Zľavy, kupóny a zľavové kódy inSPORTline.sk

Akčná ponuka a výpredaj inSPORTline!

  • Neobmedzená platnosť
  • Využilo 16 ľudí
Využiť akciu

Internetový obchod inSPORTline vám ponúka všetko, čo potrebujete na šport či fitness. V ponuke má trenažéry, pomôcky na posilňovanie, masáže či doplnky. Taktiež ponúka aj bicykle, kolieskové korčule, kolobežky, ľadové korčule či lyžiarske i snowboardové vybavenie ako aj doplnky k nim. V prípade, že nakúpite nad 40 eur, poštovné si tento fitness shop neúčtuje a vy tak ušetríte. 

Letné i zimné športy

Fitness shop inSPORTline.sk má vo svojom portfóliu všetko na zimné i letné športy. Vybrať si tak môžete z bicyklov, ako horské, trekingové, crossové, mestské, bicykle pre dámy i deti, ale aj bicykle na freestyle. V ponuke tiež nechýbajú ani kolieskové korčule či kolobežky rôznych veľkostí i využitia. Môžete si vybrať napríklad detské kolobežky či kolobežky pre dospelých, alebo skladacie, dirt, elektro či zjazdové kolobežky. Ak skôr inklinujete k pennyboardu, ktorý je momentálne čím ďalej, tým viac "in", pretože sa vyznačuje svojím štýlovým, farebným vzhľadom, plastovým materiálom a malými rozmermi, môžete si vo fitness shope inSPORTline zostaviť svoj vlastný originálny. V ponuke majú tiež náhradné diely, chrániče či prilby na pennyboard. 

Fitness shop inSPORTline.sk prichádza pravidelne aj so zľavami a akciami. Nakúpiť tak výhodnejšie môžete ako bicykle, kolobežky, či prilby alebo iné doplnky. Využiť tiež môžete darčekové či zľavové kupóny.

 

Výhody e-shopu inSPORTline.sk

  • široký sortiment
  • rýchle dodanie
  • bezproblémová výmena tovaru či vrátenie peňazí
  • dobrá komunikácia so zákazníckym servisom
  • adekvátne vyrovnanie za poškodený tovar

 

Nevýhody e-shopu inSPORTline.sk

  • doručenie poškodeného tovaru
  • dostupnosť tovarov

 

Čo hovoria zákazníci na inSPORTline?

Recenzie zákazníkov hovoria jasne. Spokojní sú predovšetkým so širokým sortimentom a rýchlosťou dodania. Oceňujú tiež bezproblémovú výmenu tovaru či vrátenie peňazí. Chvália komunikáciu s obchodom, promptné reakcie a informovanosť. Zákazníkom, ktorým sa stalo, že dostali poškodený tovar, sa tiež páčilo, že sa obchod zachoval férovo a adekvátne ich odškodnil.

Malé nezrovnalosti sa objavili pri informovanosti o dostupnosti tovarov, kedy na internete bolo uvedené, že tovar je skladom, avšak po objednaní dostali niektorí zákazníci e-mailom informáciu o tom, že daný tovar dostupný nie je. Tiež sa stalo, že obchod zákazníkovi doručil poškodený tovar. inSPORTline však so svojimi zákazníkmi komunikuje a vzniknuté problémy okamžite rieši a snaží sa patrične kompenzovať.

Kolobežka pre každého

Kolobežky sa čím ďalej tým viac stávajú fenoménom. Kolobežkujú sa malí i veľkí. Z detskej zábavy sa vďaka rastúcej popularite stala aktivita, ktorú si zamilovali všetky vekové kategórie. Jazda na kolobežke je nielen zábavná forma, ako stráviť voľný čas, ale aj adrenalín, vďaka ktorému sa nikdy nebudete nudiť.

Kúpiť si ale tú správnu kolobežku nie je vôbec jednoduché, hoci sa to na prvý pohľad tak vôbec nemusí javiť. Výber však netreba podceniť.

V inSPORTline nájdete mnoho druhov kolobežiek. Poznáme kolobežky pre dospelých, pre deti, zjazdové, dirtové, ale aj freestyle kolobežky. Treba tiež rozlišovať medzi kolobežkami, ktoré sú vhodné na šport, tie na turistiku, zábavu či mestské kolobežky.

Celý článok