Hornbach.sk zľavové kódy a kupóny

Akcia

Doprava zdarma pri nákupe nad 60€

 • Neobmedzená platnosť
 • Využilo 216 ľudí

Expirované kupóny

Tento obchod teraz neponúka žiadne kupóny ani akcie

Popis obchodu Hornbach.sk

Hornbach je nemecký podnik s dlhoročnou tradíciou, ktorý založil ešte v roku 1877 pokrývač Michael Hornbach. O niekoľko rokov neskôr jeho syn Wilhelm rozšíril firmu o obchod so stavebninami a vtedy to nabralo smer.

V súčasnosti spoločnosť zamestnáva vyše 20.000 zamestnancov a má veľkoplošné kamenné pobočky okrem Nemecka aj v Luxembursku, Holandsku, Rakúsku, Rumunsku, Švédsku, Švajčiarsku, Českej republike a na Slovensku. Okrem toho Hornbach prevádzkuje aj eshop v niekoľkých jazykových verziách.

Sortiment

V eshope nájdete široký sortiment tovarov pre stavbu, dielňu a záhradu. Nakúpite tu výrobky v hlavných kategóriách ako farby a tapety, dekorácie, obrazky, krby, radiátory a klimatizácie, kuchyňa, kúpeľňa a sanita, náradie, stroje a dieľňa, svietidlá, elektro, podlahy, obklady a dlažby, stavebniny, drevo, okná a dvere, záhada, zoo a akvaristika, železiarstvo, počas sezóny aj vianočné stromčeky a dekorácie, no a v súčasnosti tak veľmi žiadané produkty pre ochranu zdravia a hygienu.

Web je celkom prehľadný, sekcie, kategórie aj podkategórie sú logicky usporiadané. Produkty môžete filtrovať podľa ceny, značky, podľa abecedy alebo od tých najviac predávaných. Na hlavnej stránke je aj veľké neprehliadnuteľné vyhľadávacie pole a nižšie kompletná kategorizácia produktov podľa abecedy.

Zaujímavou funkciou je možnosť porovnávanie tovarov na webe. Stačí iba označiť konkrétne výrobky a pozrieť si ich postavené vedľa seba so všetkými parametrami.  

Služby

Pre svojich zákazníkov Hornbach ponúka aj okrem predaja produktov aj ďalšie služby ako napr. revervácia tovaru, profesionálny servis, finančný servis, dodanie nadrozmerného tovaru nákladným autom, plánovacie služby, montážny servis, prenájom dodávky či prívesu, prírez na mieru alebo miešanie farieb online.

Návody

K obsahu webu patria aj veľmi užitočné a podrobné návody. Nájdete tu napr. rady ako položiť zámkovú dlažbu, kamenné koberec či laminátovú podlahu, ako spevniť svah, ohraničiť trávnik, postaviť múr či vyrobiť paletový záhradný nábytok. Sú tu tiež návody ako prevzdušniť trávnik, postaviť drevenú terasu, záhradný domček, ako lepiť tapety atď. Návody sa priebežne aktualizujú.

Filozofia spoločnosti stojí na štyroch základných pilieroch:

-          Zákazník na prvom mieste

-          Kvalita a kvanita

-          Trvalo nízke ceny

-          Kvalitné poradenstvo

Slogan Hornbachu je „S nami to zvládnete“, čo určite poznáte aj zo známych televíznych reklám.

Výhody nákupu v hornbach.sk:

-          Široký sortiment

-          Trvalo nízke ceny

-          Rýchle doručenie

-          Možnosť osobného odberu

-          Nadštandardné služby a servis

-          Odborné poradenstvo

-          Profesionálna komunikácia

-          Vrátenie tovaru až do 28 dní

-          Jednoduchý reklamačný postup

Nevýhody nákupu v hornbach.sk:

-          Chýba viac možností dopravy

-          Vyššie poplatky za doručenie

-          Nie je možná platba na dobierku

-          Kamenné predajne iba v Bratislave, Košiciach a Prešove

Čo hovoria o eshope hornbach.sk zákazníci:

Hornbach si zakladá spokojných zákazníkoch a je to skutočne vidieť. Drvivá väčšina ľudí, ktorá s týmto obchodom alebo eshopom mala tú česť, hovorí o pozitívnych skúsenostiach. Okrem širokého sortimentu, dobrých cien a spoľahlivého doručenia si veľa zákazníkov pochvaľuje aj rôzne nadštandardné služby, servis či odborné poradenstvo. Občas ľuďom vadia vyššie poplatky za dopravu alebo individuálne problémy, ale nebýva to zvykom.

