Recenzie zákazníkov

Certifikovaný a medzi zákazníkmi obľúbený a vysoko pozitívne hodnotený obchod ponúka kvalitný tovar za dobré ceny a doručí vám ho domov veľmi rýchlo. Okrem toho oceníte aj skvelú komunikáciu a poradenstvo. Osožný je aj jednoduchý spôsob reklamácie.

Naraziť však môžete aj na nedostatky. Občas chýba slovenský popis produktov. Inokedy vám tovar síce príde rýchlo, ale nie ten správny alebo nie kompletný. No a v niektorých prípadoch nemusíte byť spokojní ani s kvalitou tovaru.

Heureka.sk

Na známom portáli je eshop vo vysoko pozitívnych číslach. Nákup v ňom odporúča 95 % zákazníkov s priemerným hodnotením spokojnosti 4,8 z 5 možných hviezdičiek. Priemerná doba dodania je menej ako 2 a pol dňa a všetci do jedného potvrdzujú, že na objednávky sa nikdy nečaká dlhšie ako 10 dní.

Rýchlosť a spoľahlivosť doručenia je preto s vysokým náskokom najčastejšie spomínaným plusom v pozitívnych recenziách. Avšak nájdeme tam aj pochvalu kvality, cien, veľkého výberu a komunikácie so zákazníkmi.

Medzi negatívnymi recenziami sa píše o nekvalitných alebo poškodených produktoch, meškajúcich objednávkach a nedorozumeniach v komunikácii.

Google

Aj na Googli má eshop pomerne dobré hodnotenie, konkrétne 4/5 hviezdičiek. Zákazníci píšu o skvelom výbere párty produktov, kostýmov a iného tovaru za dobré ceny, o prehľadnom obchode, či rýchlom doručovaní. Na druhej strane sú tu aj sťažnosti ohľadom neúplných objednávok, meškajúcich objednávok a nedorozumeniach či viaznúcej komunikácii.

Facebook

Na sociálnej sieti má eshop už nižšie hodnotenie, čo však na Facebooku býva zvykom. Je to „len“ 3,8 z 5 možných hviezdičiek. Avšak stále tu nájdeme veľa pozitívnych hodnotení a odporúčaní. Zákazníci opäť chvália prehľadnosť, rýchlosť, ceny, výber a komunikáciu. Avšak prečítate si tu aj negatívne komentáre od tých, ktorí pochopiteľne neboli spokojní s kvalitou alebo stavom zakúpených produktov. Najčastejšie ide o héliové náplne.


Celkové hodnotenie zákazníkov e-shopu Heliumking.sk

0%


Pozitívne hodnotenie: 0
Negatívne hodnotenie: 0
Dodacia doba (dni): 0

Vaša recenzia na e-shop Heliumking.sk

Ďakujeme za vašu recenziu e-shopu Heliumking.sk.
Rezenicu na e-shopu Heliumking.sk sa nepodarilo odoslať

Táto stránka je chránená protokolom reCAPTCHA a platia pravidlá ochrany osobných údajov a zmluvné podmienky spoločnosti Google.

Obľúbené kupóny a akcie pre Heliumking.sk