Zľavy, kupóny a zľavové kódy HM.com/sk

Všetky kupóny

Akcia

Výpredaj dámskeho oblečenia

 • Platí do 28. 7. 2021
 • Využilo 44 ľudí
Akcia

Výpredaj pánskeho oblečenia

 • Platí do 28. 7. 2021
 • Využili 3 ľudia
Doprava zdarma
Doprava zdarma

Doprava zadarmo pre objednávky nad 30€

 • Platí do 28. 7. 2021
 • Využili 3 ľudia

Ako použiť kupón na HM.com/sk

 1. Výber zľavového kódu

  Vyberte si konkrétny zľavový kód, ktorý chcete využiť v eshope HM.com/sk a kliknite na políčko „Chcem kupón“.

 2. Skopírovanie zľavového kódu

  Skopírujte alebo odpíšte zľavový kód.

 3. Vloženie zľavového kódu

  V nákupnom košíku vložte zľavový kód do políčka „PRIDAŤ ZĽAVOVÝ KÓD“ a potvrďte tlačidlom „PRIDAŤ“.

Najčastejšie otázky pre HM.com/sk

 • Ako a kedy mi bude doručená moja objednávka?
  Spoločnosť H&M spolupracuje s množstvom prepravcov na rôznych trhoch. Na Slovensku balíky doručuje spoločnosť InTime. Balík príde do 2-3 dní po tom, ako obdržíte potvrdenie objednávky. Doručujeme od pondelka do soboty s výnimkou sviatkov. Na všetky objednávky sa vzťahuje poplatok za dodanie. Za doručenie domov to je 2,99 €. Keďže H&M rozširuje svoj sortiment produktov a zvyšuje dostupnosť, vaša objednávka môže prísť vo viacerých balíkoch. Za tento spôsob doručenia neplatíte žiadny poplatok navyše.
 • Aké možnosti platby mám na výber?
  Platiť môžete na dobierku pri prevzatí tovaru, kartou vopred (MasterCard, VISA) alebo našou darčekovou poukážkou. Darčekové karty však môžete používať iba v kombinácii s platbou kartou.
 • Ako môžem vrátiť tovar?
  Právo odstúpiť od svojej objednávky bez udania dôvodu máte vždy po dobu 30 dní. Lehota na odstúpenie sa počíta odo dňa dodania posledného tovaru vašej objednávky. V prípade, že sa rozhodnete niečo vrátiť, držte sa týchto krokov: 1. Odtrhnite Formulár na vrátenie a označte kód, ktorý najlepšie vystihuje dôvod, prečo chcete tovar vrátiť. 2. Kúsky, ktoré budete zasielať späť dajte spoločne s Formulárom na vrátenie do sáčku/krabice, v ktorom/ktorej ste dostali objednaný tovar. Radi by sme vás upozornili, že Formulár na vrátenie musí byť v balíku vždy priložený. 3. Vašu objednávku môžete vrátiť prostredníctvom spoločnosti InTime. Nalepte štítok s adresou, ktorý bol priložený v objednávke na balík. Vyzdvihnutie balíka si aktivujete na stránke https://webship.sps-sro.sk/?type=cdex_vratky Vracaný tovar odošlite na adresu: H&M Hennes & Mauritz Logistic SP z.o.o. / ARVATO Logistics Park Sosnowiec - Pienki ul. Przemysłowa 12 95-010 Sosnowiec / Stryków Poland
 • Kedy a ako môžem odstúpiť od zmluvy?
  Vždy máte právo na odstúpenie od svojej objednávky v lehote 14 dní bez udania dôvodu. Najjednoduchší spôsob, ako si môžete uplatniť svoje právo na odstúpenie, je jednoducho vyplniť formulár na vrátenie, ktorý je priložený vo vašom balíku, a vrátiť nám tovar s použitím štítku na vrátenie, ktorý sme vám poslali. Pokyny k tomu nájdete v dodacom liste vo vašom balíku. Na splnenie lehoty na odstúpenie však stačí, keď nám oznámite svoje rozhodnutie odstúpiť od objednávky pred uplynutím lehoty na odstúpenie. Skontaktujte sa so Zákazníckym servisom.

Popis obchodu HM.com/sk

Švédska odevná spoločnosť je v našich končinách už dlhodobo známou značkou medzi predajcami módneho oblečenia pre mužov, ženy, tínedžerov aj deti. Okrem oblečenia však predáva aj doplniky do domácnosti. H&M patrí medzi obchody s naozaj širokým sortimentom a dostupnými cenovkami, čím dokáže prilákať masy zákazníkov. Navyše tiež prispieva k udržateľnosti zdrojov na planét tým, že si vyberá ekologickú výrobu a spracovávanie materiálov.

Aktuálna móda

Ženy aj muži sa tu oblečú od hlavy až po päty. Nájdete tu aktuálne moderné módne kúsky, ale aj jednoduché tradičné oblečenie, ktorým nič nepokazíte. H&M dokáže naozaj osloviť a obliecť mnohé vekové kategórie. Výnimkou nie sú ani deti. Nakúpite tu vecičky pre novorodencov, bábätka, školkarov aj školákov. Vďaka skvelým cenám a vždy veľkému výberu sa do obchodu budete vždy radi vracať.

 

H&M HOME ako samostatný segment

Nie je to len o oblečení. S H&M HOME si zariadite prakticky celý byt. Nájdete tu produkty do spálne, obývačky, kuchyne, ale aj do kúpeľňe a detskej izby. Dokonca si zariadite aj balkón, terasu či záhradu. Zvoliť si môžete špeciálne kolekcie alebo jednoducho nakupovať samostatné produkty podľa vašej chuti a nálady. Chcete mať trendovú domácnosť. Aj to nájdete na eshope v samostatnej kategórii. Všetky produkty prehľadne usporiadané s pútavými obrázkami a všetkými dôležitými informáciami, ktoré potrebujete.

 

Výhody eshopu H&M

 •         Pekný a prehľadný web
 •         Pomerne rýchle dodanie
 •         Vrátenie zdarma až do 100 dní
 •         Ekologický prístup
 •         Sortiment aj pre najmenšie detičky
 •         Ponuka rozšírená o doplnky a zariadenie domácnosti

Nevýhody eshopu H&M

 •         Meškajúce objednávky
 •         Pomerne drahé poštovné
 •         Občas problémy s vrátením a výmenou tovaru

 

Čo hovoria o H&M zákazníci?

Jednoduchý, ale zároveň pekný web zaujme každého. Mnoho ľudí najmä pri nákupe oblečenie cez internet ocení, že si rôzne kusy môže na fotkách pozrieť aj priamo na postave. Výhodou eshopu je, že ponúka sortiment aj pre najmenšie deti. Pre mnohých zákazníkov hľadajúcich pohodlné a štýlové oblečenie je pohodlné, keď na jednom mieste zároveň nájdu aj doplnky do domácnosti, ktoré sa vždy hodia.

Sklamanie prichádza v momente, keď vám objednávka nepríde za 4 dni a ani za 10. Množí sa aj kritika na reklamácie a vrátenie tovaru, či prípadnú výmenu za inú veľkosť.

Akciové letáky HM.com/sk