Podobné kupóny

EXTRA ZĽAVA 10% zo všetkého z kategórie ZÁHRADA

? DOPRAVA ZADARMO pri nákupe nad 300 €

 • Platí do 16. 4. 2023
 • Ešte nikto nevyužil

4home kupón 3€

Zľava 3€ je platná pri nákupe nad 60€

 • Platí do 31. 12. 2023
 • Využilo 74 ľudí

4home zľavový kupón 3% na váš nákup.

 • Platí do 31. 12. 2023
 • Využilo 66 ľudí

Market24 zľavový kupón 10%

Platí na všetky kočíky a autosedačky Petite&Mars

 • Neobmedzená platnosť
 • Využilo 125 ľudí

AJprodukty zľavový kupón 5%

Kupón neplatí na už zľavnené produkty

 • Neobmedzená platnosť
 • Využilo 208 ľudí

AJprodukty zľavový kupón 3%

Kupón neplatí na už zľavnené produkty

 • Neobmedzená platnosť
 • Využilo 132 ľudí

AJprodukty zľavový kupón 2%

Kupón neplatí na už zľavnené produkty

 • Neobmedzená platnosť
 • Využilo 130 ľudí

Topshop kupón so zľavou 2%

Platí na celý nákup

 • Neobmedzená platnosť
 • Využilo 244 ľudí

Zľava 3%

Nie je možné uplatniť na zľavnené produkty

 • Neobmedzená platnosť
 • Využilo 69 ľudí

Recenzie zákazníkov

Eshop hornbach.sk sa stal v ankete Shop roku 2019 víťazom Ceny kvality v kategórii Stavebniny, takže v žiadnom prípade nejde o nejakých amatérov. Nasvedčujú tomu aj recenzie, ktorých síce nie je tak veľa, ale napriek tomu nám poskytnú dostatočné informácie.

Heureka.sk

Obchod odporúča 95 % zákazníkov s priemerným hodnotením spokojnosti 4,6 z 5 možných hviezdičiek. Priemerná doba dodania sa uvádza menej ako 3 dni a 97 % zákazníkov na tovar nikdy nečakalo dlhšie ako 10 dní.

Spokojní zákazníci najčastejšie hovoria o rýchlo dodaní, dobrých cenách a veľkom výbere. Teší ich tiež profesionálna a ústretová komunikácia na zákazníckom oddelení, ale aj ochota personálu v kamenných predajniach.

Tých menej spokojných je málo. Zvyknú sa najčastejšie sťažovať na obmedzené alebo nevyhovujúce možnosti dopravy, poplatky za doručenie, zlé balenie, meškajúce objednávky, nedorozumenia v komunikácii a pod.

Google

Recenzie na Google majú väčšinou priemerné hodnotenia viac ako 4 hviezdičky (z 5 možných). Väčšina zákazníkov tu vyjadruje maximálnu spokojnosť s online nákupmi aj s nákupmi v kamenných predajniach. Negatívnych komentárov je tu málo, zväčša ide o problémy s komunikáciou alebo doručením či vyzdvihnutím tovaru.

Facebook

Na facebookovej stránke síce chýba priemerné hodnotenie, môžeme si tu však prečítať názory a odporúčania niektorých zákazníkov. Tie prakticky kopírujú názory na Heureke. To znamená pozitívne ohlasy na rýchle doručenie, dobrú komunikáciu a pod. Na druhej strane sú tu však aj opačné názory, ktoré kritizujú práve prístup a komunikáciu personálu a problémy s dodaním tovaru.


Celkové hodnotenie zákazníkov e-shopu Hornbach.sk

0%


Pozitívne hodnotenie: 0
Negatívne hodnotenie: 0
Dodacia doba (dni): 0

Vaša recenzia na e-shop Hornbach.sk

Ďakujeme za vašu recenziu e-shopu Hornbach.sk.
Rezenicu na e-shopu Hornbach.sk sa nepodarilo odoslať

Táto stránka je chránená protokolom reCAPTCHA a platia pravidlá ochrany osobných údajov a zmluvné podmienky spoločnosti Google.

Obľúbené kupóny a akcie pre Hornbach.sk

Akcia

Doprava zdarma pri nákupe nad 60€

 • Neobmedzená platnosť
 • Využilo 216 ľudí