Hej.sk zľavové kódy a kupóny

Akcia

Doprava zdarma na vybrané produkty

 • Neobmedzená platnosť
 • Využilo 5 ľudí

Popis obchodu Hej.sk

Hej.sk je najväčší internetový obchod na slovenskom trhu, ktorý ponúka široké spektrum tovarov z oblasti spotrebnej elektroniky, domácich spotrebičov a prístrojov, foto techniky, výpočtovej techniky, záhradnej techniky, športu a outdooru, krmív a potrieb pre chovateľov, hračiek, nábytku či kozmetiky. Odteraz budú vaše nákupy ľahšie, ako kedykoľvek predtým aj vďaka špeciálnym a zvýhodneným ponukám, ktoré e-shop hej.sk prináša. Na jednom mieste nájdete všetko, čo ku komfortu potrebujete!

Domáce spotrebiče pre každého

Potrebujete vybaviť svoju domácnosť spotrebičmi a hľadáte aj čosi navyše? Hej.sk splní všetky požiadavky a za bezkonkurenčné ceny. V ponuke internetového obchodu hej.sk je kvalitná veľká biela aj čierna technika, malé spotrebiče do kuchyne, kúpeľne, fotoaparáty, kamery, notebooky, telefóny aj navigácie od najrenomovanejších svetových výrobcov. Samozrejmosťou sú produkty do domácnosti, chovateľské potreby, hračky, športové oblečenie a doplnky či dokonca kozmetiku. Objednajte dnes a zajtra máte tovar doma!

Hej.sk zľavový kód

Nákup elektroniky a spotrebičov nie je lacná záležitosť. My v bonipe to vieme, a preto vám prinášame Hej.sk zľavový kód. Jednoducho si ho uplatnite pri nákupe a ušetrite. V obchode často nájdete aj zaujímavé akcie a výpredaje. V akcii je často elektronika ako napríklad kamery, notebooky, telefóny alebo tiež spotrebiče do kuchyne a čierna technika. Zľavový kód hej.sk je platný iba obmedzenú dobu, a preto ho odporúčame využiť ešte dnes.

Kompletný sortiment aj servis

Hej.sk nie internetový obchod zameraný len na elektroniku. V ponuke nájdete skutočne všetko, čo k pohodlnému fungovaniu v domácnosti potrebujete. V prípade, že máte záujem opýtať sa na akúkoľvek informáciu ku konkrétnemu produktu, použiť môžete e-mailový formulár v detaile produktu. Pokazil sa vám spotrebič a neviete, čo budete robiť nasledujúcich 30 dní počas reklamačného obdobia? Nemusíte sa báť! Nadštandardná služba BLESKOVÁ VÝMENA TOVARU sa postará o to, že počas celých 24 mesiacov od zakúpenia výrobku vám bez zbytočného čakania vymenia poškodený produkt za rovnaký nový výrobok alebo alternatívny produkt.

Výhody e-shopu hej.sk

 • široký sortiment
 • množstvo tovaru na jednom mieste
 • prehľadné nakupovanie
 • dlhodobo výhodné ceny
 • možnosť pripoistenia tovaru
 • odvoz starého spotrebiča
 • rýchle doručenie
 • služba BLESKOVÁ VÝMENA

Nevýhody e-shopu hej.sk

 • meškajúce objednávky
 • zložitejšia komunikácia pri problémoch s objednávkou

Ako hodnotia e-shop hej.sk zákazníci?

Internetový obchod hej.sk je medzi zákazníkmi obľúbený a podľa recenzií si pochvaľujú predovšetkým široký sortiment a možnosť nakúpiť veľké množstvo rôzneho tovaru na jednom mieste. Okrem toho si zákazníci pochvaľujú priaznivé ceny, možnosť pripoistenia tovaru v rámci predĺženej záruky ale aj službu BLESKOVÁ VÝMENA. Výhodou je viacero výdajných miest a veľké množstvo spôsobov platby.

Na druhej strane sa medzi zákazníkmi objavila nespokojnosť s meškajúcimi objednávkami a nie práve jednoduchá forma komunikácie v prípade, že objednávka nie je v poriadku.

