Zľavy, kupóny a zľavové kódy Hornbach.sk

Všetky kupóny

Akcia

Doprava zdarma pri nákupe nad 60€

 • Neobmedzená platnosť
 • Využilo 104 ľudí

Najčastejšie otázky pre Hornbach.sk

 • Ako môžem zaplatiť objednávku?
  U nás môžete platiť niekoľkými spôsobmi. Prvým je rýchly prevod z účtu TrustPay. Ďalej môžete objednávku uhradiť vopred prevodom z vášho účtu, prostredníctvom služby PayPal, online platobnou kartou, no a taktiež môžete za tovar zaplatiť vopred priamo v predajni.
 • Akým spôsobom doručujete objednávky?
  Využívame služby dopravcov Geis Global Logistics, DB Schenker a DSV.
 • Ako dlho budem čakať na doručenie objednávky?
  Je to individuálne. Dodacia lehota je uvedené v detaile každého konkrétneho tovaru. Informácie o tom, kedy vám bude tovar doručený, dostanete po potvrdení a zaplatení vašej objednávky.
 • Kedy a ako môžem vrátiť tovar?
  Tovar môžete u nás vrátiť do 28 dní od jeho prevzatia. Berte do úvahy, že tovar, ktorý chcete vrátiť, by mal byť nepoužitý, nepoškodený, úplný a v originálnom balení. Ak sa tovar rozhodnete vrátiť, podajte zásielku na pošte u prepravcu, ktorého máte uvedeného na doklade. Neskladný tovar si môžeme u vás aj vyzdvihnúť. Tovar môžete odovzdať aj osobne spolu s faktúrou v našej predajni a hneď pri pokladni vám vrátime peniaze. Tovar, ktorý bol upravený na vaše želania nie je možné vrátiť. Ak potrebujete poradiť, zavolajte nám na telefónne číslo +421 299 992 992 alebo napíšte na emailovú adresu onlineshop@hornbach.sk.
 • Ako postupovať v prípade reklamácie?
  V prípade reklamácie nás najprv kontaktujte telefonicky na čísle +421 299 992 992 alebo napíšte na emailovú adresu onlineshop@hornbach.sk. Poradíme vám ďalší postup. Ak budete tovar reklamovať v predajni, najprv overíme, či je možné ho opraviť. V prípade neopraviteľnej závady dostanete späť peniaze.
 • Aké výhody získam registráciou zákazníckeho účtu?
  Vo svojom účte máte prístup k prehľadu vašich objednávok a faktúr, môžete si vytvárať váš osobný nákupný zoznam z obľúbených výrobkov alebo si zriadiť viac dodacích adries. Okrem toho môžete využívať službu „Expresná platba“, aby ste nemuseli znova a znova zadávať vaše údaje.

Popis obchodu Hornbach.sk

Hornbach je nemecký podnik s dlhoročnou tradíciou, ktorý založil ešte v roku 1877 pokrývač Michael Hornbach. O niekoľko rokov neskôr jeho syn Wilhelm rozšíril firmu o obchod so stavebninami a vtedy to nabralo smer.

V súčasnosti spoločnosť zamestnáva vyše 20.000 zamestnancov a má veľkoplošné kamenné pobočky okrem Nemecka aj v Luxembursku, Holandsku, Rakúsku, Rumunsku, Švédsku, Švajčiarsku, Českej republike a na Slovensku. Okrem toho Hornbach prevádzkuje aj eshop v niekoľkých jazykových verziách.

Sortiment

V eshope nájdete široký sortiment tovarov pre stavbu, dielňu a záhradu. Nakúpite tu výrobky v hlavných kategóriách ako farby a tapety, dekorácie, obrazky, krby, radiátory a klimatizácie, kuchyňa, kúpeľňa a sanita, náradie, stroje a dieľňa, svietidlá, elektro, podlahy, obklady a dlažby, stavebniny, drevo, okná a dvere, záhada, zoo a akvaristika, železiarstvo, počas sezóny aj vianočné stromčeky a dekorácie, no a v súčasnosti tak veľmi žiadané produkty pre ochranu zdravia a hygienu.

Web je celkom prehľadný, sekcie, kategórie aj podkategórie sú logicky usporiadané. Produkty môžete filtrovať podľa ceny, značky, podľa abecedy alebo od tých najviac predávaných. Na hlavnej stránke je aj veľké neprehliadnuteľné vyhľadávacie pole a nižšie kompletná kategorizácia produktov podľa abecedy.

Zaujímavou funkciou je možnosť porovnávanie tovarov na webe. Stačí iba označiť konkrétne výrobky a pozrieť si ich postavené vedľa seba so všetkými parametrami.  

Služby

Pre svojich zákazníkov Hornbach ponúka aj okrem predaja produktov aj ďalšie služby ako napr. revervácia tovaru, profesionálny servis, finančný servis, dodanie nadrozmerného tovaru nákladným autom, plánovacie služby, montážny servis, prenájom dodávky či prívesu, prírez na mieru alebo miešanie farieb online.

Návody

K obsahu webu patria aj veľmi užitočné a podrobné návody. Nájdete tu napr. rady ako položiť zámkovú dlažbu, kamenné koberec či laminátovú podlahu, ako spevniť svah, ohraničiť trávnik, postaviť múr či vyrobiť paletový záhradný nábytok. Sú tu tiež návody ako prevzdušniť trávnik, postaviť drevenú terasu, záhradný domček, ako lepiť tapety atď. Návody sa priebežne aktualizujú.

Filozofia spoločnosti stojí na štyroch základných pilieroch:

-          Zákazník na prvom mieste

-          Kvalita a kvanita

-          Trvalo nízke ceny

-          Kvalitné poradenstvo

Slogan Hornbachu je „S nami to zvládnete“, čo určite poznáte aj zo známych televíznych reklám.

Výhody nákupu v hornbach.sk:

-          Široký sortiment

-          Trvalo nízke ceny

-          Rýchle doručenie

-          Možnosť osobného odberu

-          Nadštandardné služby a servis

-          Odborné poradenstvo

-          Profesionálna komunikácia

-          Vrátenie tovaru až do 28 dní

-          Jednoduchý reklamačný postup

Nevýhody nákupu v hornbach.sk:

-          Chýba viac možností dopravy

-          Vyššie poplatky za doručenie

-          Nie je možná platba na dobierku

-          Kamenné predajne iba v Bratislave, Košiciach a Prešove

Čo hovoria o eshope hornbach.sk zákazníci:

Hornbach si zakladá spokojných zákazníkoch a je to skutočne vidieť. Drvivá väčšina ľudí, ktorá s týmto obchodom alebo eshopom mala tú česť, hovorí o pozitívnych skúsenostiach. Okrem širokého sortimentu, dobrých cien a spoľahlivého doručenia si veľa zákazníkov pochvaľuje aj rôzne nadštandardné služby, servis či odborné poradenstvo. Občas ľuďom vadia vyššie poplatky za dopravu alebo individuálne problémy, ale nebýva to zvykom.

Akciové letáky Hornbach.sk