Recenzie zákazníkov

Eshop hornbach.sk sa stal v ankete Shop roku 2019 víťazom Ceny kvality v kategórii Stavebniny, takže v žiadnom prípade nejde o nejakých amatérov. Nasvedčujú tomu aj recenzie, ktorých síce nie je tak veľa, ale napriek tomu nám poskytnú dostatočné informácie.

Heureka.sk

Obchod odporúča 95 % zákazníkov s priemerným hodnotením spokojnosti 4,6 z 5 možných hviezdičiek. Priemerná doba dodania sa uvádza menej ako 3 dni a 97 % zákazníkov na tovar nikdy nečakalo dlhšie ako 10 dní.

Spokojní zákazníci najčastejšie hovoria o rýchlo dodaní, dobrých cenách a veľkom výbere. Teší ich tiež profesionálna a ústretová komunikácia na zákazníckom oddelení, ale aj ochota personálu v kamenných predajniach.

Tých menej spokojných je málo. Zvyknú sa najčastejšie sťažovať na obmedzené alebo nevyhovujúce možnosti dopravy, poplatky za doručenie, zlé balenie, meškajúce objednávky, nedorozumenia v komunikácii a pod.

Google

Recenzie na Google majú väčšinou priemerné hodnotenia viac ako 4 hviezdičky (z 5 možných). Väčšina zákazníkov tu vyjadruje maximálnu spokojnosť s online nákupmi aj s nákupmi v kamenných predajniach. Negatívnych komentárov je tu málo, zväčša ide o problémy s komunikáciou alebo doručením či vyzdvihnutím tovaru.

Facebook

Na facebookovej stránke síce chýba priemerné hodnotenie, môžeme si tu však prečítať názory a odporúčania niektorých zákazníkov. Tie prakticky kopírujú názory na Heureke. To znamená pozitívne ohlasy na rýchle doručenie, dobrú komunikáciu a pod. Na druhej strane sú tu však aj opačné názory, ktoré kritizujú práve prístup a komunikáciu personálu a problémy s dodaním tovaru.


Celkové hodnotenie zákazníkov e-shopu Hornbach.sk

0%


Pozitívne hodnotenie: 0
Negatívne hodnotenie: 0
Dodacia doba (dni): 0

Vaša recenzia na e-shop Hornbach.sk

Ďakujeme za vašu recenziu e-shopu Hornbach.sk.
Rezenicu na e-shopu Hornbach.sk sa nepodarilo odoslať

Táto stránka je chránená protokolom reCAPTCHA a platia pravidlá ochrany osobných údajov a zmluvné podmienky spoločnosti Google.

Obľúbené kupóny a akcie pre Hornbach.sk

Akcia

Doprava zdarma pri nákupe nad 60€

  • Neobmedzená platnosť
  • Využilo 44 ľudí