Podobné kupóny

10% zlava na DNA matrac

 • Končí dnes
 • Ešte nikto nevyužil

Sleva 6 $ při nákupu nad 50 $

 • Platí už len 2 dni
 • Využili 2 ľudia

Sleva 9 $ při nákupu nad 80 $

 • Platí už len 2 dni
 • Využil 1 človek

Sleva 14 $ při nákupu nad 140 $

 • Platí už len 2 dni
 • Ešte nikto nevyužil

Sleva 24 $ při nákupu nad 200 $

 • Platí už len 2 dni
 • Ešte nikto nevyužil

Recenzie zákazníkov

Široký sortiment, prehľadný eshop, výhodné ceny, odvoz starých spotrebičov a rýchle dodanie. Zákazníci si na hej.sk vážia mnoho vecí. Horšie je to v prípade meškajúcich objednávok alebo komunikácie.

Obchod však patrí medzi špičku, o čom svedčí aj Cena kvality v kategórii Obchodné domy v ankete Shop roku 2019.

Heureka.sk

Nákup odporúča až 92 percent spokojných zákazníkov, ktorý zanechali priemerné hodnotenie 4,6 z 5 možných hviezdičiek. Priemernú dobu dodania Heureka uvádza 3,2 dňa a až 95 percent ľudí potvrdzuje, že im bol tovar dodaní do 10 dní.

Spokojní zákazníci najčastejšie zmieňujú ceny, výber tovaru, možnosť osobného odberu aj komunikáciu. V prvom rade však rýchlosť doručenia. Na druhej strane, nespokojné komentáre sa vzťahujú na kvalitu dopravy, nevyhovujúce balenie, občas aj ceny, ale najčastejšie na komunikáciu a paradoxne opäť rýchlosť doručenia – meškajúce objednávky nahnevajú zákazníkov každého eshopu. Našťastie sú ojedinelé.

Refundo.sk

Veľmi pozitívne je obchod hodnotený aj na Refundo. Zákazníci chvália dodaciu lehotu, prehľadnosť obchodu aj kvalitu komunikácie. Samozrejme pridávajú spokojnosť s dorbými cenami a širokým sortimentom. Drvivá väčšina kupujúcich nedklaruje žiadne negatívne skúsenosti. Občas sa však vyskytnú už spomínané problémy s komunikáciou alebo meškajúce objednávky.

NajNakup.sk

Nákup v tomto obchode odporúča až 95 percent zapojených zákazníkov. Pričom až 97 percent deklaruje, že tovar dorazil celkom v poriadku. Kupujúci teda najlepšie hodnotia doručenie, ale aj kvalitu komunikácie, ktorá je často aj kameňom úrazu hej.sk. Na základe dostupných dát to však evidentne nie je také zlé.

Tipli.sk

Priemerné hodnotenie 4,9 z 5 možných hviezdičiek je výborné, i keď sa do recenzií zapojilo menej zákazníkov. Podľa ich komentárov ide predovšetkým o verných zákazníkov, ktorí sa k obchodu neustále vracajú a nemajú s ním prakticky žiadne negatívne skúsenosti.

Google

Ani 4,2 z 5 možných hviezdičiek nie je zlé hodnotenie. Zákazníci tu hodnotia aj kamenné predajne a odborné miesta, tiež kvalitu personálu v nich, čo dáva komplexnejší obraz o fungovaní obchodu aj v offline prostredí. Už priemerné hodnotenia naznačuje, že ide o pozitívne skúseností zákazníkov, avšak vyskytnú sa aj nespokojné komentáre kvôli problémom s komunikáciou, naskladnením, chýbajúcim tovarom alebo reklamáciami.


Celkové hodnotenie zákazníkov e-shopu Hej.sk

0%


Pozitívne hodnotenie: 0
Negatívne hodnotenie: 0
Dodacia doba (dni): 0

Vaša recenzia na e-shop Hej.sk

Ďakujeme za vašu recenziu e-shopu Hej.sk.
Rezenicu na e-shopu Hej.sk sa nepodarilo odoslať

Táto stránka je chránená protokolom reCAPTCHA a platia pravidlá ochrany osobných údajov a zmluvné podmienky spoločnosti Google.

Obľúbené kupóny a akcie pre Hej.sk

Akcia

Doprava zdarma na vybrané produkty

 • Neobmedzená platnosť
 • Využilo 5 ľudí