

 • Aké možnosti platby mám na výber?
  Platiť môžete bankovým prevodom alebo na dobierku, teda priamo do rúk kuriérovi pri prevzatí tovaru. Samozrejme, v hotovosti môžete platiť aj pri osobnom odbere.
 • Akým spôsobom doručujete tovar?
  Na dopravu využívame kuriérsku službu GLS alebo si tovar môžete vyzdvihnúť osobne v našej predajni v Piešťanoch.
 • Ako dlho budem čakať na doručenie objednávky?
  Pri tovare, ktorý má na webe uvedenú dodaciu dobu do 3 pracovných dní, dokážeme za normálnych okolností objednávky doručiť už do 2 pracovných dní. V inom prípade, ak má tovar uvedenú inú dodaciu dobu, to môže trvať 7 až 14 dní. Avšak 14 dní je maximálna lehota, ktorú si dávame na to, aby sme vám tovar doručili.
 • Ako využijem možnosť najnižšej ceny?
  Ak nájdete u iného slovenského predajcu identický typ, veľkosť, obal či príslušenstvo produktu, pred zadaním objednávky do nášho systému nás kontaktujte emailom na adrese obchod@harsport.sk, prípadne na telefónnom čísle 0904 344 656. Obratom sa vám ozveme a ak bude všetko v poriadku, ponúkneme vám najnižšiu možnú predajnú cenu.
 • Môžem si tovar dodatočne aj vymeniť?
  Do 14 dní od prevzatia objednávky nám môžete akýkoľvek produkt vrátiť. Musí byť však v pôvodnom obale so všetkými visačkami, s kópiou faktúry a odoslaný na adresu Mgr.Dušan Harman - HARSPORT. Čajkov 639, 93524, okres Levice. Pripíšte aj informáciu, že ide o výmenu tovaru. Následne si urobte v eshope novú objednávku a do komentára napíšte „robím objednávku na výmenu a žiadam znížiť hodnotu objednávky o hodnotu tovaru, ktorý som vrátil späť“.
 • Ako postupovať v prípade reklamácie?
  Ideálne bude, ak využijete na nahlásenie reklamácie náš online formulár na webe (https://www.harsport.sk/index.php?route=account/return/insert). Stačí vyplniť kontaktné údaje, číslo (ID) a dátum objednávky a potom informácie o produkte a dôvodoch reklamácie. Ďalej budete postupovať podľa pokynov. Budeme vás kontaktovať. Viac informácie o podmienkach a postupoch reklamácie nájdete v kompletnom znení „Reklamačného poriadku“ (https://www.harsport.sk/index.php?route=information/information&information_id=8).
 • Ako vás môžem kontaktovať v prípade otázok alebo problémov?
  V prípade, že máte akékoľvek otázky, neváhajte nás kontaktovať na emailovej adrese obchod@harsport.sk, prípadne na telefónnom čísle 0904 344 656. Ďalšou možnosťou je využitie kontaktného formulára, ktorý nájdete na našom webe v časti „Kontaktujte nás“ (https://www.harsport.sk/index.php?route=information/contact).

Popis obchodu Harsport.sk

Eshop harsport.sk sa špecializuje predovšetkým na športové oblečenie a obuv pre mužov, ženy a deti. Okrem toho v ponuke nájdete množstvo doplnkov a príslušenstva, ktoré súvisia so zameraním obchodu.

Sortiment tvorí viac ako 80 tisíc produktov, ktoré sú zoradené v prehľadných kategóriách a podkategóriách podľa pohlavia, druhu, športového odvetvia, značky či skladovej dostupnosti. Ďalej môžete medzi tovarom filtrovať na základe výrobcu, ceny a podobne.

Môžete sa spoľahnúť, že tu nájdete ponuku športového oblečenia do každého ročného obdobia, prakticky pre každé športové odvetvie a od mnohých najznámejších svetových značiek ako Nike, Adidas, Puma, Umbro, Reebok, Lonsdale, Everlast, Diadora, Dunlop, Kappa a pod.

Tých skutočných športovcov poteší aj ponuka kompletnej futbalovej či hokejovej výstroje od tých najlepších výrobcov, ktorí obliekajú svetové hviezdy.

Web síce nie je celkom špičkový, najmä čo sa grafickej stránky týka, avšak na orientáciu je stále pomerne jednoduchý.

Výhody nákupu v harsport.sk

-          Rýchle dodanie

-          Možnosť osobného odberu

-          Garancia najnižšej ceny

-          Bezproblémová výmena a vrátenie tovaru

-          Jednoduchý systém na uplatnenie reklamácie

-          Početné akcie, zľavy a výpredaje

 

Nevýhody nákupu v harsport.sk

-          Kamenná predajňa iba v Piešťanoch

-          Chýba viac možností platby aj dopravy

-          Nie najmodernejší web

 

Čo hovoria o harsport.sk zákazníci

Sú to najmä nízke ceny, prečo zákazníci zavítajú do eshopu harsport.sk. Okrem cien ich často spomedzi športových obchodov práve tento priláka aj kvôli dostatočne širokému sortimentu. Čo poteší po objednaní, je rýchle dodanie. Mnoho ľudí by však uvítalo viac platobných možností a tiež viac druhov dopravy.